فیلم و موزیک

بلیزارد: دیابلو 4 یک بازی Pay to win نیست

بلیزارد اخیرا اطلاعاتی در مورد محتوای پولی Diablo 4 از جمله Season Pass و فروشگاه درون بازی منتشر کرده است.

بلیزارد اینترتینمنت علاوه بر ارائه جزئیاتی در مورد فصل های بازی Diablo 4، در مورد محتویات سیزن پس و فروشگاه بازی نیز صحبت کرده است. به گفته بلیزارد، هیچ یک از مواردی که از سطح Premium Season Pass به دست می‌آیند یا از طریق فروشگاه درون‌بازی خریداری شده‌اند، برای تقویت بازی یافت نشده‌اند. در واقع، بلیزارد می گوید که Diablo 4 یک بازی پرداخت به برد نخواهد بود. علاوه بر این، در طول هر فصل از Diablo 4، بازیکنان چالش های دشوار را تکمیل می کنند و آیتم های تزئینی منحصر به فردی را به عنوان جایزه به دست می آورند.

ماموریت‌هایی که در یک فصل تکمیل می‌شوند، به سیزن پس بازی تبدیل می‌شوند. همانطور که انتظار می رفت، Diablo 4 Season Pass دارای یک ردیف رایگان معمولی و یک ردیف پرمیوم خواهد بود. در ادامه مطلب کیگان کلارکمدیر تولید Seasons در Diablo 4 گفت: “مقیاس Seasons بسیار جاه طلبانه تر از آنچه قبلاً در Diablo 3 انجام دادیم است.” Diablo 4 برای سال های آینده توسط ارتشی از توسعه دهندگان پشتیبانی خواهد شد.

ارتشی از اسکلت ها به دیابلو 4 حمله می کنند

بخش پاس فصل رایگان به صورت رایگان برای همه بازیکنان در دسترس است. محتوای این بخش باعث بهبود گیم پلی بازی می شود و در نتیجه به همه بازیکنان کمک می کند تا قهرمانان فصلی خود را سریعتر تراز کنند. بدیهی است محتوای این بخش رایگان بوده و قابل خرید نیست. بنابراین، بخش پریمیوم هر فصل فقط اقلام تزئینی را ارائه می دهد که با تم فصل مطابقت دارند و با ارز ممتاز خریداری می شوند. علاوه بر این، برخی از اقلام تزئینی از Diablo 4 را فقط می توان از طریق Season Pass تهیه کرد.

در حالی که بازیکنان می‌توانند برای خرید سطوح Season Pass پرداخت کنند، Boost نیاز به استفاده از سطوح خاصی دارد. به عبارت دیگر، هیچ میانبری برای استفاده از Season Boost با خرید سطوح Season Pass وجود ندارد و بازیکنان باید آنها را کسب کنند.

جادوگری که در جنگل برفی دیابلو 4 راه می‌رود

طبق گفته بلیزارد، فروشگاه درون بازی دیابلو 4 تنها دارای محتوای تزئینی خواهد بود. این محتوای تزئینی در بالای سیستم Transmog ساخته شده است. بنابراین تکه‌های تک تک محتوای تزئینی را می‌توان با زره‌های درون بازی ترکیب و تطبیق داد. کلارک در رابطه با محتوای فروشگاه Diablo 4 ادامه داد: «هیچ چیزی که در فروشگاه ارائه می‌شود مزیت مستقیم یا غیرمستقیم درون بازی را ایجاد نمی‌کند. بنابراین در حالی که بسیاری از اینها ممکن است مانند تجهیزات قدرتمندی به نظر برسند، اما اصلاً بازی را تغییر نمی دهند.” کلارک همچنین به بازیکنان اطمینان داد که می توانند ویژگی های اصلی بازی را در فصول بازی و پس از عرضه بدون صرف هزینه تجربه کنند.

Diablo 4 دارای یک سیستم بررسی عمیق است تا بازیکنان بتوانند قبل از تصمیم گیری برای خرید، تمام جزئیات لوازم آرایشی شخصیت های خود را از نزدیک ببینند. علاوه بر این، بلیزارد اعلام کرد که اگر بازیکنان نگران هستند که بهترین محتوای تزئینی بازی در پشت ویترین قفل شود، باید بدانند که Diablo 4 با صدها Transmog عرضه می‌شود که می‌توان آنها را در بازی به دست آورد. شامل ده ها مجموعه زره با بالاترین کیفیت بصری ممکن.

اسکلت ها و ارواح مردگان در دیابلو 4

در نهایت، کیگان کلارک در مورد بازشدنی‌های بازی گفت: «اقلام شگفت‌انگیزی با کیفیت منحصربه‌فرد و افسانه‌ای وجود دارد که بازیکنان می‌توانند بدون رفتن به فروشگاه آن‌ها را پیدا کنند. این فروشگاه تنوع گسترده تری از انتخاب ها را ارائه می دهد و مکانی برای انتخاب های استراتژیک بهتر نیست. هنگام خرید زره های Transmog از طریق فروشگاه، آنها در دسترس همه قهرمانان آن کلاس خواهند بود. بیشتر محتوای تزئینی مغازه، اقلام فانتزی مختص هر طبقه است. بنابراین، آنها لزوما از نظر بصری در کلاس های دیگر معنی ندارند. با این حال، محتوای تزئینی منحصربه‌فردی در Season Pass وجود دارد که در همه کلاس‌ها مشابه است.”

Diablo 4 در سال 2023 بر روی پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، رایانه شخصی، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه خواهد شد. ایکس باکس سری اس منتشر خواهد شد.

در نهایت می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی با تیم آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا