فیلم و موزیک

بهترین انیمه های شبیه Spy X Family ؛ 10 انیمه محبوب اکشن کمدی

فصل اول سریال Spy X Family بسیار محبوب شد و بسیاری منتظر فصل جدید این انیمه هستند. با رقم بمانید، نه بهترین انیمه مثل Spy X Family شناختن

Spy x Family اخیراً به لطف اکشن و کمدی آن بسیار محبوب شده است (بهترین انیمیشن کمدی 2022 + 2021) یک خانواده فوق العاده زیبا است. The Forger Family قلب طرفداران انیمه را در همه جا تسخیر کرده است. این یک واقعیت کاملاً ثابت شده است که انیمه یک رسانه شگفت انگیز برای ژانر اکشن-کمدی است.بهترین اکشن جدید، انیمه مبارزه و انیمه شمشیر) است.

بهترین انیمه مثل Spy X Family

10 انیمیشن کمدی اکشن محبوب

می توانید لیست کنید بهترین انیمه مثل Spy X Family به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین انیمه مثل Spy X Family
بهترین انیمه مثل Spy X Family

مدت ها قبل از Spy x Family، صدها انیمه خنده دار وجود داشته است که مرز بین اکشن و کمدی را طی می کنند. بسیاری از انیمه های کمدی اکشن بسیار محبوب شده اند. اگر حضور برخی از این انیمه ها در دنیای رسانه ها نبود، انیمه Spy X Family به اندازه امروز محبوب نبود. بنابراین اگر می خواهید s بهترین انیمه مثل Spy X Family ملاقات کنید، در این مقاله برای معرفی شما با ما همراه باشید بهترین انیمه مشابه Spy X Family بیایید پرداخت کنیم

لوپین سوم

بهترین انیمه مثل Spy X Family
بهترین انیمه مثل Spy X Family

لوپین سوم یک انیمه کمدی اکشن ماجراجویی کلاسیک است که بر روی نوادگان مستقیم دزد افسانه ای آرسن لوپین که به نام لوپین نیز شناخته می شود تمرکز دارد. او به همراه دوستانش دایسوکه جیگن، گومون ایشیکاوا و فوجیکو ماین دست به دزدی های کاملا دیوانه کننده می زند.

این انیمه شباهت زیادی به Spy x Family از طریق جاسوسی دارد. شخصیت‌های او کهنه‌سربازان باتجربه‌اند، اما با این حال دچار اتفاقات خنده‌دار زیادی می‌شوند. با این حال، آنها زمانی که داستان به لحظات جدی نیاز دارد، جدی می شوند و لحن را کاملا متعادل می کنند. لوپین III یکی از محبوب ترین انیمه مانند Spy X Family خوب.

شیطان یک کارگر خصوصی است

بهترین انیمه مثل Spy X Family
بهترین انیمه مثل Spy X Family

پس از پایان جنگ بزرگ بین شیاطین و انسان ها با گیر افتادن پادشاه شیطان در قلعه خود، او از طریق یک پورتال جادویی با ژنرال مورد اعتماد خود فرار می کند تا از قهرمان فرار کند. از سوی دیگر، آنها خود را در ژاپن امروزی ناتوان می بینند.

این دو بدون هیچ انرژی، خود را تهی دست می یابند و مجبور می شوند در “MgRonald’s” کار کنند تا زندگی خود را تامین کنند. این سریال اکشن فانتزی با تضادهای دنیوی برشی از زندگی است.بهترین انیمه Slice Of Life) تجربه یک کارگر فست فود را با هم ترکیب کرده و به زیبایی تقلید می کند. The Devil Is A Part-Timer به لطف فیلمنامه عالی شخصیت ها و همچنین صداپیشگان عالی به یک موفقیت بزرگ تبدیل شد.

باکانو

بهترین انیمه مثل Spy X Family
بهترین انیمه مثل Spy X Family

در دوران تحریم، دزدان، اوباش، تروریست ها و جاسوسان زیادی وجود دارند. در این سری از توطئه ها و دسیسه های مرگبار، سه داستان، یک اوباش بالقوه، یک فرقه دیوانه و زنی که در جستجوی برادرش است، به روش های کاملاً غیرمنتظره ای با هم تلاقی می کنند.

این سریال از نظر زیبایی شناسی جاسوسی برشی از زندگی و همچنین زیبایی شناسی اوایل قرن بیستم با Spy x Family شباهت هایی دارد. “قهرمانان” در اینجا از نظر اخلاقی خاکستری هستند، اما اهداف نجیب تری نسبت به دشمنانی دارند که با آنها روبرو هستند. با این حال، شرورهای Baccano به طرز شگفت آوری سرگرم کننده هستند.

هیناماتسوری

بهترین انیمه مثل Spy X Family
بهترین انیمه مثل Spy X Family

هیناماتسوری داستانی در مورد یاکوزاهای عجیب، احمق و دختران عجیب و غریب با قدرت های ماوراء طبیعی است. پس از سقوط یک پیله فلزی به یک آپارتمان یاکوزا، دختر کوچکی به نام هینا را نشان می دهد. برخلاف میل او، این یاکوزا اکنون پدرخوانده هینا تنبل است، اگرچه او به زودی نشان می دهد که قدرت های ماوراء طبیعی بسیار قوی دارد.

مانند Spy x Family، بسیاری از کمدی‌های هیناماتسوری از تضادها ناشی می‌شوند. دیدن یک یاکوزا در حال بازی با دخترانش خنده دار است. همچنین دیدن بچه های قدرتمندی که به سختی می توانند ریاضیات اولیه را انجام دهند بسیار سرگرم کننده است. همانطور که افراد عجیب و غریب بیشتری در داستان ظاهر می شوند، طرح به چرخش های آخرالزمانی می رسد.معرفی و تحلیل بهترین انیمه آخرالزمانی) عجیب می یابد.

کیمیاگر فول متال: برادری

بهترین انیمه مثل Spy X Family
بهترین انیمه مثل Spy X Family

Fullmetal Alchemist: Brotherhood تا حد زیادی از سلف خود پیروی می کند. به جای یک دنباله، Fullmetal Alchemist: Brotherhood را می توان یک اسپین آف با روایت مانگای دقیق تر در نظر گرفت. در حالی که برادران الریک هنوز شخصیت های اصلی هستند، پایان بعد از مانگا تغییری بسیار غم انگیز دارد.

اپیزودهای آغازین احتمالاً فاقد تنش هستند زیرا بسیار شبیه به Full Metal Alchemist سال 2003 هستند. با این حال، این انیمه به آرامی به سمت قلمروی ناشناخته برای طرفداران انیمه می رود. صحنه های اکشن با اکتان بالا نیز مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است.

Fullmetal Alchemist: Brotherhood شباهت های زیادی با Spy x Family دارد. هر دو بر درگیری بین کشورهای همسایه تمرکز دارند و شخصیت های اصلی کلید برقراری صلح بین آنها هستند. همچنین، هر دو صحنه‌های کمدی زیادی به قیمت شخصیت‌های کوچک‌ترشان دارند.

کاتکیو هیتمن دوباره متولد شد

بهترین انیمه مثل Spy X Family
بهترین انیمه مثل Spy X Family

Katekyo Hitman Reborn پسر جوانی را دنبال می کند که مورد تحقیر همسالانش قرار می گیرد. او که “از هر نظر بازنده” به حساب می آید، تحت فشار دبیرستان است.بهترین انیمه دبیرستانی در نتفلیکس) و اما روزی به او فاش می شود که وارث یک خانواده مافیایی توسط یک نوزاد ناطق است و باید هر چه زودتر تمرینات خود را آغاز کند.

این سریال نیز مانند Spy x Family ترکیبی عالی از اکشن و کمدی دارد. در بین ماموریت های هیتمن با اکتان بالا، برشی از زندگی وجود دارد که شخصیت ها را انسانی می کند. تضاد بین جنبه های جالب و باحال آنها چیزی است که شخصیت های کمدی اکشن را بسیار دوست داشتنی می کند.

کلاس درس برای قتل

بهترین انیمه مثل Spy X Family
بهترین انیمه مشابه Spy X Family، محبوب ترین انیمه مشابه Spy X Family

بعد از اینکه ماه به طور مرموزی یک تکه بزرگ از آن را به دست آورد، هیولایی که آن را ساخته است درخواستی می کند. او می خواهد به یک کلاس فارغ التحصیلی از بچه ها یاد بدهد که چگونه او را بکشند. اگر آنها شکست بخورند، او در ماه مارس آینده به جهان پایان خواهد داد.

البته شباهت ها به Spy x Family با قاتلان شروع می شود. دنیای اموات جنایتکار و سازمان های دولتی آنتاگونیست های رنگارنگ زیادی را ارائه می دهند. شخصیت‌های Assassination Classroom، مانند Spy x Family، با وجود توانایی‌های مرگبارشان، به طرز شگفت‌انگیزی عجیب و غریب و دوست‌داشتنی هستند. کلاس ترور یکی از بهترین انیمه مشابه Spy X Family خوب.

زندگی فاجعه بار سایکی کی

بهترین انیمه مثل Spy X Family
بهترین انیمه مشابه Spy X Family بهترین انیمه مشابه Spy X Family

Saiki’s Disaster Life داستان یک پسر دبیرستانی معمولی را روایت می کند. خوب، حداقل این چیزی است که روان از شما می خواهد فکر کنید. در واقع، او یک نوجوان فوق العاده قوی است و اگر بخواهد می تواند در عرض چند روز به تمام بشریت پایان دهد.
خوشبختانه، او بیش از حد مشغول یک زندگی عادی و خوردن پودینگ است. سایکی نیز مانند آنیا فورگر تمام تلاش خود را می کند تا قدرت خود را از اطرافیانش پنهان کند. برخلاف آنیا، خانواده او دقیقاً می دانند که او چه توانایی هایی دارد. با این حال، این نگرش آنها را نسبت به او تغییر نمی دهد، که برای این نوع داستان ها طراوت است.

Mob Psycho 100

بهترین انیمه مثل Spy X Family
بهترین انیمه مشابه Spy X Family بهترین انیمه مشابه Spy X Family

Mob Psycho 100’s Shigeo Kageyama یک دانش آموز قدرتمند کلاس هشتمی است که نمی خواهد از قدرت خود برای توجه ناخواسته ای که ممکن است برای او به ارمغان بیاورد استفاده کند. در عوض، تنها اولویت او دوستی با دختری است که دوست دارد. اما مشکلات ناخوشایند او را کاملا از زندگی یک نوجوان عادی دور می کند.

شیگو که با نام موب نیز شناخته می‌شود، یک شخصیت غیرمتعارف می‌سازد، زیرا برخلاف دیگر شخصیت‌های درخشان، با قدرت‌هایش بازی نمی‌کند. به این ترتیب، رفتار رواقی او شبیه سایتاما از انیمه One Punch Man است. در واقع، Mob Psycho 100 و One Punch Man از نویسنده وب کمیک ONE هستند.

Mob Psycho 100 برند نمادین کمدی عجیب و غریب ONE را ارائه می کند. شخصیت‌های غیر اوباش پر سر و صدا هستند، که شکست قریب‌الوقوع اوباش را رضایت‌بخش‌تر می‌کند. با انتشار فصل سوم به زودی، طرفداران برای بازگشت این انیمه اکشن کمدی هیجان زده هستند.

جینتاما

بهترین انیمه مثل Spy X Family
بهترین انیمه مشابه Spy X Family بهترین انیمه مشابه Spy X Family

ادو شهری است که مظهر سرزندگی و جاه طلبی سامورایی ها در سراسر کشور است. با این حال، پس از تسلیم شدن ژاپن فئودالی به بیگانگان قدرتمند معروف به “آمانتو”، این رویاها اکنون دست نیافتنی به نظر می رسند. با بازگرداندن شوگونات قدرتمند به عنوان یک دولت دست نشانده، قانون جدیدی تصویب شد که فوراً همه شمشیرها را در ملاء عام ممنوع می کند.

اینجا جایی است که گینتوکی ساکاتا ظاهر می شود، مردی عجیب با موهای نقره ای که همیشه شمشیری چوبی حمل می کند و با وجود ممنوعیت، عنوان سامورایی خود را حفظ می کند. به عنوان بنیانگذار Yorozuya، یک تجارت کوچک برای مشاغل معمولی، Gintoki اغلب سعی می کند به افراد دیگر کمک کند. البته معمولاً به روش های نسبتاً عجیب و غیرقابل پیش بینی.

Gintama شبیه به Spy x Family مانند هر انیمیشن کمدی اکشن است. این انیمه آنقدر طولانی شد و آنقدر شوخی کرد که شباهت ها اجتناب ناپذیر بود. با این حال، سریال موفق می شود بدون احساس اجبار، درام جدی را خنده دار کند. این وضعیت آن را به عنوان یکی از نمادین ترین سریال های شونن قرن بیست و یکم تثبیت می کند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین انیمه مثل Spy X Family ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا