فیلم و موزیک

بهترین کمیک های تانوس ؛ این بیگانه بنفش از کجا آمد و چه می‌خواهد؟

Thanos یکی از نمادین ترین و بهترین شرورهای مارول این در کمیک های مارول است. پس به سراغ معرفی و بررسی می رویم بهترین کمیک های Thanos ما پرداخت خواهیم کرد.

در همان زمان که فاز چهارم دنیای سینمایی مارول در حال انجام است، سخت است که با نوستالژی به حماسه ابدیت نگاه نکنیم. این حماسه 23 فیلم را در بر می گرفت و بسیار بی سر و صدا تانوس را به عنوان یک تهدید بزرگ برای کل جهان معرفی می کرد.

بهترین کمیک های Thanos

این بیگانه بنفش از کجا آمده و چه می خواهد؟

می توانید لیست کنید بهترین کمیک های Thanos به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین کمیک های Thanos
بهترین کمیک های Thanos

تانوس در مقدار زیادی بهترین کمیک های مارول تا کنون به عنوان یک شرور در داستان ظاهر شد. با توجه به تعداد زیاد کمیک هایی که تانوس در آنها شرور بوده است، در این لیست قرار گرفته است بهترین کمیک های Thanos کمی سخت است. با این حال، ما برخی از بهترین آنها را معرفی و بررسی کرده ایم. بنابراین تا پایان این مقاله با مجله خبری آرادهمراه باشید.

حماسه جادوگران

بهترین کمیک های Thanos
آدام وارلاک و تانوس در کمیک های The Magus Saga

آدام وارلاک یکی از مهم ترین و قدرتمندترین شخصیت های دنیای مارول است. در کمیک Magus Saga، او با نسخه ای شیطانی از خودش روبرو می شود. این داستان جنبه دوقطبی روان او را به مخاطب نشان می دهد.

تانوس و وارلاک رابطه پیچیده ای دارند که اصلاً در دنیای سینمایی مارول بررسی نشده است. این کمیک به وضوح رابطه بین شخصیت های مختلف را مشخص می کند و برای اولین بار گامورا، دختر تانوس را نشان می دهد. حماسه با مجموعه سنگ های ابدیت، یکی از بزرگترین دستاوردهای تانوس، به پایان می رسد.

بیشتر بخوانید:

دنیای مارول: پایان

بهترین کمیک های Thanos
تانوس در کتاب کمیک Marvel Universe: The End

کمیک متقاطع 6 شماره ای Marvel Universe: The End، یکی از بهترین کمیک های Thanos ف. اما علاوه بر ثانوس، به تفصیل به خاستگاه و خاستگاه آسمانیان می پردازد. داستان این کمیک در مورد بازگشت به زندگی فرعون فاسد مصری آخناتون، تلاش او برای تسخیر زمین و جهان است. اما این بار تانوس و دکتر دوم به دیگر ابرقهرمانان زمین می پیوندند تا با سفر در زمان، تاریخ را بازنویسی کنند.

کمیک The Marvel Universe: The End عمیقاً به شخصیت تانوس می پردازد. او نشان می دهد که دوست دارد همیشه حق با او باشد. با این حال، در پایان داستان، تانوس لحظات احساسی را با آدام وارلاک و لیدی دث نشان می دهد و خود را قربانی می کند.

بیشتر بخوانید:

ثانوس رایزینگ

بهترین کمیک های Thanos
بهترین کمیک های Thanos

Thanos Rising داستان تانوس و به قدرت رسیدن او را روایت می کند. تانوس تصمیم می گیرد به سیاره ی نابود شده تیتان برود. تمام خاطراتش را به قبر مادرش نگاه می کند. ما نیز در کنار تانوس تمام این اتفاقات دردناک را تماشا می کنیم.

بدون شک Thanos Rising یکی از آنهاست بهترین کمیک های Thanos چون برای اولین بار عنوان Mad Titan را از تانوس می گیرد و چهره انسانی تری به او می بخشد. ما عمیق‌تر در ذهن تانوس کاوش می‌کنیم و برای اولین بار ریشه‌های عشق وسواس‌آمیز تانوس به لیدی دث را می‌آموزیم.

بیشتر بخوانید:

الزام تانوس

بهترین کمیک های Thanos
تانوس روی جلد کمیک The Thanos Imperative

یکی از جاه طلبانه ترین کراس اوورهای مارول The Thanos Imperative است که به دلیل نقش برجسته تانوس در این لیست قرار دارد. بهترین کمیک های Thanos نیز برگزار می شود. داستان اصلی درباره برخی از قهرمانان فضایی است که قدرت خود را برای رویارویی با شکافی در فضا-زمان متمرکز می کنند که در آن مرگ وجود ندارد.

در این داستان، تانوس در تاریخ به عنوان آواتار مرگ ظاهر می شود و با اولین دشمن خود، کاپیتان مارول اصلی روبرو می شود. در حالی که این خط داستانی چیز جدیدی در رابطه تانوس به ما ارائه نمی دهد، بیشتر به مفاهیم عاشقانه بین او و مرگ می پردازد.

بیشتر بخوانید:

تخریب

بهترین کمیک های Thanos
Guardians of the Galaxy، Thanos، Galactus، Silver Surfer، Nova و Marvel’s Inhumans در کمیک Annihilation

کراس اوور عظیم Annihilation در 206 تمام شخصیت های دنیای مارول را گرد هم آورد. داستان آن در مورد یک ناوگان شیطانی عظیم است و اکثر قدرت های بزرگ علیه آن متحد شده اند.

در حالی که این رویداد یکی از بهترین رویدادهای کتاب کمیک تانوس است، نقش او در آن نسبتاً کم است. در این داستان، تانوس با کمک استار لرد، Beyonder را شکست می دهد. سپس با آنیهیلوس متحد می شود، اما قبل از مرگ به دست دراکس ویرانگر، طرف خود را تغییر می دهد.

بیشتر بخوانید:

جنگ بی نهایت

بهترین کمیک های Thanos
بهترین کمیک های Thanos

پس از رویداد متقاطع Gauntlet of Eternity در سال 1991، کمیک The Infinity War داستان مگوس، یک نسخه شرور از آدام وارلاک است که به دنبال انتقام از وارلاک و تانوس است.

برخلاف فیلم Infinity War، تانوس شخصیت شرور این داستان نیست. برعکس، او به عنوان یکی از شخصیت های اصلی، سعی می کند مگوس را متوقف کند. داستان حتی تا جایی پیش می‌رود که خود تانوس از Warlock برای متوقف کردن Magus کمک می‌خواهد. حتی اگر نیت خوب تانوس ثابت نباشد، او در مقابل یکی از مهم ترین و بهترین کمیک های تانوس قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

بی نهایت

بهترین کمیک های Thanos
بهترین کمیک های Thanos

خط داستانی Infinity 2013 به سبک اصلی بهترین کمیک های تانوس بازگشته است. او در حال حمله به زمین است، در حالی که انتقام‌جویان بیگانه در تلاش هستند تا با یک نژاد بیگانه وارد شوند. همچنین لازم به ذکر است که Infinity ادامه چندین خط داستانی از جمله Age of Ultron است.

تانوس آنتاگونیست اصلی این کراس اوور است که برای تسخیر زمین هیچ کاری جز شرارت انجام نمی دهد. با این حال، این خط داستانی بینش جدیدی از تایتان دیوانه از دیدگاه چندین شخصیت دیگر به ما می دهد. او هنوز یک ظالم دیوانه و تشنه قدرت است، اما چندین نفر تفسیرهای جالبی از انگیزه های تانوس ارائه کرده اند.

بیشتر بخوانید:

ماموریت تانوس

بهترین کمیک های Thanos
بهترین کمیک های Thanos

سنگ های بی نهایت یکی از قوی ترین اشیاء در دنیای مارول هستند. کمیک Thanos Quest همچنین می گوید که چگونه آنها توسط Thanos تازه احیا شده به دست آمده اند. در این داستان، تانوس با چندین قهرمان فضایی مهم مارول از جمله قهرمان جهانی، کلکسیونر و استاد بزرگ آشنا می‌شود.

این بار، تانوس از شوخ طبعی و حیله گری خود برای به دست آوردن سنگ ها استفاده می کند تا نیروی بی رحم. او آنقدر افراد شرور را گمراه می کند که حتی خود مرگ نیز تا حدودی تحت تأثیر دستاوردهای او قرار می گیرد. همچنین این کمیک به خاطر داستان Eternity Glove که یکی از مهم ترین کمیک های مارول است، محبوب شد.

بیشتر بخوانید:

موج سوار نقره ای: تانوس دوباره متولد شد

بهترین کمیک های Thanos
Thanos and the Silver Surfer در کتاب کمیک Silver Surfer: Thanos Rebirth

موج سوار نقره ای در سال 1987 در کمیک Silver Surfer: Thanos Rebirth با تایتان دیوانه روبرو شد. همانطور که از نام این کمیک پیداست، این کمیک بازگشت تایتان دیوانه به زندگی و ادامه تلاش او برای جمع آوری تمام سنگ های بی نهایت را دنبال می کند. موج سوار نقره ای همچنین با Drax the Destroyer متحد می شود تا تانوس را از رسیدن به هدفش باز دارد.

مانند دیگر داستان های کلاسیک تانوس، ثانوس تولد دوباره او را به عنوان یک شخصیت کاملا منفی معرفی می کند. او یک شرور است که مرگ را می خواهد تا او را دوست داشته باشد. این کمیک برای آینده شخصیت تانوس در کمیک های مارول نیز بسیار مهم است.

بیشتر بخوانید:

دستکش بی نهایت

بهترین کمیک های Thanos
تانوس با تمام سنگ های ابدیت در کمیک Eternity Gauntlet

بدون شک یکی از مهم ترین و عظیم ترین کمیک های تاریخ مارول Eternity Gauntlet است. البته با تمرکز بر ثانوس در نقش اصلی، می توان آن را یکی از بهترین کمیک های ثانوس دانست. در این داستان، تانوس تمام سنگ های ابدیت را جمع آوری کرده و نیمی از جهان را نابود می کند. از طرف دیگر، وقتی نبیولا آنها را از تانوس می‌دزدد، تانوس به وارلاک و دیگر ابرقهرمانان می‌پیوندد تا او را متوقف کنند.

The Eternity Gauntlet خط داستانی نهایی تانوس است. چون تمام جنبه های این شخصیت در این داستان به چشم می خورد. از ایده های دیوانه تایتان دیوانه گرفته تا اشتیاق او به مرگ و عشق بی حدش به دخترانش. همچنین Eternity Gauntlet در تاریخ مارول بسیار مهم است و فیلم های Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame اقتباس رایگان از این کمیک بوک هستند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین کمیک های Thanos ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

سوالات متداول بهترین Thanos Comics

نژاد تانوس چیست؟

تانوس از نژاد تایتان است و در سیاره تیتان زندگی می کرد.

چرا تانوس نیمی از جهان را نابود کرد؟

برخلاف دنیای سینمایی مارول که تانوس را فیلسوفی با ایدئولوژی منحصر به فرد نشان می دهد، او عاشق لیدی دث بود و نیمی از جهان را کشت تا او را راضی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا