فیلم و موزیک

بیوگرافی زهرا مشیر همسر قالیباف ؛ فرزندان، عکس های شخصی و حواشی

بیوگرافی زهرا مشیر همسر کلیباف زهرا مشیر، همسر محمد باکر کلیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی است و به عنوان مدرس دانشگاه شناخته می شود.

زهرا مشیر همسر آقای محمد کلیباف کیست و فرزندانش چه می کنند؟ اخبار خوب را ادامه دهید زهرا مشیر همسر کلیباف با مجله خبری آرادهمراه باشید.

بیوگرافی زهرا مشیر همسر کلیباف

زهرا مشیر همسر کلیباف

بیوگرافی زهرا مشیر همسر کلیباف
زهرا مشیر همسر کلیباف همسر کلیباف زهرا مشیر

بیوگرافی زهرا مشیر

زهراسادات مشیر متولد 1340، همسر محمد باکر کلیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی و دارای مدرک جامعه شناسی معروف به مدرس دانشگاه است.

سوابق کاری زهرا مشیر

زهرا مشیر در سال هایی که محمد باکر کلیباف شهردار تهران بود و از سوی کلیباف نیز منصوب شد، به همراه همسرش به عنوان مشاور فعالیت می کرد. وی دارای سابقه پژوهشی در حوزه زنان، جامعه شناسی و توسعه فرهنگی، مدیرکل و مشاور امور زنان شهرداری تهران در سال 95-1394 و خالق و مجری طرح های تحقیقاتی جدید در زمینه آسیب های اجتماعی به زنان برای راه به ایران (طرح مشاوره و روان درمانی تهران برای زنان زندانی، مرکز واکنش به بحران خانواده های آسیب دیده)

ازدواج زهرا مشیر

زهرا مشیری در سال 1361 در سن 21 سالگی با محمد باکر کلیباف ازدواج کرد. زهرا مشیری در آن زمان در دبیرستان تحصیل می کرد. خطبه عقد آنها توسط آیت الله خمینی ایراد شد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بیوگرافی زهرا مشیر همسر کلیباف ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه ای از نقد و بررسی فیلم های روز دنیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا