فیلم و موزیک

بهترین انیمه های درباره ارواح ؛ با برترین انیمه های ارواح آشنا شوید

ماوراء الطبیعه همیشه یک منبع سرگرمی محبوب در انیمه است. در ادامه با مجله خبری آرادهمراه باشید تا با بهترین انیمه ارواح شناختن

داستان های ماوراء الطبیعه جایگاه محبوبی را در فرهنگ پاپ اشغال می کنند. عموم مردم دوست دارند دنیای غیبت را کاوش کنند، چه از روی ترس و چه از روی علاقه واقعی. به هر دلیلی، داستان هایی که پر از ارواح هستند هرگز از صنعت سرگرمی دور نیستند و همیشه طرفداران زیادی دارند.

بهترین انیمه ارواح

بهترین انیمیشن ارواح را ببینید

می توانید لیست کنید بهترین انیمه ارواح به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین انیمه ارواح
بهترین انیمه ارواح

برخی از نمادین ترین انیمه های تاریخ (بهترین انیمه همیشه) با ماجراهای فراطبیعی مقابله کنید. داستان هایی مانند Death Note و Tokyo Ghoul مخاطبان را به دنیای خطرناک ماوراء طبیعی می برد. گاهی اوقات ارواح متحدان دوستانه در نبرد شخصیت اصلی هستند. در مواقع دیگر، آنها بی رحم ترین افراد شرور هستند، اما این چیزی است که آنها را بسیار جذاب می کند. بنابراین اگر می خواهید s بهترین انیمه ارواح ملاقات کنید، در این مقاله برای معرفی شما با ما همراه باشید محبوب ترین انیمه ارواح بیایید پرداخت کنیم

یک یادداشت مرگ

بهترین انیمه ارواح
بهترین انیمه ارواح

Death Note به عنوان یک انیمیشن نمایشی (بهترین انیمه شونن) یک انیمه کلاسیک مدرن محسوب می شود و این انیمه یکی از معروف ترین انیمه های تاریخ است. تا به امروز، این انیمه یکی از نمادین ترین و باهوش ترین شخصیت های مجله Shonen Jump، Light Yagami را به نمایش می گذارد. Death Note از مضامین فانتزی و کارآگاهی فراطبیعی برای ساخت یک انیمه شدید یک فصل استفاده می کند.

این انیمه ترسناک در مورد یک قهرمان باهوش و خطرناک است که آماده شکار جامعه ای عاری از جنایت با قدرت های خداگونه است که توسط Death Note و یک شریک جاودانه Shinigami اعطا شده است.شخصیت های انیمه جاودانه) او ریوک را مجبور به انجام همه کارها کرد. علاوه بر مسائل اجتماعی و فکری که این انیمه مطرح می کند، Death Note یک نبرد جذاب هوش و مهارت های کارآگاهی است. از نظر فلسفی، Death Note نه تنها به خشونت، بلکه به اخلاق پیچیده پشت آن نیز می پردازد.

توکیو غول

بهترین انیمه ارواح
بهترین انیمه ارواح

Tokyo Ghoul یک مجموعه انیمه وحشتناک است حتی قبل از اینکه شروع به نگاه کردن به نمادهایی کنید که برای اتصال ارواح خود به انسان ها استفاده می کند. قبل از تبدیل شدن به یک غول، کن کانکی چیزی بیش از یک دانش آموز باهوش نبود. پس از تبدیل شدن به یک غول، کانکی مجبور به جنگ بین انسان ها و غول ها می شود که اطلاعات کمی از دنیایی که در آن قدم گذاشته است.

با پیشرفت انیمه، بینندگان مجبور می شوند بارها و بارها وحشت کنند زیرا کن کانکی و بقیه غول ها افراد بی گناه بی شماری را دزدی، می بلعند و می کشند. توکیو غول با روایت داستانش تیره و تاریک تر می شود.

Tokyo Ghoul چندین عنصر ماوراء طبیعی دارد که آن را به یکی از بهترین نمونه های ژانر تاریک فانتزی تبدیل می کند. این انیمه محبوب از نمایش فعالیت های غول ها ابایی ندارد و تمایل قابل توجهی به غم و اندوه دارد که کمتر انیمه دیگری دارد.

پارتی جنازه: ارواح شکنجه شده

بهترین انیمه ارواح
بهترین انیمه ارواح

پارتی جنازه: ارواح شکنجه شده به عنوان وحشت (بهترین انیمه ترسناک) به تنهایی کار می کند. داستان این انیمه دست کم گرفته شده به دنبال گروهی از دانشجویان است که پس از انجام یک طلسم دوستی به ظاهر بی ضرر، به بعد دیگری منتقل می شوند که توسط ارواح انتقام جو تسخیر شده است.

وحشتناک به سختی شروع به توصیف انیمه Corpse Party: Tortured Souls می کند. این مجموعه با استفاده از مزایای انیمیشن برای خلق صحنه های وحشتناکی که می تواند رویاهای وحشیانه هر کسی را تسخیر کند، غم را به سطح دیگری می برد. طرفداران فیلم های ترسناکبهترین فیلم ترسناکی که تماشاگران سینما را از خود بیزار کرد) باید از این انیمه چهار قسمتی راضی بود، زیرا محتوای گرافیکی و محیط شبح وار آن یک تجربه واقعاً وحشتناک را ایجاد می کند.

Mob Psycho 100

بهترین انیمه ارواح
بهترین انیمه ارواح

Mob Psycho 100’s Shigeo Kageyama یک دانش آموز قدرتمند کلاس هشتمی است که نمی خواهد از قدرت خود برای توجه ناخواسته ای که ممکن است برای او به ارمغان بیاورد استفاده کند. در عوض، تنها اولویت او دوستی با دختری است که دوست دارد. اما مشکلات ناخوشایند او را کاملا از زندگی یک نوجوان عادی دور می کند. شیگو که با نام موب نیز شناخته می‌شود، یک شخصیت غیرمتعارف می‌سازد، زیرا برخلاف دیگر شخصیت‌های درخشان، با قدرت‌هایش بازی نمی‌کند.

Mob Psycho 100 به عنوان یکی از انیمه هایی با سبک بصری منحصر به فرد و چشم نواز، از همان ابتدا فراموش نشدنی است. داستان این انیمه به طور موفقیت آمیزی بین مضامین فراطبیعی و غیبی و داستان متعارف خودیابی تعادل برقرار می کند. Mob Psycho 100 یکی از بهترین انیمه های چند دهه اخیر و یکی از معدود انیمه هایی است که به طور کامل متعهد به ارائه مضامین خود به بدون تحریف و صادقانه ترین شکل ممکن است.

رژه مرگ

بهترین انیمه ارواح
بهترین انیمه ارواح

رژه مرگ که یکی از منحصربه‌فردترین داستان‌های هر انیمیشنی را به نمایش می‌گذارد، واقعاً در نوع خود بی‌نظیر است. این انیمه Decim را دنبال می‌کند، یک متصدی بار که در بار Quindecim کار می‌کند، جایی که افرادی که فوت کرده‌اند در همان زمان وارد بار می‌شوند. در این بخش میانی زندگی پس از مرگ، مردگان باید در بازی های مرگ شرکت کنند تا مشخص شود که آیا دوباره متولد می شوند یا روحشان به خلأ فرستاده می شود.

رژه مرگ یک برداشت منحصر به فرد از ژانر ارواح است. این انیمه برداشتی هوشمندانه از زندگی پس از مرگ است که به مضامین توبه و ایده های متافیزیکی مانند تناسخ و جاودانگی اجازه می دهد.شخصیت های انیمه جاودانه) to discover Death Parade یک انیمه درجه یک است و فضای غم انگیزی را به یک داستان غم انگیز می آورد. رژه مرگ یکی از جذاب ترین انیمه ارواح خوب.

یکی دیگر

بهترین انیمه ارواح
بهترین انیمه ارواح

داستان انیمه Another در مورد کویچی ساکاکیبارا، دانش آموز جدیدی است که با ورود به مدرسهبهترین انیمیشن مدرسه سال 2022 [+نتفلیکس]) درگیر یک راز است. کویچی که جذب دختری آرام به نام می میساکی شده و فضای خطرناکی را احساس می کند، به زودی متوجه یک سری قتل های وحشتناک در اطراف مدرسه می شود.

مانند بهترین داستان های قتل، Other بسیار کند حرکت می کند. حال و هوای مضطرب این انیمه بر هر اپیزود حاکم است و یک حس دائمی ترس را به شما القا می کند. تعادل درستی بین وحشت، غم و تعلیق برقرار می کند و نمایشی را ارائه می دهد که مخاطب را روی صندلی خود نگه می دارد.

جهنم یه دختر

بهترین انیمه ارواح
بهترین انیمه ارواح

طرفداران انیمه غمگینغم انگیزترین مرگ های انیمه) قطعا از انیمه Hell Girl لذت خواهید برد. این انیمه بر روی یک وب سایت مرموز تمرکز می کند که مردم فقط در نیمه شب می توانند به آن دسترسی داشته باشند. وارد کردن نام شخص خاصی باعث می شود دختر جهنمی و یارانش آن شخص را شکنجه و بکشند و به جهنم بفرستند. در مقابل، شخص خواهان این عمل نیز در پایان عمر به جهنم می رود.

Hell Girl با مضامین انتقام و توبه واقعا ترسناک است. جلوه های بصری به همراه فضایی ترسناک (ترسناک ترین صحنه های فیلم های ترسناک، موفق به ساخت سریالی می شود که صحنه های کاملاً وحشتناکی را در خود دارد. طرفداران انیمه های ترسناک از تماشای Hell Girl رضایت زیادی کسب خواهند کرد.

مونونوکه

بهترین انیمه ارواح
بهترین انیمه ارواح، جالب ترین انیمه ارواح

Mononoke یکی از انیمه های ترسناک با بالاترین امتیاز در تاریخ است و به راحتی می توان دلیل آن را فهمید. داستان این انیمه در مورد یک “داروفروش”، مردی مرموز است که در سراسر ژاپن فئودالی سفر می کند و ارواح خطرناک معروف به “مونونوک” را که مسئول مرگ خشونت آمیز هستند، شکار می کند.

Mononoke عناصر رویه‌ای جنایی را با افسانه‌های جذاب ژاپنی ترکیب می‌کند تا یک انیمیشن بسیار ترسناک خلق کند. این انیمه در حالی که انیمیشن پیشرفته خود را حفظ می کند، در داستان هر Mononoke کاوش می کند و مجموعه ای منحصر به فرد ایجاد می کند که از نظر بصری چشمگیر و جذاب است.

سگ شبح

بهترین انیمه ارواح
بهترین انیمه ارواح، محبوب ترین انیمه ارواح

دنیای روح در Ghost Hound در مرکز صحنه قرار می گیرد. این انیمه داستان سه پسر با آسیب های شدید دوران کودکی را روایت می کند که در شهری کوچک در یک منطقه کوهستانی دور افتاده زندگی می کنند. پسران وارد قلمرو ارواح، دنیایی نادیده می شوند و اطلاعات بیشتری در مورد گذشته خود و ظهور مرموز ارواح کشف می کنند.

Ghost Hound هم به عنوان یک مطالعه شخصیت دراماتیک و هم به عنوان یک داستان ترسناک عالی عمل می کند. این انیمه همچنین یک داستان منحصر به فرد است زیرا Ghost Hound از آسیب های شخصیت ها برای کشف ایده های عمیق تر در مورد تعادل بین دنیای معنوی و مادی استفاده می کند.

داستانهای روح

بهترین انیمه ارواح
بهترین انیمه ارواح بهترین انیمه ارواح

Ghost Stories یک انیمیشن فراطبیعی است که بر روی گروهی از نوجوانان جوان تمرکز دارد. هنگامی که ساخت و ساز محلی مجموعه ای از زیارتگاه ها را ویران می کند، آنها باید با انواع وحشت های ماوراء طبیعی مبارزه کنند. Ghost Stories در ژاپن با استقبال ضعیفی روبرو شد و در نتیجه تیم دوبله انگلیسی فیلمنامه اصلی را تغییر داد تا آن را به یکی از خنده دارترین انیمیشن های تمام دوران تبدیل کند.

داستان‌های ارواح در بین طرفداران سرسخت انیمه بسیار محبوب هستند، اگرچه طرفداران انیمه‌های جدید ممکن است با آن‌ها آشنا نباشند. این دوبله انگلیسی پر از طنز بی‌معنی و جوک‌های بزرگسالان است که باید تماشا کنید.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین انیمه ارواح ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا