فیلم و موزیک

بهترین متحدان شوالیه ماه در دنیای سینمایی مارول ؛ همراه شوالیه ماه در آینده چه کسی است؟

اگر قصد دارید چند انتخاب احتمالی داشته باشید بهترین متحدان شوالیه های ماه در دنیای فیلم های مارول بعد از سریال اختصاصی با این شخصیت آشنا شوید، با مجله خبری آرادهمراه باشید.

که در نقد و بررسی سریال شوالیه ماه ما کشف کردیم که شوالیه ماه یکی از متنوع ترین آثار دنیای سینمای مارول تا به امروز است. همچنین با بررسی او همچنین به سریال شوالیه ماه اشاره می کندمتوجه شدیم که این اثر دارای ارجاعات بسیار کمی به دنیای سینمایی مارول است. با این حال، این بدان معنا نیست که شوالیه ماه هیچ ارتباطی با دیگر جنبه های دنیای سینمایی مارول در آینده نخواهد داشت.

بهترین متحدان شوالیه های ماه در دنیای فیلم های مارول

چه کسی شوالیه ماه را در آینده همراهی می کند؟

می توانید مرور کنید بهترین متحدان شوالیه های ماه در دنیای فیلم های مارول به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین متحدان شوالیه های ماه در دنیای فیلم های مارول
بهترین متحدان شوالیه های ماه در دنیای فیلم های مارول

اگرچه شوالیه ماه احتمالا هرگز نمی تواند با برخی از شخصیت های کلاسیک مانند مرد آهنی یا کاپیتان آمریکا کار کند، اما هنوز شخصیت های زیادی وجود دارند که می توانند بهترین متحدان شوالیه های ماه در MCU که باید انجام شود. اگر می خواهید در مورد آینده این شخصیت در دنیای سینمایی مارول بیشتر بدانید، با مجله خبری آرادهمراه باشید تا با بهترین متحدان شوالیه ماه در MCU آشنا شوید.

ددپول

بهترین متحدان شوالیه های ماه در دنیای فیلم های مارول
ددپول

وقتی ددپول و مردان ایکس رسما وارد سینمای مارول شدند، طرفداران بی صبرانه منتظر دیدن او در کنار دیگر شخصیت های فیلم مارول بودند. به نظر می رسد که ددپول ممکن است یکی از آنها باشد شوالیه های ماه بهترین مشارکت کنندگان در دنیای فیلم های مارول بودن.

مارک اسپکتور و وید ویلسون، هر دو مزدور سابق با دستمزد بالا. این می تواند راهی برای اتصال آنها باشد. یک جدول زمانی در گذشته که مارک و وید را در کنار یکدیگر نشان می‌دهد، می‌تواند منجر به اتحاد مجدد در آینده شود.

لازم به ذکر است که ددپول تنها می تواند یکی از آنها باشد بهترین متحدان مون نایت در دنیای فیلم های مارول مطابق با نظریه های فیلم دکتر استرنج در جهان های موازی جنونیک قهرمان ددپول برای حضور در دنیای سینمایی مارول از طریق دنیاهای موازی که از ابتدا وجود ندارند.

بیشتر بخوانید:

موربیوس

بهترین متحدان شوالیه های ماه در دنیای فیلم های مارول
موربیوس، خون آشام زنده

اگرچه حق اقتباس Morbius از نظر فنی در دست سونی است، اما همچنان می تواند یکی از آنها باشد بهترین متحدان شوالیه ماه در دنیای فیلم های مارول بودن. در سال های اخیر، سونی و دنیای فیلم مارول همکاری گسترده ای داشته اند. موربیوس در آینده وارد دنیای سینمای مارول نیز خواهد شد.

به احتمال زیاد در آینده شاهد ورود موربیوس به دنیای سینمای مارول خواهیم بود. شوالیه ماه همچنین به تهدیدات ماوراء طبیعی و وحشتناک در دنیای کمیک ها از جمله خون آشام ها می پردازد. بنابراین تعامل بین شوالیه ماه و خون آشام زنده موربیوس بسیار هیجان انگیز خواهد بود. به همین دلیل، موربیوس ممکن است متفاوت باشد بهترین مشارکت کنندگان مون نایت در دنیای فیلم های مارول بودن.

بیشتر بخوانید:

تیغه

بهترین متحدان شوالیه های ماه در دنیای فیلم های مارول
ماهرشالا علی در نقش بلید

مدت هاست شایعه شده بود که Blade با بازی ماهرشالا علی پس از حضور کوتاهی در فیلم Eternals در سریال Knight of the Moon حضور خواهد داشت. در حال حاضر احتمال این شایعه بسیار کم است، اما بلید همچنان یکی از بهترین همکاران شوالیه ماه در دنیای فیلم های مارول به حساب می آید.

تاکنون در سریال شوالیه ماه، موجودات ماورایی مانند زامبی ها و مومیایی ها را دیده ایم. تیغه، مانند شوالیه ماه، با موجودات ماوراء طبیعی مرتبط است. همچنین لازم به ذکر است که Knight of the Moon و Blade از اعضای گروه Midnight Suns در کمیک بودند. این یکی دیگر از دلایلی است که ما Blade را یکی از بهترین همکاران Moon Knight در دنیای فیلم‌های مارول می‌دانیم.

بیشتر بخوانید:

هالک

بهترین متحدان شوالیه های ماه در دنیای فیلم های مارول
هالک در The Avengers: The Age of Ultron

یکی دیگر از بهترین مشارکت کنندگان مون نایت در دنیای فیلم های مارول این هالک است اگرچه در فیلم در پایان بازی بروس بنر توانست مشکل خود را تا حدودی حل کند و از بدن هالک استفاده کند اما در کل هالک نیز از دو نفر در یک بدن تشکیل شده است.

هالک و شوالیه ماه می توانند از یکدیگر یاد بگیرند. هالک و بروس می توانند یاد بگیرند که چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. از سوی دیگر، مارک، استفان و جیک می توانند از هالک و بروس یاد بگیرند که چگونه به یکدیگر کمک کنند و به عنوان یک تیم سه نفره مبارزه کنند. بدون شک هالک یکی از بهترین عوامل فیلم Moon Knight در دنیای فیلم های مارول است و حضور او در کنار Knight of the Moon بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

بی باک

بهترین متحدان شوالیه های ماه در دنیای فیلم های مارول
چارلی کاکس در نقش بی باک

شوالیه ماه را به دلیل شب جغد و حضور در خیابان اغلب بتمن مارول می نامند. البته حقایقی در مورد شوالیه ماه آنها خلاف این گفته را ثابت می کنند. اما شخصیت دیگری که می توان آن را بتمن مارول نامید Fearless است.

بی باک نیز مانند شوالیه ماه با زندگی پس از مرگ آشناست و جغد شب است. علاوه بر این، با وجود حضور بی باک در فیلم، راهی برای خانه وجود ندارد و ادغام سریال مارول نتفلیکس (برای تماشای سریال مارول نتفلیکس هماهنگ کنید) و در دنیای سینمایی مارول، ببک به احتمال زیاد به یکی از بهترین متحدان مون نایت در دنیای سینمای مارول تبدیل می شود.

بیشتر بخوانید:

مرد عنکبوتی

بهترین متحدان شوالیه های ماه در دنیای فیلم های مارول
Spiderman در Spiderman: Homecoming

مرد عنکبوتی شاید یکی از بهترین متحدان شوالیه ماه در دنیای فیلم های مارول باشد. در پایان فیلم راهی به خانه نیست، پیتر پارکر را دیدیم که تمام دنیا هویتش را فراموش کرده است. این بدان معناست که پیتر پارکر دیگر کاری با انتقام جویان نخواهد داشت. اما این دلیلی نیست که برای همیشه با هیچ ابرقهرمانی ارتباط نداشته باشید.

مرد عنکبوتی و شوالیه ماه در رسانه های مختلف مکررا با یکدیگر در تماس بوده اند. این رسانه ها شامل کمیک ها، انیمیشن ها و حتی بازی های ویدیویی است. با این حال، ممکن است پیتر نیز به یکی از بهترین همکاران مون نایت در دنیای سینمای مارول تبدیل شود.

بیشتر بخوانید:

گرگینه ها در شب

بهترین متحدان شوالیه های ماه در دنیای فیلم های مارول
گرگینه ها در شب

شوالیه ماه برای اولین بار در یکی از کمیک های گرگ نما در شب ظاهر شد. اکنون مجموعه انحصاری Werewolves at night نیز در دیزنی پلاس در دست ساخت است. به نظر می رسد همه چیز دست به دست هم داده تا گرگینه به یکی از بهترین یاران شوالیه ماه در دنیای سینمای مارول تبدیل شود.

حضور گرگینه ها در شب در سریال شوالیه ماه یا بالعکس می تواند بسیار جذاب باشد. این زوج همچنین می توانند جنبه هایی از وحشت مارول را با هم نشان دهند.

بیشتر بخوانید:

باکی بارنز

بهترین متحدان شوالیه های ماه در دنیای فیلم های مارول
باکی بارنز

باکی بارنز در طول این سال ها آنقدر سختی و اندوه را متحمل شده است که اکنون به راحتی می توانیم او را یک استاد خردمند بنامیم. هایدرا شستشوی مغزی او را داد تا باکی بارنز را تنها در چند کلمه به سربازی برای جنایات هایدرا تبدیل کند.

اختلال چند زبانه مارک و باکی دقیقاً یکسان نیست. اما باکی همچنان می تواند یکی از بهترین متحدان شوالیه های ماه در دنیای سینمای مارول باشد. او می تواند به مارک، استفان و جیک یاد دهد که چگونه با این اختلال کنار بیایند و کمی به کیفیت زندگی آنها بیفزاید.

بیشتر بخوانید:

دکتر استرنج

بهترین متحدان شوالیه های ماه در دنیای فیلم های مارول
دکتر استیون استرنج

در حال حاضر، دکتر استرنج او به یک چهره بسیار کلیدی در دنیای سینمای مارول تبدیل شد. او به ثور و لوکی کمک کرد تا پدرشان را پیدا کنند، نقش کلیدی در پیروزی بر تانوس ایفا کرد و سه مرد مرد عنکبوتی را گرد هم آورد. او همچنان در حال سفر به جهان های موازی جنون است.

با توجه به اینکه مارک اسپکتور آواتار خدای انتقام مصری است، دکتر استرنج احتمالاً قصد دارد بیشتر روی او و عواقب اعمالش تمرکز کند. دکتر استرنج علیرغم جهان بینی نسبتا متفاوتشان، ممکن است همچنان یکی از بهترین متحدان مون نایت در دنیای سینمای مارول باشد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین متحدان شوالیه های ماه در دنیای فیلم های مارول ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره بهترین متحدان شوالیه در دنیای سینمایی مارول

شوالیه ماه چه نقشی در آینده دنیای سینمایی مارول خواهد داشت؟

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از آینده این شخصیت در دنیای فیلم های مارول وجود ندارد. ما فقط می‌توانیم به احتمالات نگاه کنیم و به برخی از بهترین عوامل شوالیه ماه در دنیای فیلم‌های مارول نگاه کنیم.

آیا گرگینه در شب در سریال شوالیه ماه حضور دارد؟

خیر این شخصیت به صورت رسمی در این سریال حضور ندارد. با این حال، این امکان وجود دارد که گرگینه در شب به عنوان یک غافلگیری کوتاه در قسمت پایانی سریال ظاهر شود یا حتی شوالیه ماه در سریال مربوط به گرگینه ها در شب ظاهر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا