فیلم و موزیک

بهترین موسیقی های دیزنی از نگاه سایت مجله خبری آراد؛ مهد موسیقی های به یاد ماندنی

والت دیزنی همیشه به خاطر انیمیشن های موزیکال خود شناخته شده است. با ما همراه باشید تا شما را معرفی کنیم بهترین موسیقی دیزنی از نظر سایت فیگار بیایید پرداخت کنیم.

همیشه در طول داستان، انیمیشن ها دیزنی به ژانر موسیقی (بهترین فیلم های موزیکال 2021قسمت معروف و مهمی که در بین طرفداران انیمیشن باقی ماند، موسیقی متن (بهترین موسیقی فیلم تاریخ سینما) این استودیو است.

استودیو والت دیزنی (بهترین فیلم های دیزنی 2022 و 2021همیشه یکی از بهترین آهنگسازان فیلم (بهترین آهنگسازان تاریخ سینما) در انیمیشن های خود بتواند موسیقی خاطره انگیزی را در تاریخ به یادگار بگذارد. محبوبیت برخی از این موسیقی به حدی است که خود انیمیشن (بهترین انیمیشن های سال 2022) و بخش مهمی از این نمایش را پوشش می دهد.

بهترین موسیقی دیزنی از نظر سایت فیگار

مهد موسیقی خاطره انگیز

می توانید مرور کنید بهترین موسیقی دیزنی از نظر سایت فیگار به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین موسیقی دیزنی مبتنی بر IMDB
بهترین موسیقی دیزنی از نظر سایت فیگار

چه انیمیشن کلاسیک باشد و چه جدید و مدرن، دیزنی موزیک همیشه امضای استودیو دیزنی بوده است. با ما همراه باشید تا شما را با معروف ترین و بهترین موسیقی دیزنی از نظر سایت فیگار بیایید همیشه پرتاب کنیم.

او را رها کن. ”- یخ زده

بهترین موسیقی دیزنی مبتنی بر IMDB
بهترین موسیقی دیزنی از نظر سایت فیگار

آهنگ موفق Let it Go که در فیلم Frozen محصول 2013 کمپانی والت دیزنی پخش شد، یکی از بهترین موسیقی دیزنی از نظر سایت فیگار این موسیقی زمانی توسط السا خوانده می شود که قدرت السا از کنترل خارج می شود و او از پادشاهی فرار می کند.

این آهنگ در حالت غمگینی است (بهترین فیلم های غمگین 2022 و 2021) شروع می شود، اما به تدریج موسیقی فضای پیروزمندانه ای پیدا می کند، زیرا السا متوجه می شود که دیگر نیازی به پنهان شدن ندارد.

خوش آمدید “- موانا”

بهترین موسیقی دیزنی مبتنی بر IMDB
برترین موسیقی دیزنی از نظر سایت فیگار

انیمیشن موانا که در سال 2016 منتشر شد، بخش بزرگی از موفقیت انیمیشن دیزنی در دهه گذشته بوده است و آن را به یکی از پرفروش‌ترین انیمیشن‌های استودیو تبدیل کرده است. بیشتر موسیقی دیزنی درباره شخصیت های دارای اعتماد به نفس است و آهنگ “Welcome” که توسط دواین جانسون معروف خوانده شده است، بهانه ای طنز برای شخصیتی است که فقط شگفت انگیز است.

مائو یکی از ماندگارترین و سرگرم کننده ترین شخصیت های این انیمیشن است و این آهنگ معرفی خوبی برای آن است.

بیشتر بخوانید:

رنگ های باد – پوکاهونتاس

بهترین موسیقی دیزنی مبتنی بر IMDB
بهترین موسیقی متن دیزنی

بخشی از موسیقی دیزنی باعث می شود مردم فکر کنند که موسیقی رنگ های بادی در انیمیشن پوکاهونتاس یکی از آنهاست. یکی از بهترین اشعار دیزنی از نظر سایت فیگار (بهترین فیلم ها و سریال های IMDB 2022) زمانی پخش می شود که پوکاهونتاس با جان اسمیت با دنیایی جدید روبرو می شود و دیدگاه او را نسبت به زندگی تغییر می دهد.

این انیمیشن که در سال 1995 منتشر شد، یکی از بدترین آثار فیلمبرداری شده توسط والت دیزنی است.بهترین سریال دیزنی در سال 2022 و 2021) بهترین ها با موسیقی تاثیرگذار است.

دایره زندگی “- شیر شاه”

بهترین موسیقی دیزنی مبتنی بر IMDB
بهترین موسیقی دیزنی از نظر سایت فیگار

موسیقی Circle of Life یکی از نمادین ترین موسیقی آن است بهترین موسیقی دیزنی از نظر سایت فیگار که در سال 1994 در انیمیشن معروف شیر شاه منتشر شد. در ابتدای انیمیشن شیر شاه و در غروب گرم آفتاب در انزوای جنوب صحرای آفریقا، این موسیقی بازتولید شده و تصاویری از حیوانات متولد شده از سیمبا، شاهزاده جدیدشان را در حال کشش نشان می دهد.

سکانس حماسی (بهترین فیلم های حماسی سال 2022این انیمیشن با موسیقی هایی که توسط شخصیتی خوانده نمی شود به یکی از خاطره انگیزترین و زیباترین دیزنی تبدیل شده است.

شاهزاده علی “- علاءالدین”

بهترین موسیقی دیزنی مبتنی بر IMDB
بهترین موسیقی دیزنی از نظر سایت فیگار

در سال 1992، رابین ویلیامز افسانه ای یکی از محبوب ترین صداهای خود را در انیمیشن علاءالدین ساخت. صدای جنی در این انیمیشن بسیار دلنشین و خنده دار است و آهنگ های زیادی نیز می خواند که یکی از محبوب ترین آنها آهنگ شاهزاده علی است. آهنگ شاهزاده علی موسیقی است که در آن جنی به گونه ای می خواند که بیننده نمی تواند لبخند بزند و برقصد.

بیشتر بخوانید:

تا کجا خواهم رفت “- موانا”

بهترین موسیقی دیزنی مبتنی بر IMDB
برترین موسیقی دیزنی از نظر سایت فیگار

یک سنت دیرینه کلمه “I want” در انیمیشن های دیزنی وجود دارد که شور و اشتیاق شخصیت را در زندگی و اهداف او نشان می دهد. موسیقی «تا کجا خواهم رفت» در انیمیشن موآنا نمونه کاملی از این مضمون است که نام دیگری دارد.

این یک خیابان دو طرفه برای موانا است که بین خانه و جهان در آن سوی آب انتخاب دارد و این موسیقی گیرا الهام بخش آغاز ماجراجویی است.بهترین فیلم های ماجراجویی 2022 و 2021) موانا جوان است.

مهمان ما باشید “- Beauty and the Beast”

بهترین موسیقی دیزنی مبتنی بر IMDB
بهترین موسیقی متن دیزنی

بسیاری از موسیقی های دیزنی در مورد احساسات صحبت می کنند و پیام های قدرتمندی دارند، اما گاهی اوقات در آهنگ های خارق العاده غرق می شوند (بهترین فیلم های فانتزی 2022)، در دیزنی مجیک (بهترین فیلم های فانتزی 2022) این کار جذابیت انیمیشن را دو چندان می کند.

آهنگ مهمان ما باش در انیمیشن کلاسیک یکی از شیاطین و معشوق برترین موسیقی دیزنی از نظر سایت فیگار خوب، حس باورنکردنی را به بیننده منتقل می کند. در حالی که بل در یک قلعه جادویی به دام افتاده است، یک شمعدان شگفت انگیز شروع به خواندن آهنگ برای تشویق بل می کند.

بخشی از دنیای شما “- The Little Mermaid”

بهترین موسیقی دیزنی مبتنی بر IMDB
بهترین اشعار دیزنی از نظر سایت فیگار

“Part of Your World” یکی از تاثیرگذارترین موزیکال های انیمیشن دیزنی در دنیای پرطرفدار پری دریایی است که در سال 1989 منتشر شد. این موسیقی بسیار زیبا و شنیدنی است و به شما این حس را می دهد که چیزی می خواهید که می دانید هرگز نخواهید فهمید. بدست آورید.

این آهنگ توسط آریل خوانده شده است که می خواهد از دنیای خود به اعماق دریا فرار کند و به دنیای روی زمین برسد.

بیشتر بخوانید:

یک دنیای کاملا جدید “- علاءالدین”

بهترین موسیقی دیزنی مبتنی بر IMDB
بهترین موسیقی دیزنی از نظر سایت فیگار

آهنگ های عاشقانه (بهترین فیلم های عاشقانه 2022) عناوین کلیدی دیگری هستند که کمپانی والت دیزنی در طول تاریخ در موسیقی خاطره انگیز خود از آنها استفاده کرده است. اما تعداد کمی در طول تاریخ زنده مانده اند. موسیقی کل دنیای جدید که در انیمیشن علاءالدین خوانده می شود، یکی از معدود آهنگ های ماندگار دیزنی در زمینه موسیقی رمانتیک است.

زیر دریا “- پری دریایی کوچک”

بهترین موسیقی دیزنی مبتنی بر IMDB
بهترین موسیقی دیزنی از نظر سایت فیگار

موسیقی «زیر دریا» یکی از بهترین موسیقی متن دیزنی و یکی از آثار کلاسیک این استودیو که در سال 1989 در انیمیشن The Little Mermaid خوانده شده است. این ترانه جدا از قدرت تفکر در شعر او، ریتم و ریتم جذابی نیز دارد.

این موسیقی زمانی ظاهر می شود که سباستین کراب سعی می کند آریل را متقاعد کند که اقیانوسی که در آن زندگی می کند جذاب تر و مفیدتر از سرزمینی است که او به دنبال زندگی در آن است. آهنگ زنده همراه با رقص موجودات دریایی احساسی منحصر به فرد ایجاد می کند که بیننده را به وجد می آورد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین موسیقی دیزنی از نظر سایت مجله خبری آرادما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد سریالی ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

سوالات متداول

بهترین موسیقی دیزنی بر اساس انیمیشن موسیقی IMDB چیست؟

موسیقی زیر آب در انیمیشن پری دریایی کوچولو بهترین موسیقی دیزنی بر اساس IMDB است.

یک قطعه موسیقی توسط رابین ویلیامز بزرگ در چه انیمیشنی اجرا می شود؟

شخصیت جنی در انیمیشن علاءالدین با صداپیشگی رابین ویلیامز یکی از بهترین نوازندگان دیزنی بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا