فیلم و موزیک

بلیت فروشی جشن قهرمانی استقلال آغاز شد ؛ جشن قهرمانی استقلالی ها با 30 درصد!

قهرمانی استقلال، نفت مسجد سلیمان روز دوشنبه 9 خرداد ساعت 19 یا پنجشنبه 13 خرداد در ورزشگاه آزادی میزبان هفته پایانی لیگ بیست و یکم خواهد بود.

جشن قهرمانی با رکورد استقلال با استفاده از 30 درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی برگزار می شود. برای اطلاع از اخبار تعطیلات قهرمانی در استقلال با مجله خبری آرادهمراه باشید.

قهرمانی استقلال

قهرمان استقلال کیست؟

قهرمانی استقلال
قهرمان استقلال کیست، عید قهرمان استقلال

پرسنل باشگاه استقلال مدتی است با فدراسیون فوتبال و همچنین وزارت بهداشت و کشور مکاتبه کرده اند تا در صورت امکان از ظرفیت ورزشگاه آزادی برای آخرین دیدار خود در لیگ برتر استفاده کنند.

مسابقات قهرمانی استقلال کی برگزار می شود؟

تاریخ پایانی دیدار هفته گذشته استقلال فردا شب پس از بازی تیم شهر خودرو مشخص می شود. در صورت پیروزی شهرهدی در دیدار فردا، دیدار استقلال روز پنجشنبه برگزار می شود و در غیر این صورت آخرین بازی خانگی آبی ها روز دوشنبه برگزار می شود.

از آنجایی که وزارت بهداشت و کشور مجوزهای محدودی را برای ورزشگاه‌های 30 درصدی صادر می‌کنند، مدیران استقلال قصد داشتند از تمام 78 هزار صندلی ورزشگاه برای رقابت نفت استفاده کنند که این امر منجر به جشن قهرمانی می‌شود. فروش بلیط که این درخواست رد شد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله قهرمانی استقلال ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا