فیلم و موزیک

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ؛ توضیح داورزنی درباره حقوق عجیب بهروز عطایی

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال . مدیر فنی تیم های ملی والیبال حقوق بهروز عطایی آگهی ها ادامه مطلب والیبال بهروز آتای با مجله خبری آرادهمراه باشید.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: فشار زیادی را تحمل کردیم و بازیکنان عملکرد قابل قبولی ارائه دادند. امیدوارم در بازی بعدی تیم عملکرد بهتری داشته باشد.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال

توضیح داور درباره حقوق عجیب بهروز عطایی

دستمزد بهروز عطایی، والیبال بهروز عطایی
دستمزد بهروز عطایی، والیبال بهروز عطایی

مصطفی کرحنا چند روز پیش مصاحبه پر سر و صدایی انجام داد و این را بیان کرد بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال روزانه 150 هزار تومان حقوق می گیرد. Factory همچنین با اشاره به دستمزد بالای ولادیمیر آلنکو به این سرمربی روسی حمله کرد. البته چندی پیش پیشکسوت والیبال ایران بابت این ادعاها عذرخواهی کرد.

در همین رابطه محمدرضا داورزنی که امروز در برنامه «تالار تناسب اندام» حاضر شد، به ادعای کارخانه واکنش نشان داد و گفت: از گذشته و در زمان ریاست مرحوم یزدانی خرم، بنیادی وجود داشت و سرمربیان تیم ملی بر اساس آن دستمزد جزئی دریافت می کرد که این مبلغ در طول زمان چند برابر شد. این مبلغ اصلاً با آنچه مربیان در لیگ می گیرند قابل مقایسه نیست.”

بیشتر بخوانید:

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال

دستمزد بهروز عطایی، والیبال بهروز عطایی
دستمزد بهروز عطایی، والیبال بهروز عطایی

مصطفی هارکنا درباره شرایط تیم ملی والیبال گفت: قبل و بعد از بازی با بهروز عطایی در ارتباط هستم. الان سمت من مدیر فنی تیم های فنی والیبال است و با آتای رابطه خوبی دارم و او همیشه به من احترام گذاشته است. من 40 سال است که مربی هستم و آنچه را که باید بگویم به او می گویم. سعی کردم او را از حاشیه دور کنم تا تمام فکر و ذکرش در مورد تیم ملی باشد.

وی ادامه داد: در هفته اول لیگ ملت ها انتقادات زیادی صورت گرفت و برخی هم مغرضانه بود. عبادی پور بعد از صعود مصاحبه ای هم انجام داد که منظور از افرادی بود که نمی خواهیم نام ببریم. ما هر کاری می کنیم، افرادی که مغرضانه هستند چیزی می گویند. باید در آن موقعیت باشی تا بدانی چقدر سخت است. سرمربی تیم ملی در رویداد جهانی کار سختی است، اما بعضی ها خیلی راحت انتقاد می کنند، این خوب نیست.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا