فیلم و موزیک

بهترین ربات بازی تلگرام | همراه لینک ربات بازی های تلگرامی دونفره ، تک نفره و چند نفره

در این مقاله می خواهیم شما را با بهترین ربات ها و بازی های تلگرام دونفره و یک نفره آشنا کنیم. همچنین لینک دسترسی به این ربات ها و توضیحاتی در مورد روند بهترین ربات های بازی تلگرام در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای اطلاع از ربات های گیمینگ تلگرام به آرادبپیوندید.

تلگرام علاوه بر پیام‌ها و تماس‌ها، یک سری بازی دارد که می‌توانید به تنهایی یا با گروهی از دوستانتان آن‌ها را بازی کنید. این بازی ها برای پلتفرم های اندروید و iOS موجود هستند و سبک های متنوعی دارند. به عنوان مثال، برخی از بازی ها استراتژیک هستند و برخی دیگر از بازی های RPG پیچیده الهام گرفته شده اند. تمامی این بازی ها نیز به صورت رایگان در دسترس هستند. علاوه بر این، این ربات های بازی تلگرام به طور مستقیم در گروه های تلگرام شما فعال می شوند و از دستور ربات استفاده می کنند.

در ادامه این مطلب لیست ربات های تلگرام بازی، انواع ربات های تلگرامی دو نفره و یک نفره، نام ربات های بازی سازی تلگرام به همراه ایده ربات های تلگرام بازی در اختیار علاقه مندان به ربات های گروهی تلگرام قرار می گیرد. ربات ها برای بازی های تلگرام به طور کلی.

آنچه در زیر می خوانید:

بهترین ربات های تلگرام دو نفره و یک نفره

در زیر شما را با بهترین ربات های بازی سازی تلگرام آشنا می کنیم و همچنین لینک ربات های بازی سازی تلگرام را ارائه می دهیم.

1. نام خانوادگی را پخش کنید

ربات های تلگرام

همچنین بخوانید:

در این بازی که دو یا چند نفر می توانند از نام و نام خانوادگی گرفته تا شهر و ایالت با حروف مشخصی که تعریف شده اند بازی کنند، بازیکنان کلمه را می نویسند و برای هر کلمه صحیح 10 امتیاز و برای کلمات مشابه 5 امتیاز می نویسند. اتفاق می افتد. این بازی یک بازی تلگرامی دو نفره محسوب می شود. با ربات بازی خانواده تلگرام @esm_famil_bot می توانید این ربات بازی تلگرام را برای گروه ها یا گروه های افراد بازی کنید.

2. جمله بازی

ربات تلگرام برای بازی

حکم یک بازی پرطرفدار است که معمولا با کارت بازی می شود اما با ورود تکنولوژی این بازی چند نفره به تلگرام هم راه پیدا کرد. بازی به گونه ای است که پس از ورود به آن، چند بازیکن دیگر به شما ملحق می شوند و می توانید بازی را تکرار کنید و تا تعداد دفعات مشخصی که ربات تعیین می کند، امتیاز کسب کنید. این بازی را می توانید با استفاده از ربات های بازی تلگرام ربات @telehokmbot انجام دهید. این بهترین ربات برای جمله تلگرام است.

3. دوز بازی

تلگرام ربات کار می کند

بازی دوز معمولاً روی کاغذ ساخته می شد و طراحی آن به صورت 3 و 6 و … بود. مثلا با 9 مهره برای دوز 3 بازی می شود اما امروزه این بازی با تلگرام دو نفره را می توان به صورت آنلاین و یا حتی روی خفاش های تلگرامی بازی کرد. همچنین می توانید از ربات بازی در تلگرام @bazihaabot برای انجام بازی هایی مانند دوز و قیچی استفاده کنید.

احتمالا شما هم از این محتوا خوشتان می آید

مینیاتوری

4. فوتبال بازی کنید

بازی دونفره تلگرام

برای بازی فوتبال نیز می توانید از ربات بازی فوتبال @gamee تلگرام استفاده کنید و از این بازی گروهی لذت ببرید.

5. بازی شجاعت و حقیقت

بازی معروف شجاعت و حقیقت نیز با انتخاب یکی از گزینه های شجاعت یا حقیقت و پاسخ به تعدادی سوال آغاز می شود و ادامه می یابد. شجاعت و حقیقت یکی از بازی های جذاب تلگرام است که می توانید ساعت ها از آن لذت ببرید. این بازی را می توانید از طریق ربات تک نفره در تلگرام hjbazibot@ انجام دهید. این بهترین ربات شجاع برای بازی تلگرام Truth است.

6. تخته نرد و شطرنج بازی کنید

بازی دونفره تلگرام

بسیاری از افراد نیز به بازی های فکری مانند تخته نرد و شطرنج علاقه دارند و دوست دارند در این گونه بازی ها وقت بگذارند. در تلگرام حتی بازی های فکری این دسته را می توان با کمک ربات تلگرام تخته نرد یا شطرنج پیدا کرد. به این ترتیب می توانید از طریق ربات تلگرام دوبل @gamematrisbot به بازی تخته نرد و شطرنج بپردازید.

همچنین بخوانید:

7. یک بازی کنید

ربات های تلگرام

احتمالا شما هم از این محتوا خوشتان می آید

Uno یکی از دیگر ربات های بازی تلگرام است که در زبان اسپانیایی به معنای یک یا همان است. One یک بازی کارتی محبوب است که بسیاری در کودکی آن را تجربه کردند و اکنون می توانید آن را به صورت گروهی با دوستان خود از طریق تلگرام بازی کنید. بنابراین می توان این بازی را یک بازی تلگرامی دو نفره یا چند نفره دانست.

برای کسانی که قوانین این بهترین ربات تلگرام را نمی دانند باید بگوییم که می توانند از طریق ربات بازی قوانین را بیاموزند و شک و شبهه بازی را برطرف کنند. معمولا در One، بازیکنی که زودتر کارت هایش را تمام کند برنده است. خوبی بازی Uno در تلگرام این است که وقتی یک کارت دارید خود ربات کلمه UNO را اعلام می کند و اجازه نمی دهد بازیکنان دیگر شما را متهم و مجازات کنند. One را از طریق @unobot بازی کنید.

8. بهترین ربات برای پخش تلگرام Lobinho

بازی ربات با سوال در تلگرام

همچنین بخوانید:

بهترین ربات برای پخش تلگرام Lobinho (فارسی به معنای گرگ) یک بازی منطقی و استراتژیک در بین ربات های تلگرام است و در واقع شبیه به بازی Mafia است که نقش های متفاوتی را از هر بازیکن می طلبد. این بازی نه تنها یک بازی تلگرام دونفره است، بلکه یک ربات برای یک بازی گروهی تلگرام است. سناریوی بازی یک دهکده کوچک است که در شب کشتن افراد شرور اتفاق می افتد. به محض راه اندازی این ربات بازی گروهی تلگرام، نقش هر بازیکن توسط ربات در یک چت خصوصی مشخص می شود.

در بهترین ربات برای پخش تلگرام، هر نقش اکشن متفاوتی دارد، مثلاً کوپید دو شخصیت را انتخاب می کند که نقش یک زوج را بازی می کنند و در هنگام مرگ با هم خواهند مرد. چون طاقت دوری از هم را ندارند. دزد نیز ممکن است در نقش یک دهقان معمولی ظاهر شود که انگار نقش خاصی در بازی ندارد و نقشه خود را از این طریق اجرا کند. هدف اصلی بازی خلاص کردن روستاییان از شر دزدان است. این بازی را که یکی از ربات های تلگرام بازی های آنلاین است از طریق @wewolfbot انجام دهید.

ربات های بازی تلگرام مافیا

9. بازی جاسوسی

بازی جاسوسی یکی از ربات های تلگرام بازی با موضوع کارآگاهی و شبیه به بازی مافیا می باشد. به محض شروع بازی ربات در تلگرام، شرکت کنندگان نقش خود را مشخص می کنند که می تواند مامور مخفی یا جاسوس باشد. همه بازیکنان یک پیام شخصی از این ربات برای یک تلگرام دو نفره یا چند نفره دریافت می کنند که حاوی عبارت در محل است. به جز یک نفر که جاسوس خواهد شد. هدف بازی این است که ماموران جاسوس را پیدا کنند و جاسوس محل ملاقات ماموران را پیدا کند. در نهایت، بازی زمانی به پایان می رسد که اکثر شرکت کنندگان یک بازیکن معمولی را متهم کنند یا زمانی که یک جاسوس مکانی برای ملاقات ماموران پیدا کند. برای پخش بهترین ربات های ایرانی در تلگرام به spyfallbot @ بروید.

همچنین بخوانید:

10. بهترین ربات برای پخش تلگرام Quizarium

بازی دونفره تلگرام

اگر می خواهید دانش عمومی خود را محک بزنید، ربات بازی تلگرام Quizarium جزو بازی های فکری تلگرام است. مفهوم در این عنوان ساده است. ربات یک سوال می پرسد و بسته به سرعت پاسخ شما به شما امتیاز می دهد. در این ربات بازی تلگرام، به عنوان یکی از ربات های بازی تکراری تلگرام، وقتی از آنها پرسیده می شود، همه افراد گروه شروع به حدس زدن پاسخ می کنند. بسته به تعداد حروف صحیحی که حدس می‌زنید، ربات به شما امتیاز می‌دهد. نتایج از یک تا پنج متغیر است. اگر دو بازیکن به طور همزمان پاسخ صحیح را بدهند، به هر دو بازیکن امتیاز تعلق می گیرد. بازیکنی که در پایان این ربات تلگرام بیشترین امتیاز را کسب کند برنده است. این بازی از طریق Quizarium @ در دسترس است. این بهترین بازی مجازی تلگرام دو نفره است.

11. بازی گرگ نما

بازی تلگرام برای دو نفر کار می کند

همچنین بخوانید:

Werewolf یکی از ربات های بازی تلگرام است که شبیه خرس قطبی و مافیا است اما نسخه پیشرفته تری دارد. برای کسانی که تا به حال نام این عنوان را نشنیده اند در تلگرام به توضیح این ربات برای بازی Mafia می پردازیم. اصولاً شما و دوستانتان در دهکده ای با افراد خاص زندگی می کنید. در این گروه یک گرگ وجود دارد و ماموریت او این است که قبل از پایان بازی تمام روستاییان را از بین ببرد.

از سوی دیگر، روستاییان باید با همکاری یکدیگر بفهمند که گرگ کیست و قبل از نابودی کل جمعیت، آن را نابود کنند. در پایان هر شب، روستاییان فرصتی برای رای دادن به کسانی دارند که فکر می کنند گرگ هستند. در این بازی به عنوان یکی از بازی های دو نفره تلگرام یا حتی چند نفره، فردی که بیشترین رای را به دست آورد از بازی حذف می شود، بنابراین اگر اکثریت به یک دهقان بی گناه رای دهند، از بازی حذف می شود. برای داشتن بهترین ربات برای بازی تلگرام مافیا از لینک Werewolf @ استفاده کنید. این نیز یکی از بهترین ربات های بازی در تلگرام است.

12. بهترین بازی تلگرام گیم

ایده های ربات بازی تلگرام

اگر دلتان برای بازی های آرکید تنگ شده است، به راحتی می توانید بازی های زیادی از این سبک را در ربات تلگرامی گروه گیم بیابید. زیرا تعداد زیادی ربات بازی تلگرام در این سبک وجود دارد که ساعت ها شما را سرگرم می کند. از بازی های او می توان به Gravity Ninja و Snake اشاره کرد. دوستان خود را به این بازی ها دعوت کنید و آنها را به چالش بکشید و سعی کنید در بالای جدول بمانید. بازی‌های موجود در ربات بسیار ساده هستند، اما همچنان با دستورالعمل‌هایی همراه هستند تا بتوانید به راحتی بازی کنید. برای بازدید از بازی های بهترین ربات های بازی در تلگرام از Gamee @ استفاده کنید. این یکی از بهترین ربات های بازی گروهی در تلگرام است.

13. Gamebot Games

ربات های تلگرام

به جای اینکه فقط یکی از ربات های بازی تلگرام را به گروه خود اضافه کنید، کافی است ربات گیم بات @ Telegram را در چت وارد کنید و منتظر بمانید تا لود شود. سپس می توانید از بین لیستی از بازی های مختلف مانند Lumberjack، Corsairs و Math Battle یکی را انتخاب کنید. از بین تمامی این بازی ها، ما بازی Lumberjack را به شدت توصیه می کنیم. در این بازی تلگرامی شما به عنوان یک لاگر باید با استفاده از فلش های چپ و راست سعی کنید به شاخه های درخت به سرتان برخورد نکند.

14. بهترین ربات برای بازی Hangbot در تلگرام

ربات های تلگرام

امروزه فناوری جای بسیاری از بازی ها را گرفته است و یکی از قدیمی ترین، محبوب ترین و بهترین ربات های بازی سازی تلگرام یعنی بازی Executioner با Hangbot جایگزین شده است. درست مانند شکل قدیمی خود، ربات به شما کلمات می دهد. همه افراد گروه باید حروف صحیح را حدس بزنند و اگر حدس اشتباهی زدید به تدریج به باخت نزدیک می شوید. برای بازی @Hangbot را جستجو کنید. این نیز یکی از بهترین ربات های بازی در تلگرام است.

نتیجه

در این مقاله تعدادی از بهترین ربات های تلگرام برای چند نفره و چند نفره را ارائه کرده ایم و روند بازی با هر یک از آنها را توضیح داده ایم. اگر ربات تلگرام دیگری را می شناسید می توانید در قسمت نظرات آن را به سایر خوانندگان آرادمعرفی کنید.

کاربران منتخب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا