فیلم و موزیک

بهترین کمیک های جسیکا جونز ؛ بزرگترین ابرقهرمان مدرن سطح خیابان مارول را بشناسید

جسیکا جونز یکی از شخصیت های مهم سریال مارول-نتفلیکس است. اما اگر بخواهیم در مورد داستان او صحبت کنیم، باید بهترین کمیک های جسیکا جونز آشنا باش

طرفداران مارول با جسیکا جونز در سریال نتفلیکس این شخصیت آشنا شدند. او یکی از محبوب ترین قهرمانان خیابانی مارول است. جسیکا جونز یک شخصیت نسبتا جدید در کمیک است که اولین بار در سال 2001 توسط برایان مایکل بندیس و مایکل گیدوس معرفی شد.

بهترین کمیک های جسیکا جونز

با بزرگترین ابرقهرمان مدرن مارول در سطح خیابان آشنا شوید

می توانید لیست کنید بهترین کمیک های جسیکا جونز به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین کمیک های جسیکا جونز
بهترین کمیک های جسیکا جونز

جسیکا جونز برای اولین بار در یکی از کمیک های مرد عنکبوتی به عنوان یک شخصیت بی نام ظاهر شد. اما خیلی زود کمیک های خودش تولید شد و او بخشی از تاریخ کمیک مارول شد. او از آن زمان تبدیل به یک انتقام جو شد، با یک ابرقهرمان دیگر ازدواج کرد و در طول تاریخ 20 ساله خود تبدیل به یک مادر ابرقهرمان شد. اکنون برای ارائه و بررسی با مجله خبری آرادهمراه باشید بهترین کمیک های جسیکا جونز بیایید پرداخت کنیم

Young Avengers Vol. 1

بهترین کمیک های جسیکا جونز
تصویری از جسیکا جونز، مرد آهنی، کاپیتان آمریکا و پسر آهنین در کمیک های انتقام جویان جوان

جسیکا جونز بخش مهمی از کمیک های Young Avengers بود. در آن زمان، او برای جی. جونا جیمسون به عنوان گزارشگر کار می کرد و می خواست بداند این شخصیت های جدید چه کسانی هستند که به عنوان انتقام جویان ظاهر می شوند. این ابرقهرمانان با مرد آهنی و کاپیتان آمریکا و یکی از آنها متحد شدند بهترین گروه های ابرقهرمانییعنی انتقام جویان جوان را تشکیل داد.

جسیکا یکی از دلایلی است که انتقام جویان جوان هنوز زنده هستند. زیرا او کاپیتان آمریکا را متقاعد کرد که خودش یک ابرقهرمان جوان است و اگر به درستی آموزش داده شود، افراد جوان تر می توانند مفید واقع شوند.

بیشتر بخوانید:

جسیکا جونز: نام مستعار جلد. 2

بهترین کمیک های جسیکا جونز
لوک کیج و جسیکا جونز در جلد دوم جسیکا جونز: مستعار

جسیکا جونز واقعاً جنبه ابرقهرمانی خود را در Jessica Jones: Alias, Vol. 2 و به ندرت از ابرقدرت های خود استفاده می کند. با این حال، جسیکا جونز: نام مستعار، جلد. 2 یکی از بهترین کمیک های جسیکا جونز که او را در یک داستان دراماتیک قرار می دهد. زیرا او به نوعی وارد مثلث عشقی بین اسکات لنگ و لوک کیج شد. البته او باید همزمان سر کار هم برود.

این کمیک در پنج شماره منتشر شده و بخشی از بهترین کمیک های جسیکا جونز جنبه کارآگاهی جسیکا را نشان می دهد. زیرا در این داستان، جسیکا باید به عنوان یک بازرس خصوصی برای یافتن دختر 16 ساله ای که ناپدید شده است، کار کند. علاوه بر این، او باید به عنوان یک غریبه در یک شهر بسیار کوچک عمل کند که اتفاقات بسیار جالبی را ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید:

New Avengers (2010)

بهترین کمیک های جسیکا جونز
کاور کمیک کاور کمیک جدید Avengers

هنگامی که رویداد بزرگ Avengers Avengers Disassembled تقریباً بزرگترین تیم ابرقهرمانی مارول را نابود کرد، تیم جدیدی از خاکستر Avengers تشکیل شد. این تیم New Avengers نام داشت. اکثر اعضای اصلی این تیم، ابرقهرمانان سطح خیابان مارول بودند.

این ابرقهرمانان عبارتند از: اسپایدر وومن، دردویل، لوک کیج و مرد عنکبوتی. علاوه بر آنها به عنوان یک شخصیت کوچک با آنها جسیکا جونز بود که فرزند لوک کیج را باردار بود. انتقام جویان جوان نیز یکی دیگر از این موارد است بهترین کمیک های جسیکا جونز زیرا در آن شاهد مادر شدن جسیکا و ازدواج او با لوک کیج هستیم.

بیشتر بخوانید:

New Avengers: The Trust

بهترین کمیک های جسیکا جونز
جلد کتاب کمیک New Avengers: The Trust

حتی زمانی که انتقام جویان در جنگ داخلی منحل شدند، جسیکا هنوز بخشی از تیم بود. در خط داستانی New Avengers: The Trust، انتقام جویان متوجه می شوند که یکی از آنها، الکترا، یک Skrull است.

این تقریباً مقدمه ای برای رویداد بزرگ Secret Invasion بود که در آن مشخص شد بسیاری از شخصیت ها Skrulls هستند و ابرقهرمانان واقعی باید با آنها مبارزه می کردند. جسیکا و لوک نقش پررنگی در این کمیک داشتند و لحظه ای که اسپایدرمن فرزندشان را نجات داد یکی از زیباترین لحظات این کمیک بود.

بیشتر بخوانید:

یک نقطه کور

بهترین کمیک های جسیکا جونز
بهترین کمیک های جسیکا جونز

نقطه کور دیگری است بهترین کمیک های جسیکا جونز این در سه شماره در سال 2018 توسط کلی تامپسون و ماتیا دی لاولیس ساخته شد. این تیم جدید جنبه های کارآگاهی جسیکا را حفظ کردند و ظاهر جدیدی به او دادند.

در این داستان، جسیکا باید در مورد یک قاتل زنجیره ای که زنان را با قدرت های فوق العاده در نیویورک می کشد، تحقیق می کرد. جسیکا بعداً قدرت خود را از دست می دهد و نزد دکتر استرنج می رود. اما باعث شد داستان خیلی بیشتر از حد معمول در سطح خیابان بماند.

بیشتر بخوانید:

پالس

بهترین کمیک های جسیکا جونز
جسیکا جونز در حال پرواز

کمیک Pulse یکی از بهترین کمیک های جسیکا جونز برای طرفدارانی است که می خواهند جسیکا را به عنوان یک ابرقهرمان با تمام قدرت هایش ببینند. این کمیک توسط برایان مایکل بندیس نوشته شده است که در آن جونز گزارشگر تحقیقی The Daily Bugle می شود.

این کمیک در 14 شماره نوشته شده و اتفاقات آن نیز مربوط به انتقام جویان جوان است. همچنین اتفاقات غیرمنتظره ای برای شخصیت جسیکا جونز در این کمیک رخ می دهد، زیرا او حتی پیشنهاد ازدواج لوک کیج را قبول نکرد.

بیشتر بخوانید:

جسیکا جونز: نام مستعار جلد. 4

بهترین کمیک های جسیکا جونز
Jessica Jones and the Purple Man در جلد چهارم کمیک Jessica Jones: Alias

جلد چهارم Jessica Jones: Alias ​​آخرین ورودی برایان مایکل بندیس در این مجموعه بود و بدون شک یکی از بهترین کمیک های جسیکا جونز است. در این کمیک، جسیکا به مصاف مرد بنفش می رود.

این کمیک همچنین رابطه جسیکا با تعدادی ابرقهرمان را نشان می دهد و جایگاه او را در دنیای مارول تثبیت می کند. نشان دادن اینکه مرد بنفش در طول زمان از نظر عاطفی و روانی جسیکا را مورد آزار و اذیت قرار داده است، نشان می دهد که چرا او همچنان یک شخصیت قوی باقی مانده است.

بیشتر بخوانید:

بازگشت مرد بنفش

بهترین کمیک های جسیکا جونز
عکسی از جسیکا در حال بغل کردن فرزندش در کمیک The Purple Man Returns

با پایان یافتن سری Alias، مایکل بندیس یکی دیگر از بهترین کمیک های جسیکا جونز را برای مارول به نام بازگشت مرد بنفش ساخت. این بار جسیکا یک مادر است و یک بار دیگر مرد ارغوانی قرار است زندگی او را خراب کند.

Return of the Purple Man زمانی منتشر شد که سریال جسیکا جونز در نتفلیکس محبوبیت پیدا کرد. این کمیک بار دیگر ثابت کرد که مرد بنفش چقدر قدرتمند و خطرناک است. همچنین نشان می دهد که جسیکا جونز چقدر در طول زمان رشد کرده است.

بیشتر بخوانید:

جسیکا جونز: نام مستعار جلد. 1 (2001)

بهترین کمیک های جسیکا جونز
جلد اول کمیک، جلد جلد سوم جسیکا جونز: کامیک مستعار

جلد اول Jessica Jones: Alias ​​یکی دیگر از کمیک های برتر جسیکا جونز و اولین کمیک انحصاری برای این شخصیت است. این مجموعه با فرمت MAX ساخته شده و جزو کارهای بزرگسالان مارول کامیکس می باشد.

در این کمیک جسیکا جونز را در نقش یک ابرقهرمان بازنشسته می بینیم. اما این بازنشستگی باعث نشده که او کار خود را برای همیشه کنار بگذارد. او این بار به عنوان یک کارآگاه خصوصی که اغلب با پرونده های ماوراء طبیعی همراه است به فعالیت های خود ادامه خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

جسیکا جونز: نام مستعار جلد. 3

بهترین کمیک های جسیکا جونز
جلد جلد سوم جسیکا جونز: مستعار

یکی از بهترین کمیک های جسیکا جونز از دید منتقدان و البته عموم، جلد سوم کمیک Jessica Jones: Alias ​​است. جسیکا در این کمیک جایگاه خود را در بین دیگر ابرقهرمانان تثبیت کرد و نشان داد که یک کارآگاه فوق العاده است.

متی فرانکلین، یک ابرقهرمان نوجوان، و جسیکا درو به عنوان زن عنکبوتی اصلی در این کمیک بازی کردند. حتی با وجود اینکه مردم سعی می کنند متی را بکشند، جونز و درو با هم همکاری می کنند تا او را ایمن کنند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین کمیک های جسیکا جونز ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

سوالات متداول بهترین کمیک جسیکا جونز

اولین کمیک جسیکا جونز چه بود؟

جسیکا جونز اولین بار در یکی از کمیک های مرد عنکبوتی ظاهر شد، اما جلد اول Jessica Jones: Alias ​​اولین کمیک اختصاصی به این شخصیت بود.

شوهر جسیکا جونز کیست؟

جسیکا جونز رابطه طولانی با لوک کیج داشت و در نهایت با او ازدواج کرد. حاصل ازدواج آنها یک فرزند است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا