تکنولوژی

بروزرسانی اندروید 12 برای سامسونگ گلکسی M21 منتشر شد

01.01.1401, 19:33

ماه ها پس از معرفی و عرضه اندروید 12، نوبت به گلکسی M21 رسیده است که این آپدیت را دریافت کند. این مدل یکی از اولین واسطه های اقتصادی سامسونگ است که اندروید 12 را دریافت می کند.

سامسونگ مدتی است که در حال توسعه و انتشار آپدیت اندروید 12 برای بسیاری از گوشی های میان رده و رده بالای خود بوده است. با توجه به اینکه تقریباً تمامی دستگاه های میان رده جدید سامسونگ و به روز رسانی های One UI 4.0 و 4.1 مبتنی بر اندروید 12 را دریافت کرده اند، اکنون حداقل برخی از گوشی های قدیمی سامسونگ نیز این آپدیت بزرگ را دریافت می کنند. گلکسی M21 یکی از آن گوشی های قدیمی است که اکنون آپدیت اندروید 12 را دریافت می کند.

سامسونگ به تازگی آپدیت اندروید 12 را برای گلکسی E42 و E52 منتشر کرده است. به‌روزرسانی اندروید 12 عموماً پایدار نبود و یکی از باگ‌ترین نسخه‌های تاریخ اندروید بود.

انتشار آپدیت اندروید 12

اکنون این نسخه باگی با شماره نسخه M215FXXU2CVCC و پچ ماه آوریل برای Samsung Galaxy M21 منتشر شده است. آپدیت جدید سامسونگ گلکسی M21 88 آسیب پذیری های امنیتی گوشی را نیز برطرف کرده و می تواند نگرانی های مصرف کننده در مورد امنیت گوشی را کاهش دهد. ویژگی جذاب مادی اندروید U 12 با این آپدیت سامسونگ گلکسی M21 نیز ارائه می شود.

ویژگی های آپدیت اندروید 12 برای سامسونگ گلکسی M21

با آپدیت اندروید 12 سامسونگ گلکسی M21 به ویجت های مختلف در صفحه اصلی و صفحه قفل مجهز می شود. قابلیت تصویر در تصویر نیز در این نسخه اندروید بهبود یافته است. طراحی تب Device Care نیز در نسخه جدید One UI تغییر کرده است.

با انتشار آپدیت One UI 4.1 با اندروید 12 برای سامسونگ گلکسی M21، اپلیکیشن های رسمی سامسونگ مانند گالری، اینترنت سامسونگ، کیبورد و غیره تغییر کرده اند و اکنون کار با آن ها لذت بخش تر از همیشه شده است.

علاوه بر این، ویژگی‌های جدید حریم خصوصی و امنیتی اکنون در Samsung Galaxy M21 موجود است. با آپدیت اندروید 12، کاربران گلکسی M21 سامسونگ به راحتی می توانند دسترسی اپلیکیشن ها به دوربین و میکروفون را مسدود کنند. همچنین لیستی از برنامه هایی را خواهید دید که به میکروفون و دوربین دسترسی دارند. اگر برنامه ای از میکروفون یا دوربین استفاده می کند، یک سیگنال سبز یا نارنجی در سمت چپ نوار اعلان ظاهر می شود تا به کاربران هشدار دهد.

آپدیت اندروید 12 برای گلکسی A52

بر اساس اطلاعات منتشر شده در حال حاضر، تنها کاربران هندی گوشی سامسونگ گلکسی M21 به آپدیت اندروید 12 دسترسی دارند، البته برای اطلاعات بیشتر می توانید به قسمت تنظیمات رفته و بر روی گزینه Software Update کلیک کنید تا از وضعیت انتشار مطلع شوید. به روز رسانی برای Galaxy M21 شما.

در مجله خبری آرادبخوانید: 9 تا از 12 گوشی برتر اندرویدی بازار

با توجه به مشکلاتی مانند تاخیری که برای گلکسی A52s سامسونگ پس از آپدیت اندروید 12 به وجود آمد، پیشنهاد می کنیم ابتدا منتظر سایر کاربران باشید تا آپدیت را نصب کنند و اگر مشکل جدی گزارش نشد، آپدیت اندروید 12 را روی گوشی خود نصب کنید. برای Galaxy M21 خود اقدام کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا