فیلم و موزیک

بررسی و معرفی بهترین سریال های رازآلود و اسرارآمیز از نگاه سایت فیگار

بهترین سریال معمایی به سریال معمایی دهه گذشته می پردازد و آنها را ارائه و مرور می کند. با مجله خبری آرادهمراه باشید.

هنر منفرد یا هنر انتزاعی یا هنر انتزاعی هنری است که در آن هیچ شکل یا صورت طبیعی در جهان قابل شناسایی نیست و تنها از رنگ ها و اشکال تمثیلی و غیر طبیعی برای بیان مفاهیم خود استفاده می کند. بسیاری از رمز و راز در هنر ناشی از انتزاع است

بررسی و ارائه بهترین سریال معمایی

از نظر سایت مجله خبری آراد

مطالب در متن بهترین سریال معمایی مطالب زیر را خواهید خواند:

بهترین سریال معمایی
بهترین سریال معمایی

در آغاز قرن بیستم، این اصطلاح بیشتر برای مکاتب هنری مانند کوبیسم و ​​آینده‌گرایی به کار می‌رفت، زیرا در چنین مکاتبی از طبیعت فقط ایده موضوع اصلی طبیعی به اشکال ساده یا اغراق‌آمیز بیان می‌شود. در نقاشی‌های این سبک‌ها معمولاً هدف ثبت و گفتن حقیقت اشیا بود، نه لزوماً ظاهر آنها. به گفته مورخان هنر مدرن، کاندینسکی اولین هنرمندی بود که اولین نقاشی کاملاً غیربازنمایی را در حدود سال 1910 ارائه کرد و از آن زمان هنر انتزاعی مدرن به جنبش‌ها و مکاتب مختلف هنری تبدیل شده است.

از جمله این هنرها می توان به هنر فیلم و سریال اشاره کرد. تخیل گسترده در زمینه پیچیدگی خود چیزی جز رمز و راز و رمز و راز به ارمغان نمی آورد. در این مقاله به سریال هایی می پردازیم که بر روی این پلتفرم شناور هستند و این هنر را به خوبی منعکس می کنند.

نقطه کور

بهترین سریال معمایی
بهترین سریال معمایی

نقطه کور یک مجموعه تلویزیونی جنایی آمریکایی است که توسط مارتین گروو ساخته شده است. بازیگران اصلی این سریال جیمی الکساندر و سالیوان استاپلتون هستند. تولید این سریال در 1 می 2015 در NBC آغاز شد و در 21 سپتامبر 2015 برای اولین بار پخش شد. NBC کار خود را بر روی فصل دوم در نوامبر 2015 آغاز کرد.

بررسی نقطه کور

بهترین سریال معمایی
بهترین سریال معمایی

سریال نقطه کور با بازی های جذاب و داستان مرموز خود بسیار موفق بود و مخاطبان زیادی را با خود جمع کرد. بعد از همه اینها بازی زیبای سالیوان استپلتون بسیار به چشم می آید زیرا او همیشه کمدی و طنز را به بازی هایش اضافه می کند که بیشتر اوقات مورد استقبال مخاطبان قرار می گیرد و فقط در این سریال پر ارزش است. بسیاری از محبوبیت سریال و بازیگری بسیار توانا است. فصل پنجم این سریال در حال ساخت و فصل چهارم نیز در حال پخش است.

خدمه پرواز

مهماندار
بهترین سریال معمایی

خدمه پرواز یک سریال کمدی-درام آمریکایی است که بر اساس رمانی به همین نام نوشته کریس بوجالیان ساخته شده است. کالی کوکو و مایکل هایسمن بازیگران این سریال هستند. این سریال در تاریخ 20 نوامبر 2020 از شبکه HBO Max پخش شد. فصل دوم این سریال برای بهار 2022 تمدید شده است.

بررسی مهماندار هواپیما

بهترین سریال معمایی
بهترین سریال معمایی

این سریال در واقع سعی می‌کند راز قتل و اینکه چه کسی یا چه چیزی پشت آن است، چه چیزی باعث می‌شود یک نفر بی‌مسئول و همیشه مست باشد و چرا بعد از هر اشتباه، را باز کند. او به جای مواجه شدن با عواقب، سعی می کند فرار کند.

در نگاه اول، راز اصلی ممکن است معمای قتل الکس سوکولوف باشد، اما راز گذشته فرد در واقع نقطه کلیدی داستان است و باعث می شود شخصیت فرد در طول داستان پیچیده تر و بهتر شود و بیننده را وادار به حمل و نقل کند. شما بیشتر

در واقع مهماندار سعی کرده است نه تنها کمدی یا جنایی را به داستان اصلی و داستان های درون داستان اضافه کند، بلکه جنبه های دیگری را نیز به داستان اضافه کند که باعث می شود نه تنها یک داستان تکراری را ببینیم، بلکه به سراغ داستان های دیگر هم برویم. یک کار جدید جالب اگرچه ممکن است تعداد قسمت ها یا حتی زمان آنها کمی طولانی باشد و فراز و نشیب های زیادی را در طول داستان ایجاد کند، اما داستان های فرعی این سریال کمدی را کمی خطی و تکی کرده است. سپس خارج شوید.

توریست

توریست
بهترین سریال معمایی

بهترین سریال معمایی
بهترین سریال معمایی

سکانس آغازین قسمت اول یک مینی درام مستقل درباره راننده ای است که برای استفاده از امکانات در یک پمپ بنزین در میانه راه توقف می کند، اما همان فرد ناشناس در آینه عقب متوجه می شود که او را تعقیب می کنند. توسط یک کامیون مشکوک و مخرب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا