فیلم و موزیک

بهترین فیلم های لهستان 2022 و 2021 ؛ جدیدترین فیلم‌ های لهستان که باید ببینید

در صورت شناسایی فیلم های عاشقانه لهستانی دوست دارید با مجله خبری آرادهمراه باشید بهترین فیلم های لهستانی 2022 و 2021 برای معرفی شما

سینمای آمریکا اکنون بیش از هر کشور دیگری در جهان محبوبیت دارد. فیلم های با کیفیت در این کشور ساخته می شود. با این حال، آشنایی با فیلم های غیر آمریکایی نیز می تواند جذاب باشد. برای این منظور، ما در نظر داریم بهترین فیلم های لهستانی 2021 و 2022 برای معرفی شما

بهترین فیلم های لهستانی 2022 و 2021

جدیدترین فیلم های لهستانی برای تماشا

می توانید مرور کنید بهترین فیلم های لهستانی 2022 و 2021 به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین فیلم های لهستانی 2022
بهترین فیلم های لهستانی 2022

شاید با چند فیلم لهستانی آشنا باشید. لازم به ذکر است فیلم عاشقانه لهستانی این یکی از مهم ترین ژانرهای سینمای لهستان است. در زیر می توانید مجله خبری آرادرا همراهی کنید فیلم های جدید عاشقانه لهستانی و با ژانرهای دیگر آشنا شوید.

میلوس رعد و برق است

بهترین فیلم های لهستانی 2022
بهترین فیلم های لهستانی 2022، جدیدترین فیلم های لهستانی 2022

Milosc jest blisko یک فیلم عاشقانه لهستانی است که در سال 2022 منتشر شد. این فیلم داستان ناتالیا و آدام را روایت می کند. آنها هرگز واقعاً یک زوج نبودند. با این حال آنها زمان زیادی را با هم می گذرانند و علاقه آنها به یکدیگر کاملا مشخص است.

ناتالیا و آدام در یک آپارتمان زندگی می کنند و خود را همسایه می دانند. بنابراین تنها یک دیوار بسیار نازک از اتاق خواب آنها را از یکدیگر جدا می کند. پس با این تفاسیر می توان منتظر ماند بهترین فیلم لهستانی 2022 ژانر رمانتیک را حفظ کنید.

بیشتر بخوانید:

گیرک

بهترین فیلم های لهستانی 2022
بهترین فیلم های لهستانی 2022، بهترین فیلم های لهستانی 2022

ادوارد گیرک یکی از مهم ترین سیاستمداران تاریخ لهستان است. ادوارد گیرک در سال 1970 جایگزین ولادیسلاو گومولکا به عنوان نخست وزیر حزب کارگر لهستان شد. او نقش مهمی در توسعه سیاسی کشور داشت و امروزه در بین مردم لهستان بسیار محبوب است.

با وجود شهرت گیرک، سینما مدت زیادی طول کشید تا به زندگی او نگاه کند. به این ترتیب Girk بهترین فیلم لهستانی 2022 در ژانر بیوگرافی شد. این فیلم داستان زندگی گیرک را از زمانی روایت می‌کند که هیچ‌کس او را تا دوران اوجش نمی‌شناخت. بی شک این فیلم را می توان بهترین فیلم بیوگرافی 2022 لهستان نامید.

بیشتر بخوانید:

ممکن است مسدود شود

بهترین فیلم های لهستانی 2022
بهترین فیلم های لهستانی 2022، بهترین فیلم های لهستانی 2021

فیلم Mój dlug یکی از این فیلم هاست جدیدترین فیلم های لهستانی 2022 در ژانر جنایی. داستان این فیلم درباره یک کارآفرین جوان به نام اسلاومیر سیکورا است. در طول تاریخ، ما می‌دانیم که شخصی قصد آزار و اذیت سیکورا را دارد و سیکورا برای محافظت از عزیزانش مجبور به کشتن می‌شود.

این اقدام سیکورا به دستگیری و 25 سال زندان منجر شد. او اکنون مجبور است بخش زیادی از زندگی خود را با جنایتکارانی با جنایات بسیار جدی بگذراند. زندگی در زندان اصلا آسان نیست و سیکورا برای ادامه زندگی در این مکان باید یاد بگیرد که چگونه در زندان رفتار مناسبی داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

دهقانان

بهترین فیلم های لهستانی 2022
بهترین فیلم های لهستانی 2022، جدیدترین فیلم های لهستانی 2022

در زمینه انیمیشن لهستان چندان شهرت جهانی ندارد و هیچ کدام بهترین انیمیشن های سال 2022 آنها لهستانی نیستند. با این حال یکی از بهترین و جدیدترین فیلم های لهستانی 2022 به صورت انیمیشن ساخته شده و به زودی اکران می شود.

انیمیشن «دهقانان» بر اساس یک رمان معروف برنده جایزه نوبل ساخته خواهد شد. داستان فیلم دهقانان درباره یک زن دهقانی لهستانی است. او در اوایل قرن بیستم زندگی می کرد و تصمیم گرفت با مردی مسن تر اما ثروتمندتر ازدواج کند.

بیشتر بخوانید:

به معنی نه نیست

بهترین فیلم های لهستانی 2022
بهترین فیلم های لهستانی 2022، بهترین فیلم های لهستانی 2022

به این معنی نیست که این نام یک فیلم رمانتیک جدید لهستانی نیست. این یک فیلم عاشقانه و اکشن است که بخشی از بهترین فیلم ها و سریال های سال 2022 نیز در نظر گرفته شده است. داستان این فیلم با پیچ و تاب های زیادی در رابطه عاشقانه آغاز می شود، اما در ادامه همه چیز به آرامی و منظم پیش می رود و داستان ادامه پیدا می کند.

بیشتر بخوانید:

توهم

بهترین فیلم های لهستانی 2022
بهترین فیلم های لهستانی 2022، جدیدترین فیلم های لهستانی 2022

فیلم Iluzja جدیدترین فیلم لهستانی محصول 2022 و این فیلم درباره روح و معنویت انسان است. در این فیلم شما سفری را آغاز خواهید کرد که در آن به دنبال تعادل هستید. بدون شک آخرین فیلم لهستان 2022 می تواند شما را از نظر فلسفی تقویت کند.

داستان ایلوزجا درباره مادر دختری است که اکنون ناشناس است. اکنون، پس از ماه‌ها، جستجوی او ادامه دارد. با این حال، این فیلم به جایی می رسد که شما به وجود چیزی حتی بزرگتر از یک معجزه اعتقاد خواهید داشت.

بیشتر بخوانید:

2 365 روز

بهترین فیلم های لهستانی 2022
بهترین فیلم های لهستانی 2022، بهترین فیلم های لهستانی 2022، بهترین فیلم های لهستانی نتفلیکس

365 روز فیلمی بود که علیرغم طرفداران زیادی که داشت، مانع بزرگی برای منتقدان بود. می توانید فیلم را تماشا کنید 365 روز برای آشنایی بیشتر با دیدگاه سازنده این فیلم در مجله خبری آرادبخوانید. با وجود ضعف فیلم اول، دو دنباله برای فیلم ساخت که اولی شد بهترین فیلم های لهستانی 2022 به طور رسمی تایید خواهد شد.

تاریخ اکران قسمت 2 فیلم 365 روز این فیلم در سال 2022 اکران خواهد شد. هنوز اطلاعات زیادی از این فیلم در دست نیست اما تصمیم بر این است که بازیگران قسمت اول نیز در این فیلم به ایفای نقش بپردازند تا یکی از بهترین فیلم های لهستانی 2022 باشد. همچنین توجه داشته باشید که در صورت علاقه مندی به فیلم 365 روز می توانید تا اکران قسمت دوم فیلم های مشابه 365 روز دیدن

بیشتر بخوانید:

دختر پاییزی

بهترین فیلم های لهستانی 2022
بهترین فیلم های لهستانی 2022، بهترین فیلم های لهستانی 2021

Kalina Jedrusik یک خواننده بسیار مشهور لهستانی است که داستان او بهترین فیلم لهستانی 2021 شکل بگیرد. کالینا جدروسیک در دهه 1960 در اوج خود بود و افراد زیادی به موسیقی او گوش می دادند. البته زندگی این خواننده بی حد و حصر نیست و درباره او بحث های زیادی وجود دارد.

The Autumn Girl همچنین بهترین فیلم لهستانی سال 2021 است که بر اساس زندگی کالینا جدروسیک ساخته شده است. ماریا دبسکا در این فیلم نقش کالینا یدروسیک را بازی می کند و این نقش را به خوبی ایفا کرد. همچنین لازم به ذکر است که این فیلم در ژانر موسیقی ساخته شده است. اگر به فیلم های موسیقی علاقه دارید، می توانید بنویسید بهترین فیلم های موزیکال 2021 در فیگر بخوانید.

بیشتر بخوانید:

زندگی شگفت انگیز من

بهترین فیلم های لهستانی 2022
بهترین فیلم های لهستانی 2022، فیلم های جدید عاشقانه لهستانی

دختری دلسوز، مادری آرام، معلمی مهربان، همسری مهربان. چند مورد از صفات زیر را یک شخص می تواند به عنوان نقش داشته باشد؟ قهرمان این فیلم عاشقانه لهستانی تمام ویژگی های ذکر شده را به یکباره دارد. در عین حال باید تمام تلاش خود را بکند تا زندگی چندوجهی خود را حفظ کند و بخشی از زندگی خود را فدای دیگری نکند.

جوآنا نام قهرمان این پرونده از بهترین فیلم های لهستانی سال 2021 است، حالا او کمی خسته و غرق در تحمل تمام سختی های زندگی چندوجهی اش است. با این حال او دست از تلاش برنداشت و به زندگی خود ادامه داد. تماشای زنی که تمام سختی های زندگی اش را پشت سر می گذارد، بهترین فیلم لهستانی 2021 را خلق می کند.

بیشتر بخوانید:

گزارش آشویتس

بهترین فیلم های لهستانی 2022
بهترین فیلم های لهستانی 2022، بهترین فیلم های لهستانی 2021

گزارش آشویتس داستان دو یهودی را در طول جنگ جهانی دوم بازگو می کند. فیلم های جنگی همیشه محبوب بوده اند و اکنون یکی از بهترین فیلم های لهستانی سال 2021 در این زمینه هستند.

فردی و والتر دو یهودی اسلواکی هستند که توسط رژیم نازی دستگیر شده اند. آنها با کمک سایر زندانیان موفق به فرار از زندان شدند. آنها با افسران نازی مقابله می کنند و معتقدند که شواهدی که در اختیار دارند می تواند ضربه بزرگی به رژیم نازی وارد کند. آنها نازک هستند، آسیب دیده اند و از کوه ها بسیار ضعیف عبور می کنند و در نهایت به متفقین و صلیب سرخ می رسند. گزارشی که آنها درباره نسل کشی و شکنجه یهودیان توسط نازی ها جمع آوری کردند، سرانجام به هدف خود رسید.

بیشتر بخوانید:

عملیات سنبل

بهترین فیلم های لهستانی 2022
بهترین فیلم های لهستانی 2022، فیلم های عاشقانه لهستانی، بهترین فیلم های لهستانی برای نتفلیکس

عملیات سنبل، فیلم اول بهترین فیلم های لهستانی 2021 در ژانر جنایی و درام. این فیلم داستان یک افسر پلیس را روایت می کند که در پرونده یک قاتل زنجیره ای قرار می گیرد. او از شکل گیری پرونده ناراضی است و تصمیم می گیرد برای جلوگیری از این قاتل زنجیره ای شخصا وارد پرونده شود. بدون شک این فیلم یکی از بهترین فیلم های لهستانی برای نتفلیکس 2021 در ژانر جنایی ساخته شده است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین فیلم های لهستانی 2022 و 2021 ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، نظرات و محتوای خود، عضو شوید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نوشتن مهمان به صورت آنلاین کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز میتونید بگذرید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

سوالات متداول در مورد بهترین فیلم های لهستانی 2022

بهترین فیلم های لهستانی برای سال های 2021 و 2022 بر چه اساسی انتخاب شدند؟

در مجله خبری آرادسعی کردیم فهرستی از بهترین فیلم‌های لهستانی سال‌های 2021 و 2022 شامل فیلم‌هایی در ژانرهای مختلف از انیمیشن گرفته تا عاشقانه و درام پلیسی متناسب با سلیقه‌های مختلف تهیه کنیم.

فیلم‌های عاشقانه جدید لهستانی شامل چه مواردی هستند؟

فیلم هایی مانند No Means No، Milosc je blisko و My Wonderful Life فیلم های رمانتیک لهستانی در سال های 2022 و 2021 هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا