فیلم و موزیک

بهترین کمیک های مایتی ثور + [عکس] از نگاه سایت فیگار

منتظر فیلم ثور: تو عشق و رعد هستی، می توانی یاد بگیری بهترین کمیک های Thor Mighty درباره شخصیت جین فاستر بیشتر بدانید.

چهارمین قسمت از فیلم‌های ثور در دنیای سینمایی مارول با هدف وارد کردن شخصیت جین فاستر به مرحله جدیدی است. قرار است این شخصیت هم همینطور باشد بهترین کمیک های Thor Mighty چکش ثور را بردارید و قدرت های خدای آذر را بدست آورید.

بهترین کمیک های Thor Mighty

چگونه جین فاستر به ثور توانا تبدیل شد؟

می توانید لیست کنید بهترین کمیک های Thor Mighty به لیست زیر نگاهی بیندازید:

سال ها از زمانی که جین فاستر برای اولین بار از معشوقه گاه به گاه ثور به یکی از آن ها تبدیل شد، می گذرد قوی ترین شخصیت های طنز می گذرد. با اکران فیلم ثور، این شخصیت به یکی از قوی ترین ابرقهرمانان دنیای سینمایی مارول تبدیل می شود. امروز ما جین فاستر را به عنوان ثور توانا می شناسیم. پس با مجله خبری آرادهمراه باشید تا بهترین کمیک های جین فاستر که شما را برای فیلم Thor: Love and Thunder آماده می کند.

چه می شود اگر..؟ شماره 10

بهترین کمیک های Thor Mighty
بهترین کمیک های مایتی ثور، بهترین کمیک های مایتی ثور

چه می‌شد اگر کمیک‌ها داستان‌های جذابی از واقعیت‌های مختلف مارول می‌گفتند. داستان هایی که اغلب هیچ تاثیری بر دنیای اصلی مارول ندارند و تنها راهی برای کشف احتمالات مختلف هستند. با این حال، هنوز هم داستان‌هایی در کمیک‌های Watt-If گفته می‌شود که سال‌ها بعد به واقعیت تبدیل می‌شوند. شماره 10 کمیک Watt-If We Can Like بهترین کمیک های Thor Mighty همچنین فکر کنید

اگر به جای دونالد بلیک، جین فاستر Mjolnir را پیدا می کرد و او را بزرگ می کرد تا تبدیل به ثور توانا شود، چه؟ این فرضی است که در این کمیک What If شکل می گیرد. سال ها بعد، بهترین کمیک های Mighty Thor داستانی را روایت کردند که در آن جین فاستر به نوعی تبدیل به ثور شد.

بیشتر بخوانید:

سفر رمز و راز شماره 84

بهترین کمیک های Thor Mighty
بهترین کمیک های مایتی ثور، بهترین کمیک های مایتی ثور

جین فاستر تقریباً به سن خود ثور است. او داخل بود بهترین کمیک های ثور حضور داشت او اولین بار در Journey Into Mystery #84 به عنوان یک پرستار در مطب دکتر بلیک ظاهر شد.

جین فاستر از آن زمان تاکنون بارها تکامل یافته تا در نهایت تبدیل به ثور توانا شود. این کمیک یکی از بهترین کمیک های جین فاستر است اما باید بدانید که در آن زمان جین فاستر جین نلسون نام داشت! با این حال، این نام خیلی زود تغییر کرد.

بیشتر بخوانید:

ثور شماره 249

بهترین کمیک های Thor Mighty
بهترین کمیک ثور مایتی، بهترین کمیک ثور زن

Thor Comics #249 یکی از اولین بارهایی بود که جین فاستر جنگجو شد. پس از مرگ لیدی سیف، جین شمشیر خود را برداشت و قهرمان آسگارد شد. حتی می تواند مقدمه ای برای تبدیل شدن او به ثور توانا در فیلم آینده باشد. بنابراین در دسته بندی قرار می گیرد بهترین کمیک زن ثور محل..

جین با تعامل با لیدی سیف می تواند به نوعی وارد داستان شود. حتی ممکن است اگر لیدی سیف در فیلم کشته شود، جین به عنوان نقش اصلی او بازی کند.

بیشتر بخوانید:

والکری شماره 1

بهترین کمیک های Thor Mighty
بهترین کمیک ثور مایتی، بهترین کمیک جین فاستر

دنیای سینمایی مارول اکنون یک والکری دارد. اما تعداد زیادی والکری وجود داشته اند که به نظر می رسد همه آنها در دنیای سینمایی مارول کشته شده اند. اولین شماره کمیک والکری جین فاستر را به عنوان یکی از قابل اعتمادترین والکری های اودین معرفی کرد.

طرفداران کمیک های مارول می دانند که والکری یکی از مهم ترین جنگجویان آسگارد است. جین ممکن است به عنوان عضوی از جامعه احیا شده والکری در فیلم ظاهر شود. البته او در نهایت فیلم را به عنوان ثور توانا ترک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

ثور: انتقام جوی توانا شماره 1

بهترین کمیک های Thor Mighty
بهترین کمیک ثور مایتی، بهترین کمیک ثور زن

کمیک ثور: انتقام‌جوی توانا شماره 1 یک مینی‌سریال خارق‌العاده است که در واقعیتی جایگزین می‌گذرد. اگر شخصیت جین فاستر در فیلم جدید از این کتاب کمیک الهام گرفته شود، حتی ممکن است به ستاره اصلی فیلم تبدیل شود.

این مجموعه هشت شماره ای با هنر خارق العاده کرسی سامانی به تنهایی ارزش خواندن را دارد. داستان این مجموعه کمیک به منشا مت ثور می پردازد و مستقیماً از صحبت های خود جین فاستر و اولین ملاقات او با ثور شروع می شود. این کمیک بهترین کمیک های Thor Mighty که می تواند منبع الهام برای فیلم Thor Love and Thunder باشد.

بیشتر بخوانید:

نیم تنه شماره 4

بهترین کمیک های Thor Mighty
بهترین کمیک های مایتی ثور، بهترین کمیک های مایتی ثور

مینی سریال ثور یک کمیک است که در سال 2015 تحت تأثیر رویداد بزرگ Secret Wars ساخته شد. این کمیک بر روی شخصیت جین فاستر تمرکز می کند و او را در مقابل تعدادی توری از جهان های موازی مختلف قرار می دهد.

با توجه به گسترش جهان های موازی در دنیای سینمایی مارول و زمینه چینی برای رویداد جنگ های مخفی، این کمیک می تواند بهترین کمیک ثور برای الهام بخشیدن به این فیلم باشد.

بیشتر بخوانید:

انتقام جویان شماره 5 کاملاً جدید و کاملاً متفاوت

بهترین کمیک های Thor Mighty
بهترین کمیک های مایتی ثور، بهترین کمیک های مایتی ثور

پنجمین شماره از مجموعه طنز All New All Different Avengers یکی از مهم ترین و بهترین کمیک های Thor Mighty باید قبل از Thor 4 خوانده شود. در این کمیک، جین فاستر و سم ویلسون، که اکنون به عنوان کاپیتان آمریکا شناخته می شود، به طور عاشقانه درگیر می شوند.

سام از معدود افرادی است که جین فاستر را در نقش ثور می بیند و این در ایجاد رابطه عاشقانه آنها موثر است. با توجه به اینکه جین فاستر و سم ویلسون در حال حاضر حضورهای جدیدی در دنیای سینمایی مارول دارند، امکان شکل گیری چنین رابطه ای در آینده کاملاً امکان پذیر است.

بیشتر بخوانید:

ثور توانا #705

بهترین کمیک های Thor Mighty
بهترین کمیک های مایتی ثور، بهترین کمیک های مایتی ثور

عدد 705 برای جین فاستر معنی زیادی دارد. در ابتدا به نظر می رسید که این کمیک پایان کار جین فاستر در کمیک های مارول باشد، اما این تازه شروع کار بود. به همین دلیل است بهترین کمیک زن ثور ما تماس می گیریم

در این کمیک جین فاستر سرطان دارد و در حال مرگ است. در این میان او به دلیل ضعف قادر به انجام کاری نیست، با برداشتن چکش ثور، قدرت های خدایش آذر را دریافت می کند و این کلید نجات او می شود. از آن لحظه به بعد، جین فاستر تبدیل به ثور توانا شد.

بیشتر بخوانید:

کود شماره 1

بهترین کمیک های Thor Mighty
بهترین کمیک ثور مایتی، بهترین کمیک ثور زن

مجموعه کتاب های کمیک ثور در سال 2014 منتشر شد. این کمیک اولین کمیک است که جین فاستر را به عنوان ثور اصلی از دنیای کامیکس مارول نشان می دهد. چیزی که به نظر می رسد به زودی در دنیای سینمایی مارول رخ خواهد داد.

پس از بی‌کفایتی ثور اودینسون، زنی با هویت مرموز این شأن را به دست آورد تا Mjolnir را بلند کند و تبدیل به ثور توانا شود. در ابتدا هویت جین فاستر مخفی بود، اما بعداً در بهترین کمیک های ثور مشخص شد که این ثور قدرتمند جین فاستر است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین کمیک های Thor Mighty ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

سوالات متداول بهترین کمیک Thor Mighty

اولین حضور ثور توانا در کدام کمیک است؟

تبدیل جین فاستر به ثور توانا در اصل در شماره دهم مجموعه کمیک What If اتفاق افتاد.

آیا جین فاستر یک والکری است؟

جین فاستر برای مدتی به یکی از والکری های مورد اعتماد اودین تبدیل شد، اما اکنون به عنوان وارث شخصی ثور شناخته می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا