فیلم و موزیک

بلند کردن علی شادمان توسط امیر جعفری +[فیلم بلندکردن علی شادمان]

بلند کردن علی شادمان توسط امیر جعفری در شیراز وقتی امیر جعفری علی شادمان را در آغوش می گیرد! ادامه مطلب امیر جعفری علی شادمان با مجله خبری آرادهمراه باشید.

حرکت جالب امیر جعفری با علی شادمان در اواسط اکران عمومی سریال یاگی در شیراز را ببینید.

بلند کردن علی شادمان توسط امیر جعفری

+[فیلم بلندکردن علی شادمان]

امیر جعفری علی شادمان
امیر جعفری علی شادمان

در ویدئوی زیر امیر جعفری بازیگر نقش اسی کلک با علی شادمان بازیگر نقش جاوید روبرو می شود و او را بالا می کشد. یاغی یک مجموعه تلویزیونی نمایشی ایرانی است که برای سرویس نمایش خانگی فیلمو ساخته شده است. محمد کارت کارگردان این سریال است و فیلمنامه آن را پدرام پورامیری، حسین دوماری و کارت با نگاهی به رمان سالتو نوشته اند. این مجموعه به سفر قهرمان طبقه کارگری می پردازد که درگیر مشکلات طبقه ممتاز جامعه می شود.

[فیلم بلندکردن علی شادمان]

اخبار بیشتر:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بلند کردن علی شادمان توسط امیر جعفری ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا