فیلم و موزیک

بررسی تئوری‌های مختلف برای بسته الحاقی بازی Elden Ring

شایعات مربوط به بسته الحاقی Elden Ring در گوشه و کنار شنیده می شود و در این مقاله ما احتمالات پیرامون این بسته الحاقی را با شما به اشتراک گذاشته ایم.

اطلاعات این مقاله جزئیاتی از تاریخچه حلقه الدن و دنیای آن را نشان می دهد

تا قبل از انتشار Elden Ring، هیچکس فکر نمی کرد این بازی بتواند تا این حد موفق باشد. محصولی که حتی برای کاربرانی که بازی های سولزلیک را تجربه نکرده اند و توانسته اند ساعت ها سرگرم شوند نیز جذاب است. امروز بسیاری از کاربران اعلام کردند که FromSoftware، سازنده Alden Ring، نیاز به توسعه یک داستان یا حتی یک بسته آنلاین از افزونه ها برای این بازی دارد.

چند اسب در وسط بازی Elden Ring

محیط های گلادیاتوری مختلفی در دنیای بازی وجود دارد که کاربران به آنها دسترسی ندارند

حتی در گوشه و کنار بازی مواردی وجود دارد که نشان می دهد به احتمال زیاد در آینده شاهد یک داستان یا بسته الحاقی آنلاین برای Elden Ring خواهیم بود. Framesoft به ارائه بسته های الحاقی مختلف برای بازی های خود مشهور است و هر کدام تجربه کاملتر و بهتری را برای مخاطبان فراهم کرده است. بنابراین اغراق نیست که محتوای این مقاله در نظر گرفتن علائم و عناصری است که بهترین گزینه برای یک بسته اضافی جذاب خواهد بود.

از زمان انتشار Alden Ring، تعدادی از کاربران به دنبال سرنخ های مختلفی در مورد بسته های توسعه احتمالی آینده هستند. بنابراین، یکی از سازندگان سازهای Dark Souls، لنس مک دونالد، از ویژگی Free Camera برای کشف محیط گلادیاتوری در منطقه Kaelid استفاده کرد. محیطی که در دسترس کاربران نیست و درها بسته است. علاوه بر این، محیط های گلادیاتوری دیگری نیز در دنیای بازی وجود دارد که کاربران به آنها دسترسی ندارند. بنابراین احتمالاً یک افزونه آنلاین PvP مشابه Dark Souls Undead Match 3 خواهیم دید.

بازی Caelid Calcium Area

از سوی دیگر، Elden Ring، برخلاف نسخه‌های قبلی Framasoft، اکثر بازیکنان را به استفاده از حالت Co-op تشویق می‌کند. کاوش در دنیای بازی و ساخت Legacy Dungeons چیزی است که برای دو یا سه نفر لذت بخش تر است. البته در گذشته Framesoft با Bloodborne و Chalice Dungeons محتوایی را ارائه می کرد تا کاربران بیشتری بتوانند در کنار هم از دنیای بازی لذت ببرند. اکنون انتشار بسته های الحاقی که بیشتر بر روی نبردهای PvE تمرکز دارند، مانند انتشار سیاه چاله های خاص، می تواند عنصر جالبی برای بازی Alden Ring باشد و کاربران با هم تجربه متفاوتی داشته باشند. به عنوان مثال، اضافه شدن حالت باس یا سیاهچال مبتنی بر راش و حملات مختلف که در طی آن بازیکنان می توانند محتوای مورد نظر را با قرار دادن آنها در کنار هم تکمیل کنند.

اضافه کردن حالت راش یا سیاهچال و حملات مختلف که در طی آن بازیکنان می توانند محتوای مورد نظر را با ایستادن در کنار یکدیگر تکمیل کنند، می تواند هیجان انگیز باشد.

Alden Ring علاوه بر محیط های اصلی خود دارای محیط های زیرزمینی گسترده ای است که بازیکنان از طریق انواع ماموریت های جانبی به آن دسترسی دارند. با این حال، ارائه بسته ای از افزونه ها که می تواند محیط زیرزمینی دیگری را به بازی اضافه کند، چیزی است که می تواند تجربه بازی را بهبود بخشد. به عنوان مثال مواردی مانند املاک آتشفشان یا شبه جزیره گریه به خوبی با زمین ترکیب شده اند یا رودخانه سیوفرا شاید زیباترین حلقه قدیمی باشد و دیدن قسمت دیگری از آن در قالب یک بسته اضافی می تواند هیجان انگیز باشد. . Deeproot همچنین به دلیل ساختار مرموزش، پتانسیل زیادی برای گسترش و خودنمایی دارد.

نقشه بازی Elden Ring

وقتی به اسطوره‌شناسی و بازی نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که همه پتانسیل تبدیل شدن به یک بسته توسعه داستان را دارند.

Lands Between، دنیای حلقه آلدن، سرزمینی است که توسط دریا احاطه شده است. حال اگر به قسمت هایی از آب نگاه کنید متوجه می شوید که ابرهای مختلفی وجود دارند که یک منطقه را پوشانده اند. چقدر خوب است که Framesoft بسته های الحاقی را ارائه دهد که به بازیکن اجازه می دهد بین زیردریایی ها خارج از کشور سفر کند. با نگاهی به گذشته، No-Man’s Wharf یکی از آن حلقه‌هایی بود که با سایر حلقه‌های Dark Souls 2 متفاوت بود. داشتن محیطی شبیه دزدان دریایی می‌تواند ایده جالبی برای آلدن رینگ باشد. راستش آلدن رینگ پر از محیط هایی است که برخی از آن ها حال و هوای تازه ای دارند و برخی از آن ها یادآور برخی از محیط های قبلی است. بنابراین با توجه به ساختار جغرافیایی مدیترانه، وجود محیطی با آب و هوای دزدان دریایی چندان اغراق آمیز نیست.

حالا به عنوان آخرین راه، به سراغ محتوای تخیلی بیشتری می رویم. با بسته الحاقی Old Hunter، Bloodborne بخشی از اسطوره بازی و داستان Old Hunters را فاش کرد. آلدن رینگ هم همین پتانسیل را دارد. Caelid محیطی است که توسط موش اسکارلت در حال نابودی است آسیاب و میکالا می توان آن را دلیل اصلی گسترش موش ها در Caelid دانست. فرض کنید بسته ای از افزونه ها را می بینیم که پیشینه این داستان یا هر قسمت دیگری از اساطیر بازی را نشان می دهد و شخصیت اصلی تنها یک هدف دارد و آن جلوگیری از وقوع حوادث است. بخشی از اساطیر این را می گوید رانی در راستای اعتراض شما به ملکه ماریکا و ساختار حکومتی او قصد کشتن نیمه خدایان را داشت و فقط موفق به کشتن آنها شد گادوین اتفاق می افتد. به همین دلیل ماریکا انگشتر آلدن را به خاطر غمش از بین برد.

تصویر هنری خارق العاده از بازی Elden Ring استودیوی ژاپنی Fram Software

به عبارت دیگر، وقتی به اسطوره‌شناسی و گیم‌پلی نگاه می‌کنیم، چیزهایی را می‌بینیم که هر کدام پتانسیل تبدیل شدن به یک بسته الحاقی داستان را دارند و مطمئناً داشتن بسته‌های الحاقی که پایان جدیدی به حلقه آلدن می‌افزاید می‌تواند هیجان‌انگیز و جاه‌طلبانه باشد. FramSoft نیز در طی سالیان گذشته نشان داده است که ریسک گریز نیست و نتیجه آن تجربه ای خوشایند و قابل قبول است.

با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید که آیا تیم توسعه برای گسترش تجربه کاربری به سراغ راه اندازی بسته الحاقی می رود یا خیر. در زمانی که هم FaramSoft و هم Namco Bandai اعلام کرده اند که دوست دارند Alden Ring مجموعه ای از تجربیات کاربری مختلف در قالب رسانه های دیگر باشد. نظر شما در مورد کاربران آراد نیوز چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا