تکنولوژی

بیشترین بنچمارک AnTuTu در ماه مارس 2022 منتشر شد: برتری اسنپدراگون 8 نسل 1 با وجود دیمنسیتی 9000

لیست بالاترین بنچمارک های AnTuTu در مارس 2022 منتشر شد و علیرغم ورود 9000 Dimension، محصولات کوالکام همچنان در جایگاه برتر قرار دارند. ما در هفته های اخیر شاهد این موضوع بوده ایم داغ ترین رقابت بین Dimension 9000 و Snapdragon 8 Generation 1 ما بودیم. به طور خاص، در مجله آرادشاهد شکست Dimencity 9000 Snapdragon 8 Generation 1 در Geekbench 5 بودیم. MediaTek Dimension 9000 بهتر از Snapdragon 8 نسل 1 است دو نسخه از Oppo Find X5 Pro در Antoto وجود دارد، اما لیست رسمی Antoto چیزهای بیشتری برای گفتن دارد. البته نکته ای در این لیست وجود دارد که در مجله آرادبه شما خواهیم گفت!

اگرچه بالاترین نتایج بنچمارک قبل از لیست، برتری مدیاتک 9000 نسبت به نسل اول اسنپدراگون 8 8 کوالکام بود، حداقل در بنچمارک Geekbench، یکی از 10 گوشی اندرویدی برتر با بالاترین بنچمارک بود. AnTuTu در ماه مارس، مشخص شد که کوالکام بار دیگر بر نمودارها تسلط دارد. از این ده دستگاه، هشت دستگاه به آخرین پردازنده‌ی پرچم‌دار کوالکام، یعنی اسنپدراگون 8 نسل 1 مجهز شده‌اند. اما مدیاتک امسال پیشرفت‌های بزرگی داشته است و در واقع برای اولین بار چهارم شده است، یک دستاورد بزرگ برای این شرکت در اولین مسابقه تمام‌مقیاس. .

بهترین بنچمارک AnTuTu که در مارس 2022 راه اندازی شد: Snapdragon 8 Generation 1 با وجود 9000 اندازه عملکرد بهتری دارد.

بیشتر بنچمارک های AnTuTu در مارس 2022 راه اندازی شدند

بهترین بنچمارک های AnTuTu در مارس 2022

در لیست مارس 2022، REDMAGIC 7 Pro با امتیاز بیش از 1 میلیون در صدر لیست قرار دارد و سری iQOO 9 با اختلاف کمی بین رتبه دوم و سوم در رقابت بسیار نزدیک با این دستگاه بازی قرار دارد. اما رتبه چهارم Redmi K50 Pro با سایز 9000 با نتیجه نزدیک به 1 میلیون بود و پس از Nubia Z40 Pro نسخه مدیاتک Oppo Find X5 Pro با سایز 9000 تراشه در این لیست جدید و در مقام ششم تمامی رتبه های دیگر از رتبه هفتم تا دهم از پردازنده پیشرو کوالکام استفاده می کنند.

به استثنای Dimension 9000 و نسل اول اسنپدراگون 8، هیچ تراشه دیگری در لیست مارس انتوتو به صدر نرسیده است. Galaxy S22 Ultra با Exynos 2200 برای مدت کوتاهی در لیست ماه فوریه ظاهر شد، اما نتوانست بهتر از برخی از دستگاه های جدیدتر عمل کند.

در دو سال گذشته، مدیاتک عمدتاً بر بازارهای طبقه پایین و متوسط ​​متمرکز شده است، جایی که به سرعت در حال به دست آوردن سهم بازار است. او سپس به صدر جدول رده بندی صعود کرد و زمانی که برای اولین بار ظاهر شد، خود را در موقعیت قدرتمندی قرار داد.

اندیکاتور انتوتو در ماه مارس یک نکته خاص دارد!

برتری نسل اول اسنپدراگون 8 شاید در نگاه اول مشخص باشد، اما صبر کنید! با کمی دقت در این لیست می توان دریافت که به عنوان مثال خانواده Redmi K50 هم با پردازنده Dimension 9000 و هم با پردازنده نسل اول اسنپدراگون 8 حضور دارند.

اما نکته اینجاست که Redmi K50 Pro با تراشه 9000 در جایگاه چهارم قرار دارد، اما Redmi K50 برای بازی با تراشه نسل اول اسنپدراگون 8 در جایگاه دهم قرار دارد! به اندازه کافی عجیب، Oppo Find X5 Pro در این لیست قرار دارد. Oppo Find X5 Pro با تراشه 9000 Dimensional در رتبه ششم قرار دارد، اما نسخه دارای Snapdragon 8 Generation 1 اصلاً در لیست نیست.

بنابراین در حالی که کوالکام همچنان برجسته است، می توان انتظار داشت که با ارائه دستگاه هایی از سایر شرکت ها با پردازنده Dimension 9000 از اسنپدراگون پیشی بگیرد.

Dimensity 9000 نه تنها از پیشرفته ترین فرآیند TSMC 4 نانومتری استفاده می کند، بلکه دارای فناوری معماری منحصر به فردی است.

از سوی دیگر، مدیاتک برای کسانی که به دنبال بهترین عملکرد در همه جهات نیستند، بلکه به دنبال عمر باتری بهتر هستند، تراشه Dimension 8100 را نیز بر اساس فرآیند 5 نانومتری ارائه می‌کند. این پردازنده از معماری ساده تری بهره می برد و نسبت توان به عملکرد بهتر را نوید می دهد.

نظر شما در مورد لیست بیشترین بنچمارک های AnTuTu در مارس 2022 چیست؟ آیا برتری اسنپدراگون 8 نسل 1 را در این لیست می دانید؟ یا می توانیم مدیاتک را در ماه های آینده در جایگاه های بالاتر ببینیم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا