فیلم و موزیک

بهترین فیلم های غیر منتظره دلخراش از نگاه سایت مجله خبری آراد؛ غافلگیر نشوید!

برخی از فیلم ها به طور غیرمنتظره ای دلخراش هستند و شما را غافلگیر می کنند. اینجا برای بهترین فیلم های دلخراش غیرمنتظره از نگاه سایت مجله خبری آرادما در حال بررسی آن هستیم.
فیلم ها توانایی کنترل احساسات مخاطب و برانگیختن آنی را دارند. فیلم ها فرصت های متعددی را برای بینندگان فراهم می کنند تا شدیدترین احساسات ممکن را تجربه کنند. در اینجا لیستی از تکان دهنده ترین و غیرمنتظره ترین فیلم های تاریخ وجود دارد.

بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش

تعجب نکنید!

در این بخش لیست عناوین بهترین فیلم های دلخراش غیرمنتظره از نگاه سایت فیگار در یک نگاه می توانید ببینید:

  1. هرگز اجازه نده بروم (2010)
  2. یک روز (2011)
  3. حس ششم (1999)
  4. انجمن شاعران مرده (1989)
  5. مایل سبز (1999)
  6. پسری با پیژامه راه راه (2008)
  7. بین ستاره ای (2014)
  8. پرداخت آن به جلو (2000)
بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش
بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش

همراه با شرح برخی بهترین فیلم های دلخراش غیرمنتظره از نگاه سایت مجله خبری آرادما پرداخت می کنیم

هرگز اجازه نده بروم (2010)

بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش
بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش

هرگز رهایم نکن (به انگلیسی: Never Let Me Go) یک فیلم درام و علمی تخیلی رمانتیک انگلیسی محصول سال ۲۰۱۰ است که بر اساس رمانی به همین نام نوشته کازوئو ایشی گورو در سال ۲۰۰۵ ساخته شده است.

این فیلم به کارگردانی مارک رومانک و نویسندگی الکس گارلند بر اساس تاریخچه ای متناوب ساخته شده است و حول شخصیت هایی مانند کتی، روث و تامی با بازی کری مولیگان، کایرا نایتلی و اندرو گارفیلد می چرخد ​​که هر سه درگیر یک فیلم هستند. مثلث عشقی.

داستان فیلم مربوط به سرنوشت 3 کودکی است که دوران کودکی خود را در یک پرورشگاه می گذرانند. روث، تام و کتی شخصیت های اصلی فیلم هستند که به عنوان اعضای یک خانواده به یکدیگر وابسته هستند. اکنون آنها در حال زندگی در دوران جوانی خود هستند و ما هنوز متوجه نشده ایم که چه چالش هایی در انتظار آنهاست.

یک روز (2011)

بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش
بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش

یک روز (نام فیلم را می توان به عنوان یک روز در آینده نیز خواند) اقتباسی از پرفروش ترین کتاب به همین نام نوشته آقای دیوید نیکولز است. من شخصاً کتاب آقای نیکولز را نخوانده‌ام، اما بعد از کمی تحقیق متوجه شدم که این کتاب در مورد عشق، عاشقانه و مواردی از این دست است.

کسانی که کتاب روزی روزگاری را خوانده‌اند، معتقدند این کتاب، چون عشق را زیبا توصیف می‌کند، خواننده اش را به گریه می‌اندازد. خب، بنابراین توصیفات احساسی باعث می شود به نظر برسد که «یک روز» باید فیلمی پر از احساسات باشد.

شخصیت های «روزی روزگاری» خیلی تاریک هستند که نمی توان آنها را باور کرد. اما مورلی و دکستر میهو دو دانشجوی کالج هستند که تمام شب پریود خود را با هم می گذرانند.

این شب به قدری برایشان دلپذیر و خاطره انگیز می شود که تصمیم می گیرند برای زنده کردن خاطره قدیمی و دیدن همدیگر در کار و زندگی خود، هر سال در 15 جولای قول ملاقات بدهند. پیش رفتن.

اما که از طبقه پایین جامعه است، پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، حرفه های مختلفی را انتخاب می کند، اما در نهایت چون علاقه زیادی به نویسندگی دارد، تصمیم می گیرد به زندگی خود در این مسیر ادامه دهد و تقریباً در این راه موفق می شود.

دکستر به لطف موقعیت مالی و اجتماعی خوب خانواده اش، خیلی زود تبدیل به یک شخصیت تلویزیونی مشهور و محبوب هزاران دختر شد. سال ها از فارغ التحصیلی می گذرد و اما اکنون نویسنده کتاب کودک است، اما دکستر به دلیل محل کارش به تدریج به سمت الکل و مواد مخدر کشیده می شود.

حس ششم (1999)

بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش
بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش

حس ششم یک فیلم ماوراء الطبیعه در ژانر هیجانی روانشناختی به کارگردانی ام نوشن شیامالان می باشد.بازیگران اصلی فیلم بروس ویلیس و هالی جوئل اوسمنت هستند.

حس ششم نامزد شش جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم سال و بهترین کارگردان سال شد. مالکوم کرپو (بروس ویلیس)، روانشناس کودک، در شب مراسم اهدای جوایز با یکی از بیماران سابق خود که اکنون بسیار عصبانی است، ملاقات می کند.

مالکوم پس از ملاقات با او، درمان پسری به نام «کول» را می پذیرد که دقیقاً همان علائم بیمار سابقش را دارد. این پسر روح مردگان را می بیند.

انجمن شاعران مرده (1989)

بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش
بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش

فیلم Dead Poets Society با انتخاب لحنی شاعرانه در قالب یک روایت کلاسیک سعی در جلب نظر مخاطبان دانشجوی کالج والتون دارد. گروهی از دانشجویان از جمله نیل، استفن، جرارد، تاد و چارلی در کالج والتون تحصیل می کنند.

نیل و تاد تحت نظارت شدید خانواده‌هایشان هستند، که اصرار دارند پسرانشان شغلی را که خودشان انتخاب می‌کنند داشته باشند، اما پسرها مخالف هستند. در آغاز سال تحصیلی جدید، مردی به نام جان کیتینگ جایگزین معلم ادبیات انگلیسی می شود.

سبک تدریس کیتینگ با آنچه دانش آموزان به آن عادت کرده اند متفاوت است. او نگاه تازه و جدیدی به ادبیات دارد و می خواهد دانش آموزان با چشمانی تازه به اطراف نگاه کنند.

مایل سبز (1999)

بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش
بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش

آیکام (هنکس) یک نگهبان محکوم به اعدام در یک زندان ایالتی است. یکی از زندانیان مردی سیاه پوست درشت اندام به نام جان کافی (دانکن) است که به خاطر قتل دو دختر کوچک در انتظار اعدام است.

اگرچه او قاتل نیست، اما قدرت شفابخشی فوق العاده ای دارد. فضای آرام این بخش با ورود یک زندانی دیوانه به نام پرسی (هاچینسون) که رفتاری سادیستی نسبت به زندانیان دارد و یک زندانی دیوانه به نام وایلد بیل (راکول) که نگهبان اصلی دو دختر کوچک است به هم می ریزد. .

پسری با پیژامه راه راه (2008)

بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش
بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش

در طول جنگ جهانی دوم، پسری هشت ساله به نام “برونو” به همراه خانواده اش برلین را ترک می کند تا در نزدیکی اردوگاه کار اجباری زندگی کند که پدرش اخیراً به عنوان فرمانده منصوب شده است. این فیلم یکی از غیرمنتظره ترین فیلم های دلخراش تاریخ سینما در نظر گرفته شده است.

این فیلم یک فیلم درخشان و فراموش نشدنی از «مارک هرمان» است که بر اساس رمان «جان بوین» – نویسنده ایرلندی – که رمانش برنده جایزه کتاب سال ایرلندی در سال 2007 شد. این فیلم محصول مشترک بی‌بی‌سی فیلم انگلستان است. و کمپانی فیلم Miramax آمریکا و با موسیقی زیبا و جذاب «جیمز هورنر» همراه شده است.

بین ستاره ای (2014)

بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش

داستان فیلم در آینده اتفاق می افتد. در این دوره زمین با آفات مخرب گیاهی مواجه می شود و بحران اکسیژن حیات روی زمین را به طور جدی تهدید می کند. کوپر (متیو مک کانهی)، یک خلبان آزمایشی سابق، اکنون با پسر و دخترش در مزرعه آنها زندگی می کند.

دختر کوپر به نام مورف (مکنزی فوی) دختری بسیار باهوش است که وابستگی شدیدی به پدرش دارد و کوپر نمی تواند لحظه ای از او دوری کند اما کوپر خیلی زود به ایستگاهی مخفی برخورد می کند که در آن فضاپیما است.

مدیر این سریال دکتر برند (مایکل کین) است که قصد دارد به خاطر بشریت یک کشتی به فضا بفرستد تا بتواند وارد گودالی که در نزدیکی سیاره زحل وجود دارد و به دنبال راهی برای نجات ساکنان باشد. از زمین .

برند از کوپر می خواهد که این سفینه فضایی را با یک تیم هدایت کند و کوپر با وجود مشکلات شخصی اش تصمیم می گیرد این فرصت را برای بشریت از دست ندهد.

پرداخت آن به جلو (2000)

بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش
بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش

Euchin Simont (فضا)، معلم مطالعات اجتماعی، به بچه های کلاسش تکلیفی می دهد و از آنها می خواهد که فکر کنند چگونه می توانند جهان را تغییر دهند و سپس آن ایده را اجرا کنند. تروور مک‌کینی (آزمنت)، یک مرد طبقه پایین که مادری الکلی (هانت) و پدری بدسرپرست (بن جووی) دارد، تصمیم می‌گیرد به آنها کمک کند.

لدر، یکی از معدود مدیران زن استودیو در هالیوود، پس از کارگردانی چندین تجربه عظیم و پرهزینه، سعی می کند در فیلم جدیدش جایی در سینمای هنری آمریکا پیدا کند که البته ناکام می ماند. اسپیسی و هانت در کنار آزمنت قابل توجه هستند.

اما این مثلث فوق العاده به دلیل ضعف های داستان هیچ کاری نمی کند. این فیلم از بهترین فیلم های ترسناک غیرمنتظره خوب.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین فیلم های غیرمنتظره دلخراش ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را با ما در میان بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا