تکنولوژی

برندهای پنتیوم و سلرون اینتل به زودی کنار گذاشته خواهند شد

در دنیای فناوری، آغاز هر نسلی با پایانی همراه است. این برای همه انواع سخت افزار صدق می کند و برندهای پردازنده تنها نمونه نیستند. در این راستا، اینتل برنامه های جدید و متنوعی را توسعه داده است که آینده محصولات این شرکت را نشان خواهد داد. طبق آخرین اخبار و اطلاعات، برندهای پنتیوم و سلرون اینتل به زودی کنار گذاشته می شوند. برای ترنجی همراه باشید

برندهای پنتیوم و سلرون اینتل به زودی متوقف خواهند شد. چه چیزی جایگزین این برندها می شود؟!

اینتل مجموعه برندهای پردازنده خود را با افزایش قابل توجهی در محدوده تقاضای سطح اولیه تجدید خواهد کرد. این تجارت اخیراً از راه اندازی برند جدید پردازنده های اینتل خبر داده است. این محصول جدید که انتخاب پردازنده های این شرکت آمریکایی را گسترش می دهد، به عنوان یک استاندارد برای رایانه های سطح پایه نیز عمل می کند. همچنین از سوی دیگر مقرون به صرفه ترین لپ تاپ هایی که انتظار می رود در نیمه دوم سال 2023 وارد بازار شوند نیز در کنار محصولات این شرکت خواهند بود.

نام‌های Pentium و Celeron که تا سال جاری گزینه‌های پایه را در سری پردازنده‌های اینتل نشان می‌دادند، با نام تجاری جدید اینتل جایگزین خواهند شد. در زیر به جزئیات ذکر شده در این زمینه می پردازیم. سخت افزار جدید اینتل، نام تجاری استاندارد محصول جدید برای بازار رایانه های شخصی مبتنی بر اینتل خواهد بود.

برندهای اینتل پنتیوم و سلرون

در نتیجه لپ تاپ های ارزان قیمتی که در سال 2023 عرضه می شوند می توانند از این پردازنده های جدید استفاده کنند و حداقل در بازار نوت بوک نسل جدیدی برای جایگزینی پردازنده های سلرون و پنتیوم نخواهند داشت. بنابراین، پس از خداحافظی با برندهای پنتیوم و سلرون، دستور کار این شرکت معرفی و عرضه یک پردازنده جدید اینتل برای بازار رایانه های شخصی پایه است.

این پردازنده جایگاهی در خانواده Intel Core خواهد داشت. این استاندارد برای محصولات متوسط ​​و بالا در بازار لپ تاپ و دسکتاپ خواهد بود. حتی با معرفی نسل سیزدهم، آخرین پیشنهاد این شرکت یک برند جدید با هدف افزایش عملکرد لپ‌تاپ‌های رده پایین است که برای ارائه یک تجربه کاربری کامل‌تر به یک جزء اضافی نیاز دارند.

به گفته اینتل، نام تجاری جدید پردازنده های اینتل شامل خانواده های محصولات بسیاری است و نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در استراتژی این شرکت برای ساده سازی تجربه خرید مصرف کننده است. خط تولید فعلی و برنامه های بلند مدت این شرکت تحت تاثیر معرفی و عرضه برند جدید پردازنده های اینتل قرار نمی گیرد.

برندهای اینتل پنتیوم و سلرون

لازم به ذکر است که اینتل هنوز اطلاعاتی در مورد مشخصات محصول جدید خود که در سال 2023 عرضه می شود ارائه نکرده است.حداقل تاکنون خبری منتشر نشده است. بنابراین جزئیات اولیه در هفته های آینده اعلام خواهد شد. تمامی لپ تاپ های مقرون به صرفه قابل توجهی که سال آینده در دسترس خواهند بود به پردازنده جدید اینتل مجهز خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری GizChinaجاش نیومن، معاون موقت و مدیر پلتفرم‌های مشتریان موبایل جنرال موتورز، در مراسم معرفی محصول جدید گفت که اهمیت رایانه‌های شخصی برای کار و سرگرمی با پیشرفت فناوری و شکل‌گیری جهان بیشتر آشکار می‌شود.

اینتل نوآوری را به نفع مصرف‌کنندگان پیش می‌برد و خانواده پردازنده‌های سطح ابتدایی ما به بالا بردن سطح محاسبات در همه مقاطع قیمتی کمک کرده‌اند. نام تجاری پردازنده جدید اینتل پیشنهادات ما را ساده می کند تا مصرف کنندگان بتوانند روی انتخاب پردازنده مناسب برای نیازهای خود تمرکز کنند. نظر شما کاربران مجله آراددر مورد کنار گذاشته شدن برندهای اینتل پنتیوم و سلرون چیست؟ آیا این حرکت اینتل در نهایت می تواند به نفع این شرکت باشد و آن را نسبت به رقبایی مانند AMD برتری دهد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا