فیلم و موزیک

بررسی تغییرات فصل چهارم از چپتر سوم بازی فورتنایت

یکشنبه 6 شهریور فصل چهارم از فصل سوم بازی Fortnite با نام Paradise در دسترس کاربران قرار گرفت و در اینجا نگاهی خواهیم داشت به تغییرات این فصل.

از ابتدای فصل سوم بازی Fortnite، اپیک گیمز سعی کرده تغییرات اعمال شده بر روی نقشه بازی و دنیای فورتنایت را فصل به فصل بهبود بخشد و اکنون در طول فصل سوم که در تاریخ 27 سپتامبر در دسترس قرار گرفت، شاهد مواردی هستیم. که احساس جدیدی را در آنها ایجاد کرده اند. برای مثال ظاهر کروم اضافه شده به این فصل چیزهای جدیدی به گیم پلی بازی اضافه می کند و استراتژی های مختلفی را در طول نبرد ایجاد می کند. در زیر نگاهی دقیق تر به تغییرات Paradise فصل 3 Fortnite خواهیم داشت تا تغییرات اجرا شده را با شما به اشتراک بگذاریم.

نقشه فصل 4 فورتنایت از فصل 3

تغییرات در نقشه بازی فصل Paradise

از نظر تغییرات نقشه، اکثر امتیازات بازی مانند فصل گذشته است، اما شاهد اضافه شدن چشم اندازهای جدید هستیم. دیدگاه هایی مانند Condos ابری (که قبلاً Condo Canyon نام داشت) و Herald’s Sanctum که اکثر آنها در کروم پوشانده شده اند. البته، در حال حاضر در ابتدای فصل هستیم و با رسیدن به میانه و پایان فصل، شاهد پخش شدن بیشتر موارد کروم در نقشه Fortnite و اعمال تغییرات بیشتر در نقشه بازی خواهیم بود. این را هم ذکر کنم که مانند فصول گذشته هنگام شروع فصل و اولین تجربه خود باید نقشه بازی را باز کنید که این کار با رفتن به محیط های نامگذاری شده (با علامت سوال) انجام می شود.

در ضمن اشاره کنم که تورنادوهای متریال کروم هم به بازی اضافه شده که با وارد شدن به اونها علاوه بر اینکه میتونن راحتتر به نقاط مختلف نقشه دسترسی پیدا کنن، تغییراتی هم روی شخصیت شما اعمال میکنن. که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

Tornado chrome در فصل چهارم از فصل سوم بازی Fortnite

بازی تغییر می کند

یکی از اصلی ترین تغییرات اعمال شده در گیم پلی بازی Fortnite در فصل چهارم فصل سوم، آغشته شدن برخی محیط های بازی به مواد کروم است. شاید فکر کنید که این ماده فقط ظاهر را تغییر داده است. این در حالی است که دیوارهایی که دارای مواد کرومی هستند این قابلیت را دارند که بازیکنان در داخل آنها قدم بزنند و به سمت دیگر دیوار بروند. حال فرض کنید خانه ای در این شرایط است و بدون اینکه از در اصلی وارد شوید، می توانید از هر یک از دیوارهای خانه وارد خانه شوید.

ما همچنین شاهد یک عنصر جدید به نام کروم اسپلش هستیم که می توانید از آن برای انجام کارهای مختلف استفاده کنید. به عنوان مثال، پرتاب آن به دیوارها، قابلیت دویدن از روی آنها را فعال می کند، یا اگر کروم اسپلش را روی پاهای خود بزنید، سرعت دویدن شما افزایش می یابد و هنگام سقوط از ارتفاع از شما در برابر آسیب محافظت می کند. سایر آیتم ها و سلاح های اضافه شده به بازی عبارتند از: گفت: EvoChrome Shotgun، EvoChrome Burst Rifle و Port-A-Bunker. در واقع، Port-A-Bunker شباهت هایی به Port-A-Fort دارد، اما ساختار منصفانه تری دارد.

منظره بیابانی در فصل چهارم از فصل سوم Fortnite

اگر به گردباد کروم جدید نزدیک شوید، علاوه بر اینکه می توانید به نقطه دیگری از محیط پرواز کنید، ظاهر کرومی به خود می گیرد و می توانید از میان اجسام مختلف عبور کنید و مزایای دیگری کسب کنید. از دیگر موارد ذکر شده در گیم پلی فصل بهشت ​​می توان به اضافه شدن Slide Kick اشاره کرد. وقتی روی زمین غلت می زنید، اگر این کار را نزدیک بازیکنان دیگر انجام دهید، کمی آنها را به عقب می کوبید و این باعث می شود که به آنها آسیب بزنید. همچنین خرک های بازی دیگر نیازی به تعداد هم تیمی ها برای باز شدن ندارند و باید کلیدهای خاصی را پیدا کنید. هرچه مقدار Vault کمتر باشد، کلیدهای کمتری برای باز کردن آن نیاز است.

اسپایدر گوئن در فصل چهارم فصل سوم Fortnite

نبرد پس از تغییرات در بهشت

همانند فصل های گذشته، با شروع فصل بهشت ​​شاهد اضافه شدن آیتم های تزئینی و شخصیت های جدید به نبرد پس از بازی هستیم. اپیک گیمز معمولاً از ابرقهرمان ها و شخصیت های معروف رسانه های دیگر برای Battle Pass خود استفاده می کند و در این فصل شاهد اضافه شدن Spider Gwen به بازی Fortnite هستیم که بازیکنان می توانند در آخرین سطح Battle Pass به دست آورند. در ضمن این نکته را هم متذکر می شوم که سیستم انجام ماموریت ها و سیستم کسب ستاره مانند قبل بوده و تغییر خاصی صورت نگرفته است.

در پایان، نظر شما در مورد کاربران آراد نیوز در این مورد چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا