فیلم و موزیک

بهترین دیالوگ های درکس در دنیای سینمایی مارول ؛ کمدی ترین شخصیت نگهبانان کهکشان

دراکس عضو جدایی ناپذیر تیم محافظان کهکشان است. با ما همراه باشید برای بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول بیایید پرداخت کنیم

تیم نگهبانان کهکشانجسورترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول) در فیلم برجسته خود در سال 2014 حضور داشتند. این فیلم به کارگردانی جیمز گان و یکی از آثار فوق العاده دنیای سینمایی مارول است. این فیلم در زمان اکران موفقیت زیادی کسب کرد و در بین طرفداران موفق شد. این فیلم سرآغاز این تیم ابرقهرمانی بود و توانست به خوبی عمل کند.

یکی از اعضای اصلی تیم Guardians of the Galaxy.بهترین کمیک Guardians of the Galaxy) Drex است. Drax در ابتدای اولین فیلم Guardians of the Galaxy معرفی شد و به تیم کمک کرد تا از زندان فرار کنند. در نگاه اول، درکس به عنوان یک شخصیت بسیار بی رحم و قوی معرفی شد، اما دیری نپایید که بینندگان متوجه شدند که درکس ماهیت بسیار کمدی و سبک دلی دارد.

درکس توسط دیو باوتیستا در دنیای مارول به تصویر کشیده شده است. دیو باتیستا اغلب به خاطر حضورش در دنیای کشتی شناخته می شود. او این نقش را به خوبی بازی کرد و محبوبیت زیادی در بین طرفداران پیدا کرد. در این مقاله قصد داریم بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول برای معرفی شما

بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول

کمدی ترین شخصیت نگهبانان کهکشان

می توانید لیست کنید بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول

دراکس دیالوگ های کمدی زیادی در دنیای سینمایی مارول دارد و در بیشتر موارد طنز سریال را به ارمغان می آورد. قسمت سوم Guardians of the Galaxy در سال 2023 اکران خواهد شد و Drax با بازی در نقش Dave Bautista در آن بازی خواهد کرد. آخرین حضور درکس در دنیای مارول در فیلم Thor: Love and Thunder بود. تا پایان این مقاله با مجله خبری آرادهمراه باشید بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول بیایید پرداخت کنیم

دراکس (1) – Avengers: Infinity War

من مطمئنم که نامرئی هستم.

بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ درکس در دنیای مارول

یکی از بهترین دیالوگ درکس در دنیای مارول در فیلم Avengers: Infinity War، او ظاهراً یک ساعت در حال تماشای Starlord و Gamora ایستاده است و واقعاً فکر می کند که کاملاً نامرئی است. این سریال هر بیننده ای را می خنداند.خنده دارترین دیالوگ های فیلم های فاز اول دنیای سینمایی مارول به نقل از سایت فیگار) نیروهای به.

البته، لحظه ای خنده دارتر می شود که مانتیس وارد می شود و می گوید “Hello Drax” و ثابت می کند که او واقعا نامرئی نیست. متأسفانه، او به دور از پنهان کاری و پنهان کاری، جاسوسی مانند بلک ویدو است.بهترین دیالوگ Black Widow در دنیای سینمایی مارول از نگاه سایت فیگار) یا هک به خوبی کار نمی کند، اما این واقعاً چیزی است که تماشای این شخصیت را بسیار سرگرم کننده می کند.

Drax (1) – Guardians of the Galaxy 1

من از چاقوی شما خوشم می آید. من آن را نگه می دارم.

بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول

دراکس هرگز چیزی را که می گوید پنهان نمی کند. او صریح خواهد بود، از جمله زمانی که تصمیم به سرقت چاقوی یک زندانی دیگر بگیرد. چیزی که لحظه را خیلی خنده دار می کندبهترین فیلم های کمدی ترسناک 2021) این است که او این کار را بدون سوء نیت انجام داد. او فقط چاقویی را دید، از آن خوشش آمد، آن را گرفت و این تمام اتفاقی بود که برایش افتاد.

استعداد غیرمنتظره درکس توانایی پراکنده کردن تنش و ارائه توهین به جدی ترین و صادقانه ترین شکل ممکن در تقریباً هر موقعیتی است. اگر داستان درکس با قسمت سوم Guardians of the Galaxy به پایان برسد، دنیای مارول یکی از بهترین قهرمانان را خواهد داشت (15 شخصیت دنیای سینمایی مارول که خیلی زود از دنیا رفتند به نقل از وب سایت فیگار) گم خواهد شد. این دیالوگ اوست بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول قرار داده شده.

Drax (2) – Guardians of the Galaxy 2

دو نوع موجود در دنیا وجود دارد، آنهایی که می رقصند و آنهایی که نمی رقصند.

بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ درکس در MCU

مانند بهترین شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول، با وجود همه شوخی‌ها و شوخی‌هایی که درکس در صحنه‌هایش به ارمغان می‌آورد، او هرگز از شوخ طبعی کمدی منحصربه‌فرد خود دور نمی‌شود. چنین موردی در Guardians of the Galaxy 2 وجود دارد که او به Starlord توصیه های عاشقانه می دهد. البته درکس در حین انجام این کار به استارلورد نیز توهین می کند و او را رقت انگیز می خواند.

جالب اینجاست که این یک نگاه کوتاه به شخصیت همسر دراکس است. او یک رقصنده نبود، او یک اینچ به موسیقی تکان نمی‌داد، و برای Drax، این فوق‌العاده زیباست. در میان تمام کمدی های درکس، دیالوگ هایی وجود دارد که عمق تجربه عشقی درکس را نشان می دهد. این دیالوگ یکی از بهترین هاست گفتگوی درکس در MCU قرار داده شده.

بیشتر بخوانید:

Drax (2) – Guardians of the Galaxy 1

خوب است که دوباره با دوستان باشید.

بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول

خوبی صداقت درکس این است که متحدان و دشمنان او هرگز اعتقادات و صداقت او را زیر سوال نمی برند. این مورد در نگهبانان کهکشان است زمانی که دراکس خوشحالی خود را از بودن با دوستانش ابراز می کند. که بین بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول قرار داده شده.

این لحظه مهمی برای دراکس بود. از آنجایی که همسر و دخترش توسط رونان کشته شدند، او برای انتقام در ماموریت است.بهترین کمیک های Avengers) و خونخواهی. با این حال، پس از آشنایی با گروت، راکت، استارلورد و… او شروع به یافتن هدف جدیدی می کند. به گفته جیمز گان، نتیجه هر چه که باشد، Guardians of the Galaxy III ممکن است آخرین باری باشد که دراکس در یک ماموریت به دوستانش می‌پیوندد.

دراکس (2) – Avengers: Infinity War

یه سوال بهتر دارم چرا گامورا؟!

بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ درکس در دنیای مارول

این گفتگو (غم انگیزترین دیالوگ فاز چهارم دنیای سینمایی مارول) ممکن است به عنوان خنده دارترین دیالوگ در کل دنیای سینمایی مارول رتبه بندی شود. این کاملاً مضحک است و مطلقاً بی معنی است و دراکس آن را با تمام وجود می گوید. این دیالوگ یکی از بهترین دیالوگ درکس در دنیای مارول است.

این همچنین همراه با ادعاهای او است که می‌تواند از لیزر مرد آهنی که مستقیماً به سمت صورتش می‌رود جان سالم به در ببرد و اعتماد به نفس بیش از حد و عدم آگاهی او را نشان می‌دهد. جالب اینجاست که این دیالوگ (دیالوگ هایی که ثابت می کند Daredevil هیچ تفاوتی با Punisher ندارد) در اصل بداهه بود و آنقدر خوب کار شد که در قطع نهایی فیلم قرار گرفت.

Drax (3) – Guardians of the Galaxy 2

پوست هیولا آنقدر ضخیم است که نمی توان آن را از بیرون سوراخ کرد! باید از درون بشکنم.

بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول

از آنجایی که دراکس اغلب دنیا را آنطور که به نظر می‌رسد می‌بیند و عمیقاً به چیزها فکر نمی‌کند، او فوق‌العاده احمق است و نسبت به واقعیت کور است. این گفتگو (بهترین دیالوگ های انیمه بلیچ) در ابتدای قسمت دوم Guardians of the Galaxy گفته شده است. در حالی که کل تیم با یک هیولای بزرگ سر و کار دارند، درکس این ایده را مطرح می کند که هیولا را از درون بکشد.

گامورا و استارلورد به طور طبیعی متوجه شدند که پوست این جانور در داخل نیز مانند بیرون غیر قابل نفوذ است، بنابراین اقدامات او به هیچ وجه کمکی نکرد. با این حال، گامورا ضعف هیولا را کشف کرد و آن را از بین برد، اما دراکس در نهایت با تمام وجود باور کرد که او خود هیولا است.هیولاهای ترسناک عاشق شدند) کشته است

Drax (4) – Guardians of the Galaxy 2

وقتی زشت هستید و کسی شما را دوست دارد، می دانید که شما را همانگونه که هستید دوست دارد.

بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول

عاقلانه ترین لحظه دراکس زمانی است که با مانتیس درباره مفهوم عشق در قسمت دوم Guardians of the Galaxy صحبت می کند.بهترین فیلم های فانتزی عاشقانه 2022 و 2021) صحبت کرد. این بهترین نگاه به جنبه نرم تر و آسیب پذیرتر درکس است، زیرا او دختر جوان و معصومش را به یاد می آورد در حالی که هنوز به روش خودش این کار را انجام می دهد، آخوندک را ترسناک می خواند اما به روشی خوب از او تعریف می کند.

جالب اینجاست که در کمیک (بهترین کمیک های مارول 2022دراکس در واقع به شخصیتی به نام هدر داگلاس، با نام مستعار Moondragon، یک ابرقهرمان تله‌کینتیک مرتبط است که ممکن است در برنامه ویژه تعطیلات آینده ظاهر شود. پدر هدر توسط تانوس کشته شد و سرانجام روح او وارد بدن درکس شد.

Drax (3) – Guardians of the Galaxy 1

اگر کسی کاری آزاردهنده انجام دهد و من تصمیم بگیرم کمر او را بشکنم چه؟

بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول

دراکس، به عنوان بخشی از فرهنگ خود، نگرش متفاوتی نسبت به خشونت دارد (خشن ترین سکانس های تاریخ سینما) و به قهرمانانی مانند استارلورد یا سپاه نوا زاندار وارد می شود. به نظر می رسد جنگیدن برای او زبان دوم است و بنابراین اولین غریزه او حل تقریباً هر مشکلی با خشونت است. همانطور که Nova Corps به Starlord در مورد اعضای تیمش هشدار می دهد، او فقط به طور جدی سؤال می کند که آیا اجازه انجام این کار را داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین دیالوگ درکس در دنیای سینمایی مارول ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا