فیلم و موزیک

بهترین مانهوا های اکشن ؛ با برترین مانهوا های اکشن آشنا شوید

اخیرا اکشن manhwa توجه طرفداران مانگا را به خود جلب کرده است. منتظر معرفی باشید مرد عمل نهایی بیایید پرداخت کنیم

علاوه بر ژانر عاشقانه (بهترین مانگای عاشقانهطرفداران مانگا و manhwa نیز ژانر اکشن را دوست دارند. این ژانر همچنین بسیاری از احساسات مختلف انسانی را به تصویر می کشد که مردم دوست دارند بخوانند. خواندن اکشن منهو، خشم، نفرت، غم و درد همیشه در دل مخاطب می نشیند. این باعث شد که این ژانر بسیار محبوب شود.

مرد عمل نهایی

دیدار نهایی عمل manhwa

می توانید لیست کنید مرد عمل نهایی به لیست زیر نگاهی بیندازید:

مرد عمل نهایی
مرد عمل نهایی

ژانر اکشن در دنیای منهوا طرح های مختلفی دارد. اما کسی که به کسی خیانت می کند و انتقام می گیرد یا کسی که سعی می کند از افرادی که دوستشان دارد محافظت کند، یکی از طرح های اصلی این ژانر است. خواندن manhwa های منتخب در این لیست می تواند برای کسانی که از این ژانر لذت می برند بسیار سرگرم کننده باشد. بنابراین اگر می خواهید s مرد عمل نهایی در این مقاله با ما همراه باشید بهترین مرد ژانر اکشن بود برای معرفی شما

نگاه گرایی

مرد عمل نهایی
مرد عمل نهایی

داستان این منهوه در سئول می گذرد. دنیل پارک که قهرمان این داستان است به خاطر ظاهرش مورد آزار و اذیت قرار می گیرد. او همیشه توسط همکلاسی هایش مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. همچنین با واکنش های اجتماعی و مالی زیادی مواجه است. بنابراین دانیل تصمیم گرفت مدرسه خود را تغییر دهد.

«نگاه گرایی» به نوعی تبعیض بر اساس ظاهر ظاهری فرد اشاره دارد. بنابراین دنیل پارک برای فرار از نگاه ها به سئول می رود. با این حال، معجزه ای برای او اتفاق می افتد. در اولین روز اقامت در سئول، او خود را در بدن دیگری دید که فوق العاده زیبا بود. او اکنون توانایی جابجایی بین این دو بدن را دارد.

GOSU

مرد عمل نهایی
مرد عمل نهایی

قهرمان این داستان گان یونگ است و او برای انتقام بیرون آمده است. مسیری تلخ که هرگز نخواست به عنوان شاگرد گونگ ریونگ طی کند. اما او این کار را کرد تا از کسانی که به اربابش خیانت کردند انتقام بگیرد. گونگ ریونگ زمانی یک رزمی کار قوی بود. اما او توسط دوستان خودش از پشت ضربه چاقو خورد. حالا گونگ راهی سفر می شود تا با تکنیک های عالی استادش آنها را بکشد. اما در طول سفر متوجه می شود که این افراد مرده اند.

داستان این منحوه گاهی گیج کننده است، اما هنر شگفت انگیز است. این منهوا لحظات جدی را با لحظات کمدی ترکیب می کند تا داستانی جذاب و سرگرم کننده ارائه دهد. داستان این منهوه آهسته و بدون حادثه شروع می شود، اما با پیشروی داستان سرعت آن بالا می رود. در طول داستان، شخصیت پردازی و توسعه داستان بی همتا هستند. اگر هنوز GOSU را نخوانده اید، آن را امتحان کنید.

بازگشت به حداکثر سطح

مرد عمل نهایی
مرد عمل نهایی

یک روز، هیولاهای یک بازی به دنیای زمین هجوم آوردند و شروع به حمله به مردم و کشتن همه کردند. ارتش نتوانست این هیولاها را شکست دهد. در این مرحله بازیکنان برگشتند. بازیکنانی که قبلاً بسیاری از این هیولاها را در بازی شکست داده اند اکنون توانایی های شخصیت های خود را در واقعیت دریافت می کنند. اکنون این بازیکنان تنها کسانی هستند که می توانند زمین را از دست این هیولاها نجات دهند.

این منهوا به دلیل طرح آن در بین طرفداران بسیار محبوب است. Max Level Returner داستانی را شرح می دهد که در آن هیولاها به زمین حمله می کنند. این منهوا دارای یک سبک هنری عالی است که توسط صحنه های اکشن عالی پشتیبانی می شود. داستان او همچنین شخصیت ها را به خوبی توصیف می کند. در دسترس بودن Max Level Returner در لیست باحال ترین مرد اکشن این برای ما یک اولویت بود.

غیر معمول

مرد عمل نهایی
مرد عمل نهایی

در دنیایی که افراد با توانایی های خاص به دنیا می آیند، افراد بدون توانایی زباله هستند. Wellston High مدرسه ای برای نخبگان با توانایی های بالاتر از حد متوسط ​​با سلسله مراتب جدی بین سطوح مختلف است.

جان کودکی است که با معلولیت به دنیا آمده است. او دانشجوی دانشگاه ولستون بود. از این رو به عنوان یک فرد معلول دائما مورد آزار و اذیت قرار می گرفت. با این حال، او رازهای خود را نیز دارد. او رازی را فاش می کند که می تواند نظم قدرت اجتماعی را تغییر دهد. این اطلاعات آنقدر مهم است که می تواند سیستم ارزشی زیربنایی را از بین ببرد.

نجیب زاده

مرد عمل نهایی
مرد عمل نهایی

Noblesse یکی از محبوب ترین منهواهای جهان در تمام دوران است. این داستان درگیری بین خون آشام ها، گرگ ها و انسان ها را شرح می دهد. این داستان اکشن زیادی دارد که تماشای آن بسیار سرگرم کننده و فوق العاده است. طرح این داستان بیشتر اکشن محور است. این منهوا به طور خاص بر مبارزات فردی متمرکز است، بنابراین سبک هنری بسیار واضح است.

در زمان های اخیر، رای هیچ دانش قبلی از علوم انسانی و فناوری ندارد. بنابراین برای اطلاع از جدول زمانی فعلی، خدمتکار خود، فرانکشتاین را پیدا می کند. فرانکشتاین مدیر دبیرستانی در کره جنوبی است. رای تصمیم می گیرد به مدرسه بپیوندد تا در مورد زمان حال بیشتر بداند. در آنجا با نوجوانی به نام شین وو آشنا می شود، برخوردی که زندگی او را به کلی تغییر می دهد.

خدای دبیرستان

مرد عمل نهایی
بهترین عمل منهوا، بهترین عمل منهوا

داستان سریال God of Highschool در سه قلمرو متفاوت می گذرد. پادشاهی بشری، ملکوتی حکیمانه و ملکوتی بهشتی. در آغاز زمان، خدایان، انسان ها و شیاطین با هم زندگی می کردند. خدایان قدرت خود را با انسان ها به اشتراک می گذارند تا بتوانند در برابر شیاطین زنده بمانند. زمین در دوران اخیر دستخوش تغییرات زیادی شده است.

این سریال داستانی بسیار زیبا و پیچیده دارد. داستان این منهوه همچنین بسیاری از فولکلورها و اسطوره های زیبا را به تصویر می کشد که این عمل را بسیار هیجان انگیز می کند. Crunchyroll اخیراً این manhwa را به یک انیمیشن با سکانس های اکشن زیبا تبدیل کرده است. محبوبیت این منهوا پس از انتشار انیمه آن افزایش یافت. این منهوا همچنین دارای هنرهای رزمی به عنوان یک سکانس اکشن است. God of Highschool یکی از بهترین انسانها با ژانر اکشن است.

برج خدا

مرد عمل نهایی
بهترین عمل منهوا، بهترین عمل منهوا

این منحوی محبوب با چند سوال آغاز می شود. “چه آرزویی می کنی؟ پول؟ شهرت؟ قدرت؟ انتقام؟ یا چیزی که فراتر از همه است؟» شما می توانید در بالای برج خدا هر چیزی را که بخواهید به دست آورید. این فرض اصلی داستان است که باعث می شود مردم برای رسیدن به آنچه می خواهند به برج بروند.

منهو برج خدا نیز یکی از منهوهایی است که می توان آن را بهترین منهو نامید. اگر هنوز برج خدا منهوا را نخوانده اید، توصیه می شود در اسرع وقت این کار را انجام دهید. زیرا این منهوا یکی از مهم ترین و بهترین منهواهای کره جنوبی محسوب می شود. منهوا برج خدا همچنان از سال 2010 پخش می شود و داستان آن ادامه دارد. پس بهتر است هر چه زودتر برج خدا منهوا را مطالعه کنید.

آغاز پس از پایان

مرد عمل نهایی
بدترین عمل منهوا، بهترین عمل منهوا

Manhua بعد از پایان فصل شروع می شود بهترین مرد همیشه در نظر گرفته شده است. داستان منهوا آغاز پس از پایان پادشاهی به نام گری است. او فردی است که در بیرون قدرت زیادی دارد، اما در باطن حتی هدف واقعی خود را در این دنیا نمی داند. سپس کاخ گری را در ابتدا و پس از پایان منحوا می بینیم که دوباره متولد می شود. حالا او در دنیای دیگری متولد شده است که در آن هیولاها و موجودات عجیب و غریب زندگی می کنند.

این شروع پس از پایان یک داستان است که به نوعی استبهترین مانگای ایسکای) و با این حال، این بدان معنا نیست که اقدام کافی وجود ندارد. این منهوا داستان متفاوت خود را دارد که خواندن آن را بسیار سرگرم کننده می کند. این منهوا جنبه هایی از زندگی شخصیت اصلی را نشان می دهد.

شکن

مرد عمل نهایی
بهترین مرد ژانر اکشن بود

هان چون وو معلم جدید یک آکادمی معروف است. او قوی ترین رزمی کار در کل دانیل است. چون وو تمام 9 کرسی قدرت را در طول زندگی خود فتح کرده است. شی وون در ابتدا ترسو بود و همیشه هدف قلدرها قرار می گرفت، بنابراین گاهی او را برده یکدیگر می کردند. او در این زندگی دردناک تصمیم می گیرد خود را بکشد. اما داستان او با ملاقات چون وو تغییر می کند.

این منهوا در میان تمام موارد دیگر در این لیست منحصر به فرد است. The Breaker هنرهای رزمی را به عنوان ساختار قدرت خود می پذیرد. همچنین سبک هنری او مانند مانگای سیاه و سفید است. اگرچه برخلاف سایر منحوها، این سبک هنری صحنه های اکشن را چشمگیرتر می کند.

خود تسطیح

مرد عمل نهایی
مرد عمل نهایی

منهوا خود تسطیح بهترین عمل منهوا خب این اثر یکی از منهواهای معروف کره ای است و شهرت آن به حدی است که احتمالاً با آن آشنا هستید. این منحوه، مانند بسیاری از منحوه های دیگر، بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده است.

لازم به ذکر است که بسیاری از این منهوها بهترین منهوا با ژانر اکشن آنها می گویند داستان این منهوا در مورد مردی به نام سونگ جین وو است. او یک شکارچی رتبه E است که قصد دارد به سمت بالا حرکت کند. در این منهوا می توان تلاش های سونگ جین وو برای تبدیل شدن به یک شکارچی رتبه S را مشاهده کرد که بالاترین رتبه در بین شکارچیان است. بدون شک این انیمه یکی از بدترین انیمه های اکشن تاریخ است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله مرد عمل نهایی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

بهترین اکشن manhwa پرسش و پاسخ بود

بهترین عمل منحوه چیست؟

به گفته بسیاری از طرفداران مانگا و منهوا، Solo Leveling بهترین اکشن manhwa است.

امتیاز برج خدا منحوه چیست؟

این منهوا محبوب و بامزه توانسته امتیاز 7.6 را در زیربخش MyAnimeList کسب کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا