فیلم و موزیک

به تأخیر افتادن حضور خدابنده‌لو در پرسپولیس ؛ حضور او در پرسپولیس منتفی می شود ؟

در حالی که در چند روز اخیر صحبت از جذابیت شده است محمد خداندالو صدای بازیکن تیم ذوب آهن شنیده شد اما اتفاقی افتاد که این سوال را به تاخیر انداخت.

خرید ستاره تیم ذوب آهن از پرسپولیس به دلایلی به تعویق افتاد. اخبار خوب را ادامه دهید محمد هدی بنده لو در پرسپولیس با مجله خبری آرادهمراه باشید.

محمد خداندالو

محمد هدبنده لو پرسپولیس

محمد خداندالو
محمد هدابندلو در پرسپولیس، محمد هدابندلو در پرسپولیس

محمد هدبندلو در پرسپولیس

هدبندلو که این روزها به همراه تیم امید کشورمان در عراق به سر می برد به زودی از سهمیه زیر 23 سال خارج می شود و بازیکن بزرگسال محسوب می شود.

این امر سرعت جذب این بازیکن را کاهش داد. هواداران پرسپولیس فکر می کردند این بازیکن زیر 23 سال خواهد بود و سهمیه بزرگسالان این تیم را پر نمی کند اما همین مشکل حالا باعث شده تا فکر بیشتری برای جذب این بازیکن به تیم ذوب آهن ایجاد شود.

در خصوص جذب محمد هدابندلو که در صورت پرسپولیسی شدن سهمیه بزرگسالان سرخپوشان را پر می کند، یحیی گل محمدی سرمربی این تیم باید نظر نهایی را بدهد و جذب این بازیکن با نظر مستقیم آقای گل محمدی انجام می شود. سرمربی.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله محمد خداندالو ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا