فیلم و موزیک

بهترین شخصیت های وان پیس (One Piece) ؛ 10 شخصیت خفن انیمه‌ی وان پیس

One Piece در طول اجرای خود دزدان دریایی متعددی را به نمایش گذاشت. با رقم بمانید، نه بهترین شخصیت های One Piece شناختن

پس از گذشت بیش از 20 سال از انتشار، One Piece (بهترین شرورهای One Piece) به پایان خود نزدیک می شود. هنرمند مانگا Eiichiro Oda تایید کرده است که مانگای One Piece پس از قوس Vano به پایان خواهد رسید. متاسفانه این یعنی پایان این انیمه خیلی نزدیکه. انتظار می رود مانگای One Piece حداکثر تا دو سال دیگر آخرین فصل خود را منتشر کند.

بهترین شخصیت های One Piece

10 شخصیت برتر One Piece

می توانید لیست کنید بهترین شخصیت های One Piece به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین شخصیت های One Piece
بهترین شخصیت های One Piece

در طول این سال ها شخصیت های زیادی در One Piece وجود داشته است و طرفداران Ranker سعی کرده اند تعیین کنند که کدام شخصیت شایسته شناخته شدن است. بهترین شخصیت One Piece وجود دارد

در اینستاگرام بخوانید:

همه اعضای خدمه کلاه حصیری لیست نشده اند، اما چندین دزد دریایی وجود دارند که نام خود را به دست آورده اند. پس اگر می خواهید در مورد این شخصیت ها بیشتر بدانید به جای معرفی در این مقاله با ما همراه باشید بهترین شخصیت های One Piece بیایید پرداخت کنیم

مارکو ققنوس

بهترین شخصیت های One Piece
بهترین شخصیت های One Piece

مارکو فینیکس نه تنها یک مبارز قدرتمند است، بلکه شهرت خوبی برای خود ساخته است. این مرد که به عنوان دست راست ریش سفید خدمت می کند، 1,374,000,000 توت دارد. به همین دلیل، او یکی از دزدان دریایی است که دولت به شدت به دنبال آن است.

مارکو در مورد مهارت‌های مبارزه‌اش می‌تواند به ققنوس تبدیل شود (همانطور که از نامش پیداست) و پرواز کند. او نه تنها دارای این توانایی خطرناک است، بلکه به او توانایی التیام هر زخمی را که ممکن است به شکل انسانی داشته باشد، می دهد. این توانایی او را به یکی از سرسخت ترین دزدان دریایی در گرند لاین تبدیل کرده است. بسیاری از طرفداران One Piece دوست دارند که او به سفر Luffy برای تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی بپیوندد.

سیلورز ریلی

بهترین شخصیت های One Piece
بهترین شخصیت های One Piece

سیلورز رایلی یک دزد دریایی افسانه ای است. او اولین عضو دزدان دریایی راجر بود که به نوبه خود او را به اولین دوست گل دی راجر تبدیل کرد. راجر که پادشاه سابق دزدان دریایی بود شباهت های زیادی با لوفی دارد. نام او در سراسر جهان شناخته شده است زیرا ماجراجویی های زیادی که با راجر در طول دوران حرفه ای خود داشت تنها باعث افزایش شهرت رایلی شد. رایلی از شمشیر استفاده می کند (بهترین شمشیرزنان انیمه) که او با خود حمل می کند، شمشیرزنی خود را با مهارت هاکی بوسوشوکو ترکیب می کند تا به او اجازه دهد حتی با قوی ترین دشمنان روبرو شود.

رایلی از زمان جدایی از دزدان دریایی راجرز، زندگی آرامی برای خود ساخته است. او به عنوان دزد دریایی بازنشسته شد و زندگی خود را به عنوان مکانیک در مجمع الجزایر سابائودی گذراند. اما علیرغم سن بالای رایلی، جایزه روی سر او همچنان فعال است. او یکی از افرادی است که دولت در صدد دستگیری اوست. کاملا منطقی است که این شخصیت دوست داشتنی در لیست قرار گرفته است بهترین شخصیت های One Piece قرار داده شود

ادوارد نیوگیت

بهترین شخصیت های One Piece
بهترین شخصیت های One Piece

ادوارد نیوگیت به عنوان “قوی ترین مرد جهان” شناخته می شود. با توجه به اینکه او کاپیتان دزدان دریایی ریش سفید و همچنین صاحب میوه شیطانی Gora Gora Nu Mei است، کاملا منطقی است که چرا او چنین نام مستعاری دارد. ادوارد نیوگیت، دزد دریایی بسیار قدرتمند و مشهور، تنها رقیب راجر در جوانی اش بود. غیر از او، هیچکس نمی توانست بارها با راجر مبارزه کند و جانش را از دست ندهد.

ادوارد نیوگیت مردی بود که همه از آن می ترسیدند. زیرا میوه شیطان گورا گورا نو می به او اجازه داد تا همه دنیا را فقط با نوک انگشتانش نابود کند. به گفته معاون دریاسالار تسورو، هیچ مکانی در جهان امن تر از نیوگیت نیست. شاید این یکی از دلایلی باشد که گل دی راجر نتوانست نیوگیت را در یک مبارزه شکست دهد.

نیکو رابین

بهترین شخصیت های One Piece
بهترین شخصیت های One Piece

نیکو رابین یکی از محبوب ترین شخصیت های فیلم One Piece است. او در ابتدا به عنوان یک شخصیت شرور و تاریک به تصویر کشیده شد. اما به لطف دزدان دریایی کلاه حصیری، باستان شناس با گذشت زمان مهربان تر شد و جنبه دلسوزانه تری به دیگران نشان داد. مهارت های ناوبری نیکو رابین تضمین می کند که لوفی و ​​همراهانش بدون هیچ مشکلی در مسیر یافتن One Piece هستند.

نیکو رابین علاوه بر اینکه یک شخصیت مهم در این انیمه است، یک انتخاب محبوب در کازپلی نیز می باشد. بسیاری از طرفداران زن ظاهر معروف رابین را بازسازی کردند. حضور نیکو رابین در فهرست بهترین شخصیت های انیمه One Piece این برای ما یک اولویت بود.

سانجی

بهترین شخصیت های One Piece
بهترین شخصیت های One Piece

سانجی به عنوان آشپز ساکن خدمه کلاه حصیری شناخته می شود و هر روز غذاهای بی شماری برای دوستان دزد دریایی خود آماده می کند. علاوه بر این، او به زنان علاقه زیادی دارد و به خود اجازه نمی دهد با آنها دعوا کند. سانجی یک شخصیت بسیار محبوب است که بیشتر به عنوان دست چپ لوفی شناخته می شود.

اما اگر طرفداران و منتقدان در مورد یک چیز موافق باشند، این است که سانجی یکی از پیچیده ترین شخصیت های انیمیشن است. رشد شخصیت او بسیاری از مبارزات جسمی و روحی او را نشان می دهد. خصوصیات کلی سانجی او را به شخصیتی بسیار محبوب تبدیل کرد. سانجی توانسته در چندین مسابقه محبوبیت شونن مقام سوم را کسب کند.

قانون ترافالگار

بهترین شخصیت های One Piece
بهترین شخصیت های تک تکه بهترین شخصیت های تک تکه

شاید باورش برای برخی سخت باشد، اما ترافالگار لاو قرار نبود یکی از شخصیت های اصلی One Piece باشد. طبق مصاحبه ای در One Piece Log 27، اودا در اصل معتقد بود که یوستاس کید یک شخصیت برجسته در بدترین نسل خواهد بود. اما حالا حضور او در آخرین آرک ها تاثیر زیادی در طرح داستان گذاشته است.

بدون توجه به این، ترافالگار با برخورد جدی، شمشیرزنی و ظاهر خوبش به یکی از محبوب ترین شخصیت های One Piece تبدیل شده است. او ممکن است هرگز به یک دزد دریایی کلاه حصیری تبدیل نشود، اما این او را از داشتن طرفداران وفادار منع نکرده است.

پورتگاس دی. آسو

بهترین شخصیت های One Piece
بهترین شخصیت های One Piece، بهترین شخصیت های انیمه One Piece

Portgas D. Ace با صداپیشگی تراویس ویلینگهام موفق شد یکی از آنها شود بهترین شخصیت های انیمه One Piece تبدیل شدن برای دزد دریایی ریش سفید، آس، چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد. اما همین بس که او یکی از مهم ترین و عزیزترین افراد زندگی میمون دی لوفی بود. بسیاری بر این باورند که مرگ او یکی از این موارد بوده است دلخراش ترین مرگ های انیمه خوب.

حتی پس از مرگ او (زمانی که خود را برای نجات لوفی از دست دریاسالار آکاینو فدا کرد)، آس یک شخصیت بسیار محبوب و جذاب باقی ماند. صحنه مرگ او ممکن است بسیاری از طرفداران را شگفت زده کند. حتی کارمندان اودا هم کمی ناراحت بودند. اما این چیزی از جذابیت ماندگار آن کم نکرد.

ساق پا

بهترین شخصیت های One Piece
بهترین شخصیت های One Piece، بهترین شخصیت های انیمه One Piece

شخصیتی که در ابتدای One Piece معرفی شد، شانکس چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته تا راهی یونکو شود. جوانترین یونکو، او کاپیتان خدمه خود، دزدان دریایی مو قرمز، و همچنین یکی از بهترین شمشیرزنان در دنیای انیمیشن است.

شانکس که یکی از اعضای سابق دزدان دریایی افسانه ای راجر بود، پس از مرگ کاپیتان توانست از زیر سایه راجر طلایی خارج شود و خدمه دزدان دریایی خود را داشته باشد. با این حال، شانکس مهمانی و زندگی آرام در اقیانوس را به دعوا ترجیح می دهد، به این معنی که میزان کامل توانایی های او اغلب دیده نمی شود.

هنگامی که مجبور به مبارزه می شوند، مهارت های شانکس به نمایش گذاشته می شود. قدرتمند، سریع و سرسخت حتی در شکست ظاهری، شانکس می تواند در نبرد با میهاوک و ریش سفید رقابت کند. اگرچه میهاوک به خاطر قدرت بی‌شمارش شناخته می‌شود. حتی بدون بازوی مورد علاقه اش، شانکس را نمی توان دست کم گرفت.

رورونوا زورو

بهترین شخصیت های One Piece
بهترین شخصیت های تک تکه بهترین شخصیت های تک تکه

رورونوآ زورو، همچنین به عنوان شکارچی دزدان دریایی شناخته می شود، جنگجوی دزدان دریایی کلاه حصیری و یک شکارچی فضل سابق است. به گفته بسیاری از افراد، زورو بهترین شخصیت در One Piece است.

زورو اولین عضوی بود که به لوفی در تشکیل دزدان دریایی کلاه حصیری پیوست. او در کنار لوفی، سانجی و جینبه به عنوان قدرتمندترین مبارزان کلاه حصیری شناخته می شود. رویای او تبدیل شدن به بهترین شمشیرزن جهان است. زورو همچنین یکی از دوازده دزد دریایی شناخته می شود که به عنوان “بدترین نسل” شناخته می شود.

زورو یک جنگجوی بسیار قدرتمند با پتانسیل بسیار زیاد است. او در کنار لوفی و ​​سانجی به عنوان قوی ترین جنگجوی گروه شناخته می شود. اگرچه او از میوه های شیطان استفاده نمی کند، اما او یک شمشیرباز ویرانگر است و از سبک شمشیرزنی سانتوریو که خودش ساخته است استفاده می کند. این سبک از دو شمشیر در هر دست و یک شمشیر در دهان تشکیل شده است.

میمون دی. لوفی

بهترین شخصیت های One Piece
بهترین شخصیت های تک تکه بهترین شخصیت های تک تکه

خود کاپیتان استرو کلاه طی سال‌ها با شخصیت شاد و احمق خود طرفداران انیمه را مجذوب خود کرده است. لوفی آنقدر شبیه یک احمق به نظر می رسد که به راحتی می توان فراموش کرد که او یکی از بزرگترین جام های جهان را بر سر دارد. با توجه به اینکه چقدر بی پروا و احمقانه عمل می کند، لافی مطمئناً در قالب یک دزد دریایی تحت تعقیب نمی گنجد.

با این حال، لوفی لحظات شگفت انگیز بسیاری را در ماجراجویی های خود در سفر به دریاها داشته است. او همچنین مبارزات به یاد ماندنی زیادی دارد و هر بار که با کسی مبارزه می کند توانایی های باورنکردنی او را می بینیم.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین شخصیت های One Piece ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

سوالات متداول بهترین شخصیت های تک تکه

بهترین شخصیت One Piece کیست؟

با توجه به رای های داده شده در وبسایت Ranker بهترین شخصیت انیمه One Piece لوفی است.

نام سبک شمشیرزنی زورو چیست؟

زورو از سبک شمشیرزنی سانتوریو استفاده می کند که خودش آن را ساخته است. این سبک از دو شمشیر در هر دست و یک شمشیر در دهان تشکیل شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا