فیلم و موزیک

بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Lego Star Wars: The Skywalker Saga یک یادآوری فیلم خوب و سرگرم کننده جنگ ستارگان یک بازی سرگرم کننده با حال و هوای لوگو است، مخصوصا برای طرفداران این مجموعه.

مجموعه جنگ ستارگان به قدری بزرگ و پرطرفدار است که تا به امروز تقریباً در همه شاخه های سرگرمی محصولات مختلفی را دیده ایم. از فیلم های معروف او گرفته تا کمیک ها، بازی ها و محصولاتی مانند اکشن فیگورها. بازی های جنگ ستارگان مختلفی وجود داشته است که در بین آنها حتی چیزهایی مانند شطرنج را دیده ایم. آخرین بازی Star Wars که منتشر شده است Lego Star Wars: The Skywalker Saga از استودیوی Traveler’s Tale است که تا به امروز شامل بسیاری از شخصیت های لگو از فیلم ها و فیلم های محبوب است. بازی جدید این استودیو راه بازی های قبلی خود را دنبال می کند و همانطور که از نامش پیداست، تجربه ای شبیه به لوگو است. لطفا ابتدا بررسی ویدیویی بازی را تماشا کنید تا بعداً در مورد آن بیشتر صحبت کنیم:

برای حمایت از آراد نیوز، لطفا ویدیو را در یوتیوب تماشا کنید

Lego Star Wars: The Skywalker Saga اثری است که بر تمام فیلم‌های جنگ ستارگان متمرکز شده است. سازندگان این امکان را به بازیکن داده اند که از ابتدای هر مثلثی که دوست دارد بازی را شروع کند و طبق سلیقه خودش به ماجراجویی های خود ادامه دهد و به همین دلیل داستان بازی تقریباً همان اتفاقات فیلم است. در این بازی ها بازسازی می شوند. البته وقتی از Star Inc صحبت می کنیم نمی توان منکر تاثیر بسیار عمیق شخصیت های مختلف این سری بر محبوبیت آن شد و به همین دلیل سازندگان اشراف شخصیت های آشنا و دوست داشتنی Star Inc را در بازی قرار داده اند. ; از شخصیت های مثبت و محبوبی مانند هان سولو، یودا، چوباکا، ری و دیگران که می توانند در بخش های مختلف هدف قرار بگیرند تا آنتاگونیست هایی مانند Darth Vader و Darth Maul که باید در بازی با آنها روبرو شوید.

سازندگان طنز را به خوبی در رویدادهای جدی Star Inc گنجانده اند و این جنبه از بازی هرگز از بین نخواهد رفت.

به طور کلی (اما نه همیشه) فیلم‌های جنگ ستارگان فضایی جدی و گاهی غم‌انگیز دارند، اما در Lego Star Wars: The Skywalker Saga و همچنین ساخته‌های قبلی استودیو لگو، اتفاقات فیلم‌ها به خوبی با طنز جالب و بالغ آمیخته شده‌اند. خوشبختانه، این فضا به گونه ای ایجاد شده است که طنز موجود نه تنها رویدادها را پنهان می کند، بلکه خاطرات رویدادهای مهم را به خصوص برای طرفداران معمولی Star Inc. مانند تماشای Kaylo Wren در حالی که شمشیر خود را دریافت می کند، دلپذیرتر می کند. کمک یا بازسازی جالب و مفرح صحنه خلق دارث ویدر، لبخند رضایت را بر لبان مخاطب ثبت می کنند.

با آناکین در شرکت لگو استار مبارزه کنید

در مجموع، Lego Star Wars: The Skywalker Saga طرح بسیار خوبی است که رویدادهای مهم فیلم را در قالب یک تجربه لوگوی سرگرم کننده و همچنین حضور شخصیت های محبوب و آشنا و امکان کارگردانی بسیاری از آنها در 9 قسمت مختلف بازسازی می کند. از بازی ابتدا بیایید فیلم های فوق العاده را به یاد بیاوریم و نتیجه نهایی برای مخاطبی که وارد بازی می شود لذت بخش و سرگرم کننده خواهد بود، صرف نظر از اینکه طرفدار ثابت Star Inc.

Lego Star Inc از نظر گیم پلی کلی بسیار شبیه به ساخته های استودیوی تولید قبلی لگو است. این بدان معنی است که کل بازی بر روی حرکت در محیط اطراف برای رسیدن به مقصد، نبرد با دشمنان و گاهی اوقات حل پازل متمرکز است. مراحل بازی به طور کلی قابل قبول هستند و گاهی اوقات باید با شخصیت ری و ابزاری که در اختیار دارد به فضای نسبتا بزرگی راه پیدا کنید و با انجام کارهایی مانند پرتاب تور و گاهی رانندگی در میان جمعیت، سکوهایی برای خود بسازید. با جنگنده های دشمن این سیستم طراحی صحنه، تنوع ماموریت ها و فعالیت های درون بازی را قابل قبول و حتی خوب می کند. با این حال، روند کلی Lego Star Wars: The Skywalker Saga خالی از اشکال نیست و یکی از مواردی که در چند ساعت می توان آن را احساس کرد، تکرار برخی مکانیک ها به خصوص مکانیک مبارزه و حل پازل است.

شخصیت پو در Lego Star Inc

درست است که برخی از شخصیت های Lego Star Wars: The Skywalker Saga از شمشیرهای سبک استفاده می کنند و برخی با اسلحه گرم وارد میدان می شوند و حتی امکان استفاده از زور محدود است، اما واقعیت این است که پس از پشت سر گذاشتن چند ساعتی بازی کنید و یکی دو قسمت از آن را تمام کنید، تکرار همه نبردها کاملا ملموس است و نبردها چیزی جز ترکیدن کلیدها نیست و هر چه سریعتر این کار را انجام دهید سریعتر از شر دشمنان خلاص خواهید شد. ; در این حالت فرقی نمی کند سلاحی که در دست دارید شمشیر سبک باشد یا تپانچه و حتی می توانید بین چند کاراکتر جابجا شوید. زیرا هدف فقط کشتن دشمنان با فشردن متوالی کلیدها است و حتی سیستم ترکیبی بازی نیز چندان موثر به نظر نمی رسد و این روند حتی در نبرد با باس ها نیز تفاوت چندانی ایجاد نمی کند و در نهایت باید آنها را تعقیب کرد. مدتی یا از فواصل دور به آنها شلیک می کند. .

با وجود تکرار نبردها و معماها در بازی در طول زمان، تنوع خوب مراحل در یکنواختی کامل Lego Star Inc.

این تکرار حتی در پازل های بازی نیز قابل احساس است و معماهایی که اکثر آنها با کمک ربات های فوق العاده شرکت Star Inc حل می شوند، روندی تقریبا ثابت و تکراری دارند و احساس خواهید کرد که مدام در حال حل کردن هستید. همان پازل های ساده و معمولی شما در یک محیط جدید هستید. البته با وجود تکرار مکانیزم های کلی مبارزه با قهرمانان و حل معماها، مواردی مانند نبرد هوایی تنوع خوبی در بازی ایجاد می کند و روند کلی طراحی مراحل و ماموریت ها به گونه ای است که از گیم پلی کامل جلوگیری می کند و قطعا Lego Star Wars: The حماسه Skywalker ارزش امتحان کردن را از ابتدا تا انتها دارد و در نهایت شما را با رضایت کامل از آنچه ارائه می دهد دفع می کند.

نبرد هوایی در بازی Lego Star Inc

یکی دیگر از مواردی که توسعه‌دهندگان به آن توجه زیادی می‌کنند، تنوع به‌روزرسانی‌های درون بازی است که کمترین تأثیر را بر روند Lego Star Wars: The Skywalker Saga می‌گذارد و بازیکن را مجبور می‌کند تا برای جمع‌آوری منابع به محیط‌های نزدیک‌تر حرکت کند و این به خودی خود موارد بیشتری را اضافه می‌کند. ارزش تجربه این نسخه از Star Inc. و به شما اجازه می دهد تا نبردها را با دقت بیشتری به پایان برسانید یا مراحل مختلف را کاوش کنید.

Traveler’s Tale در بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga از موتور قدرتمند NTT استفاده می کند و در نتیجه گرافیک زیباتر و محیط وسیع تری در این بازی نسبت به استودیوهای قبلی ایجاد می کند. اگرچه همه چیز از شخصیت ها گرفته تا طراحی محیط دارای فضای لوگوی است، اما در عین حال مناظر مناطق معروف دنیای جنگ ستارگان واقعا دیدنی به نظر می رسد و هر دو فضاهای بزرگ بیرونی و داخلی دارای زیبایی بصری زیادی هستند که به ویژه در فضای داخلی، نورپردازی قوی را به نمایش می گذارد، این به بازی جلوه زیبایی می بخشد. البته با وجود زیبایی بصری، این نسخه از Star Inc. همچنین تعدادی خطای فنی وجود دارد و به خصوص هنگام جابجایی بین شخصیت ها در نبرد، گاهی اوقات دوربین موقعیت عجیبی را تشخیص می دهد که اصلاح آن چند ثانیه طول می کشد.

در بازی Lego Star Inc در اطراف سفینه فضایی سفید قدم بزنید

تکمیل کننده این زیبایی بصری، استفاده عالی از موسیقی آشنای جنگ ستارگان است و از نظر تجربه صدا، سازندگان از صداپیشگان اصلی شخصیت ها استفاده کرده اند که تجربه لذت بخش تری از بازی را به خصوص برای طرفداران فراهم می کند. به همین ترتیب صدای چیزهایی مانند برخورد شمشیرهای سبک با یکدیگر یا شلیک سلاح بسیار خوب ساخته می شود.

استودیوی Traveler’s Tale قبلاً ثابت کرده است که توانایی ساخت بازی های لگو را از روی آثار معروف دارد و این مهارت را بار دیگر در Lego Star Wars: The Skywalker Saga نشان داده است. البته بازی تجربه بی نقصی نیست و تکرار نبردها و معماها و برخی باگ ها را به نمایش می گذارد، اما در کل تجربه ای که بازی در اختیار مخاطب قرار می دهد مفرح، سرگرم کننده و در توصیف بهتر حال و هوای خوبی دارد. ثبت نکات برجسته فیلم های جنگ ستارگان با شخصیت های آشنا که صداهای عالی نیز دارند، همراه با طنز خوب در بازی و همچنین مراحل مختلف، از ماجراجویی با شخصیت ها تا مبارزان در آسمان، Lego Star Wars: The Skywalker Saga را برای طرفداران می سازد. از Star Inc آنها به یک تجربه واقعا ضروری نیاز دارند و برای کسانی که با این دنیا و اتفاقات آن آشنایی چندانی ندارند، در بدترین حالت این یک بازی سرگرم کننده است که قطعا ارزش امتحان کردن را دارد.

نقد و بررسی بازی بر اساس نسخه کامپیوتری و تجربه استفاده از کنترلر انجام شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا