فیلم و موزیک

بهترین شرور های دی سی ؛ تمام شرور های دی سی از جوکر تا دارک ساید

Ducie Comics شامل تعدادی از بهترین ابرشرورهای تاریخ کمیک است. پس مراقب مجله خبری آرادباشید بهترین تبهکاران دی سی برای معرفی شما

دیزیا کمیک ها سابقه طولانی در خلق ابرقهرمانان و شخصیت های شرور بزرگ دارند. بعضی از محبوب ترین شخصیت های طنز آنها همچنین از جمله شخصیت های خلق شده توسط دیزی هستند. با این حال، بهترین تبهکاران دی سی آنها می توانند حتی بهتر و محبوب تر از ابرقهرمانان این ناشر باشند. همچنین با وجود تعداد زیاد کمیک های DC بین آنها بهترین کمیک های تاریخکاملا مشخص است که با شخصیت های مهمی روبرو هستیم.

بهترین تبهکاران دی سی

همه شروران دی سی از جوکر تا تاریک ساید

می توانید مرور کنید بهترین تبهکاران دی سی به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین تبهکاران دی سی
بهترین تبهکاران دی سی

از جوکر بیمار روانی گرفته تا متفکری به نام لکس لوتر، همه می توانند بهترین شرور دی سی به نام. با نگاهی به نتایج محبوب، این را خواهیم دید بهترین ضد قهرمان های DC آنها بسیار محبوب هستند. بنابراین تصمیم گرفتیم لیستی از بهترین ضدقهرمان های DC تهیه کنیم و به شما ارائه دهیم.

هارلی کوین

بهترین تبهکاران دی سی
بهترین تبهکاران دی سی، بهترین ضدقهرمانان دی سی

هارلی کویین نه تنها بهترین شرور دی سی است، بلکه یکی از منحصر به فردترین شخصیت های شرور دی سی است. دلیل خاص هارلی کوین این است که او در یک کتاب کمیک ساخته نشده است، بلکه در یک سریال انیمیشن ساخته شده است. شخصیت هارلی کوین برای اولین بار در Batman: The Animated Series ظاهر شد و پس از محبوبیت زیاد، پای خود را به دنیای کمیک باز کرد. به همین دلیل است که او امروز یکی از آنهاست بهترین شخصیت های منفی دی سی در نظر گرفته شده است.

اگرچه اغلب هارلی کوین شریک جوکر است بهترین کمیک برای بتمن اما او آنقدر محبوب است که می توانیم او را از جوکر جدا کنیم. البته داستان های زیادی در مورد هارلی کوئین بدون جوکر وجود دارد. لازم به ذکر است که هارلی کوین فقط یک شرور نیست و گاهی کارهای خوبی انجام می دهد. و با این حال او یک ابرشرور باقی می ماند. شاید هارلی کوین بزرگترین تهدید برای گاتهام نباشد، اما اینطور است بهترین شخصیت منفی در دی سی است.

بیشتر بخوانید:

آقای فریز

بهترین تبهکاران دی سی
بهترین تبهکاران دی سی، بهترین ضدقهرمانان دی سی

بخش بزرگی از بهترین شخصیت های منفی دی سی آنها با بتمن مرتبط هستند. آقای فریز یکی از بهترین شخصیت های منفی دی سی نیست. در نگاه اول، شخصیت آقای Freese کمی احمقانه به نظر می رسد. با این حال، اگر داستان های او را بخوانید، متوجه می شوید که آقای فریز شخصیت بسیار جالب و پیچیده ای دارد.

رفتار آقای فریزه فقط از روی نفرت نیست بلکه از روی درد هم هست. درد آقای فریزه هم جسمی است و هم روحی. او همسرش را از دست داد و این او را بیش از پیش غمگین کرد. شخصیت آقای فریس بیشتر به خاطر بازی در بتمن و رابین شناخته می شود. اما باید بدانید که او در کمیک گذشته بسیار جذابی دارد و به همین دلیل به او زنگ زده اند بهترین ضد قهرمان DC نام را می گیریم.

بیشتر بخوانید:

مترسک

بهترین تبهکاران دی سی
بهترین شخصیت های منفی دی سی، بهترین شخصیت های منفی دی سی

تعداد کمی از همه شرورهای دی سی آنها به اندازه یک مترسک ترسناک هستند. او با انتشار یک سم خاص، کاری می کند تا هرکسی که سم را استنشاق می کند، با ترس واقعی خود به عنوان یک توهم روبرو شود. بنابراین می توان گفت مترسک به معنای واقعی کلمه ترس را با خود حمل می کند.

Scarecrow نه تنها یکی از ترسناک ترین افراد در لیست بهترین شخصیت های منفی دی سی است، بلکه یکی از بدترین افرادی است که بتمن تاکنون ملاقات کرده است. تنها انگیزه واقعی مترسک برای ترساندن مردم و ایستادن در برابر بتمن فقط بدخواهی و میل به نابودی است. این میل به نابودی، قهرمان مترسک را شکل داد.

بیشتر بخوانید:

دو چهره

بهترین تبهکاران دی سی
بهترین تبهکاران دی سی، بهترین تبهکاران دی سی

دو چهره یکی از شخصیت هایی است که همیشه به عنوان دشمن بتمن حضور داشته است. نام اصلی او هاروی دنت است و در اصل یک دادستان محبوب در گاتهام بود. اما وقتی نیمی از صورت هاروی سوخت و تغییر شکل داد، زندگی جدیدی را آغاز کرد و این بار با بتمن روبرو شد.

در حالی که اکثر شرورهای DC هیولاهایی زشت هستند، دو چهره فقط افراد عادی هستند. او باهوش است و زمانی که صورتش آسیب دید به بهترین شخصیت منفی دی سی تبدیل شد. نام او نیز شخصیت دوگانه او را نشان می دهد. حتی قبل از اینکه هاروی دنت تبدیل به دو چهره و یک ابرشرور شود، او هنوز تصورات دوگانه ای از خوب یا بد داشت.

بیشتر بخوانید:

ریدلر

بهترین تبهکاران دی سی
بهترین شخصیت های منفی دی سی، بهترین شخصیت های منفی دی سی

زمانی که بزرگترین کارآگاه جهان به چالش سخت تری نیاز داشت، ریدلر سخت ترین معماهای جنایی را برای بتمن ارائه کرد. ریدلر با لباس و کلاه سبز معروف خود به یکی از مشهورترین افراد مشهور تبدیل شد. او همچنین در بسیاری از کمیک ها ظاهر می شود. همه اینها نشان می دهد که ریدلر نیز می تواند بهترین ضد قهرمان دی سی بودن.

اسرار ریدلر شخصیت جذاب بتمن را تا به امروز حفظ کرده است. ریدلر ممکن است به اندازه سایر ارواح شیطانی از نظر جسمی قوی نباشد. با این حال، ذهن ریدلر و تمایل بیش از حد او برای ایجاد پازل او را خاص و منحصر به فرد می کند.

بیشتر بخوانید:

بین

بهترین تبهکاران دی سی
بهترین تبهکاران دی سی، بهترین ضدقهرمانان دی سی

بتمن تنها مرد قدرتمندی است که با خفاش با جنایت مبارزه می کند. البته بتمن از ابزارهای زیادی استفاده می کند. اما او با تمام کسانی که بتمن جنگیده بود متفاوت بود. او یکی از معدود افرادی بود که به بتمن یادآوری کرد که او فقط یک مرد معمولی و آسیب پذیر است.

بدنی جهش یافته و شیمیایی دارد و قدرت بسیار بالایی دارد. او از همه چیز و هر کس متنفر است و نه تنها بتمن را تحریک کرد، بلکه نزدیک بود او را بکشد. با شکستن کمر بتمن، بین تبدیل به قدرتمندترین مرد گاتهام شد. فقط به لطف هوش بتمن توانست بر بین غلبه کند وگرنه بین به راحتی او را می کشت.

بیشتر بخوانید:

لکس لوتر

بهترین تبهکاران دی سی
بهترین تبهکاران دی سی، بهترین تبهکاران دی سی

تاکنون افراد زیادی برای شکست سوپرمن تلاش کرده اند. واضح است که افراد کمی توانایی مقابله با سوپرمن را دارند، اما لکس لوتر یکی از کسانی است که بر آن غلبه کرده است. به همین دلیل، ما می توانیم به سادگی لکس لوتر را شکست دهیم بهترین تبهکاران دی سی فرض کنید او سوپرمن را شکست داد.

لوتر از اولین روزهای خلقت با سوپرمن بوده است. بنابراین می توانیم به لوتر به عنوان یکی از شخصیت های اصلی کمیک های سوپرمن نگاه کنیم. او هیچ قدرت فوق بشری خاصی ندارد، اما بسیار حیله گر و تأثیرگذار است. این قدرت بزرگ لوتر است و او با این چتر دریایی تبدیل به بهترین شرور دی سی شد.

بیشتر بخوانید:

ضربه مرگبار

بهترین تبهکاران دی سی
بهترین شخصیت های منفی دی سی، بهترین شخصیت های منفی دی سی

تقریباً همه شرورهای DC همیشه می خواستند افراد خوب را آزار دهند. Death Stroke همیشه خاری در چشم ابرقهرمانان دی سی بوده است. او یک قاتل است که بیشتر وقت خود را در طول مسیر با ابرقهرمانان دیگر می گذراند. با این حال، او همیشه از دستگیری اجتناب می کند.

Death Stroke با تکیه بر مهارت های کشتار خود همیشه یک قدم جلوتر از دشمنان خود بوده است. حتی اگر نقشه دث استروک فاش شود، او راهی برای برنده شدن دوباره پیدا خواهد کرد زیرا بهترین قهرمان دی سی است. اما چیزی که Death Stroke را از یک قاتل معمولی به بهترین ضدقهرمان دی سی تبدیل می کند نیروهای ویژه اوست. Death Stroke دارای قدرت های شفابخش و ضد پیری است که به آن در نبردها کمک می کند. علاوه بر این، هوش بالای او، Death Stroke را به بهترین شخصیت شرور در دی سی تبدیل کرد.

بیشتر بخوانید:

سمت تاریک

بهترین تبهکاران دی سی
بهترین تبهکاران دی سی، بهترین تبهکاران دی سی

خدایان جدید نوع خاصی از کمیک هستند که برخی از آنها تبدیل شده اند بهترین شخصیت منفی در دی سی و دیگران ابرقهرمان شدند. دارک ساید یکی از خدایان جدیدی است که نقشه های شیطانی زیادی برای جهان های موازی دارد. او قصد دارد تمام جهان های موازی را فتح کند و آماده است تا از این طریق با League of Justice مبارزه کند.

نقشه های دارک ساید نه تنها او را به بهترین شخصیت منفی دی سی تبدیل کرد، بلکه قدرت بسیار زیاد او نیز دخیل بود. دارک ساید با وجود قدرت مافوق بشری، هوش بالا، آسیب ناپذیری و ارتش قدرتمندش، بهترین شخصیت منفی در دی سی و در بهترین کمیک های تاریخ دی سی حاضر.

بیشتر بخوانید:

جوکر

بهترین تبهکاران دی سی
بهترین تبهکاران دی سی، بهترین ضدقهرمانان دی سی

بدون جوکر نمی توان نام تمام شرورهای دی سی را در این لیست نام برد. جوکر نامی است که به شنیدن این عنوان داده می شود بهترین شخصیت های دی سی چهره او در ذهن ما شکل می گیرد. زندگی جوکر تقریبا ناشناخته است، اما او مدتی است که با بتمن می جنگد. لازم به ذکر است که برخی از بهترین کمیک برای جوکرها آنها کمی بیشتر به گذشته جوکر توجه می کنند.

در ابتدا، جوکر یک قهرمان احمق بود. اما طولی نکشید که این شخصیت از احمق به وحشتناک تبدیل شد. جوکر قدرت مافوق بشری ندارد و حتی انگیزه خاصی برای شرور بودن ندارد. با این حال، به نظر می رسد که جوکر از هر جنایتی لذت می برد و هر کاری که ممکن است برای نابودی بتمن و گاتهام انجام می دهد تا سرگرم شود.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین تبهکاران دی سی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، نظرات و محتوای خود، عضو شوید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نوشتن مهمان به صورت آنلاین کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز میتونید بگذرید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

سوالات متداول در مورد بهترین DC Wicked

بهترین ضدقهرمانان دی سی بر چه اساسی انتخاب شدند؟

لیست بهترین ضدقهرمانان دی سی بر اساس رتبه بندی کاربران Ranker برای تمامی شخصیت های شرور DC و رتبه بندی آنها تهیه شده است.

بهترین شخصیت منفی دی سی کیست؟

به گفته کاربران وب سایت رانلر، جوکر محبوب ترین و بهترین شرور دی سی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا