فیلم و موزیک

بن شدن خریدارهای Orb غیرقانونی در بازی Diablo Immortal

بلیزارد اعلام کرده است که بازیکنانی که بازی Diablo Immortal’s Eternal Orb را از طریق کانال های غیر رسمی خریداری کنند، از رقابت در PvP آنلاین محروم خواهند شد.

در سپتامبر سال جاری، بازیکنان Diablo Immortal اعلام کردند افرادی که از طریق سایت‌هایی غیر از فروشگاه رسمی بلیزارد، orbs را خریداری کرده‌اند، از حضور در مسابقات آنلاین محروم شده‌اند. علاوه بر این، بلیزارد این گوی ها را از حساب بازیکنان حذف کرد و مبلغ استفاده شده در بازی را به عنوان اعتبار به حساب بازیکنان واریز کرد. این عمل باعث می شود که بازیکنان مورد نظر ابتدا بدهی خود را بپردازند تا گوی را از فروشگاه رسمی Diablo Immortal خریداری کنند.

علاوه بر این، بلیزارد اعلام کرد که بازیکنانی که بدهی Orb دارند نمی توانند در مسابقات چند نفره و آنلاین شرکت کنند. در ادامه مطلب آدام فلچرمدیر انجمن Diablo Immortal روز چهارشنبه نوشت: “ما یک اصلاح فوری داریم که بعداً امروز اعمال می شود تا این بازیکنان را از رقابت در Battlegrounds و سایر فعالیت های PvP منع کنیم.”

باس فایت در بازی Diablo Immortal

جالب اینجاست که در فروشگاه بازی Diablo Immortal قیمت 7200 Eternal Orbs معادل 99.99 دلار است و سایر کانال های فروش این عدد را بین 30 تا 50 دلار به فروش می رسانند. هنوز مشخص نیست که این کانال ها و سایت های غیر رسمی چگونه این گوی ها را دریافت می کنند. زیرا این آیتم ها را فقط از طریق فروشگاه درون بازی می توان به دست آورد و حتی پیشروی در Battle Pass یا تکمیل چالش های روزانه به بازیکنان پاداشی با این آیتم نمی دهد.

نظر شما در مورد اخبار بازی چیست؟ آن را با تیم آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا