خودرو

بررسی ایراد کیلومتر سرعت خودرو پژو SLX 405

اگر پژو SLX405 موتور 1800 سی سی دور در دقیقه هنگام رانندگی کار نمی کند اما بعد از مدتی کارکردن و با بالا رفتن دمای موتور مشکلات گازگرفتگی ظاهر می شود، دلیلش چه می تواند باشد؟ در ضمن اگر ماشین بعد از چند ساعت پارک به سختی استارت می خورد و با چرخش چرخ ها صدایی از فرمان می آید مشکل از کدام قسمت است؟

مقایسه خودرو مجله خودرو تیبا و پژو 405 slx مقایسه ساینا با پژو 405 ساینا معایب ساینا مشخصات ساینا قیمت ساینا مشخصات پژو 405 SLX قیمت پژو 405 SLX معایب و مزایای پژو 405 ایرانی بهتر است یا پژو404 خودرو نسبت به سایپا

آراد: باید بگویم ممکن است خودتان نتوانید ماشینتان را تعمیر کنید. زیرا برای تعمیر و عیب یابی خودرو نیاز به آشنایی کامل با عیب یابی و تعویض قطعات دارید که هر فردی چنین دانشی را ندارد. اما عدم نمایش دور موتور و شتاب ندادن خودرو پس از گرم شدن موتور تنها به دلیل خرابی یکی از سنسورها است.
به عبارت دیگر، اگر سنسور دور موتور خودرو اگر شما معیوب هستید این مشکل پیش می آید. در نهایت این سنسور باید توسط متخصص در نمایندگی تعویض شود. همچنین به خاطر داشته باشید که یکی از بارزترین مشکلات خرابی سنسور دور موتور این است که پس از گرم شدن موتور، دور موتور به درستی افزایش نمی یابد و خودروی شما دریچه گاز نمی گیرد.

مقایسه خودرو مجله خودرو تیبا و پژو 405 slx مقایسه ساینا با پژو 405 ساینا معایب ساینا مشخصات ساینا قیمت ساینا مشخصات پژو 405 SLX قیمت پژو 405 SLX معایب و مزایای پژو 405 ایرانی بهتر است یا پژو404 خودرو نسبت به سایپا
اما برای رفع مشکل، سنسور باید تعویض شود. قطعه ای با نام لوله در خودروها انژکتوری تعبیه شده است که دارای سوپاپ برقی است و وظیفه جذب بخارات ناشی از خروج گازهای بنزین را بر عهده دارد و به زنجیره تامین سوخت باز می گرداند. در صورت آسیب دیدن شیر برقی جعبه، بخارات بنزین به همراه خود بنزین وارد منیفولد می شود که منجر به خفگی و از کار افتادن موتور می شود.
بنابراین بخارات بنزین که به طور قابل توجهی بر عملکرد موتور در هوای سرد تأثیر می گذارد، جذب جعبه نمی شود و این امر منجر به اختلال در کارکرد موتور و راه اندازی سخت می شود. در این شرایط باید مشکل را حل کنید قوطی و مخزن قوطی قابل تعویض باشد اما به خاطر داشته باشید که اگر سنسور گاز نیز آسیب ببیند می تواند باعث دیر روشن شدن موتور شود. بنابراین، این سنسور و سوکت مربوط به آن نیز باید بررسی شود.

مقایسه قیمت پژو 405 SLX و سمند EF7، پژو 405 SLX بهتر است یا سمند EF7، مقایسه خودروها، مقایسه پژو 405 با سمند ef7، مقایسه موتور tu5 با ef7، سمند ef7 بهتر است یا پژو 405 slx، سمندف، پژو، پژو 405، سمند ef7 معایب پژو 405 SLX معایب سمند ef7 مقایسه سمند LX با EF7 مشکلات موتور EF7 قیمت سمند EF7 قیمت پژو 405 SLX مشخصات پژو 405 SLX مشخصات سمند EF7
در پاسخ به قسمت آخر سوال خود نیز باید بگویید که ماشین شما از سیستم فرمان هیدرولیک و در سیستم فرمان هیدرولیک اگر با چرخاندن فرمان جسمی وارد پمپ شود و به مدار هیدرولیک برسد در اثر حرکت روغن هیدرولیک در کانال صدایی ایجاد می شود. بنابراین جعبه فرمان وسیله نقلیه شما باید باز شود و این عنصر به دقت بررسی شود.
اما به خاطر داشته باشید که علت صدایی که از فرمان می آید ممکن است خرابی باشد پمپ هیدرولیک نیز مرتبط است؛ زیرا اگر پمپ هیدرولیک معیوب باشد، هنگام چرخاندن فرمان صدای زیادی تولید می شود. زیرا پمپ توانایی تامین روغن هیدرولیک مورد نیاز سیستم را ندارد.

علائم خرابی کربن استارت، هزینه استارت پژو پارس، تعمیرات تخصصی پژو پارس، تعمیرات تخصصی سمند، آموزش باز کردن استارت سمند، آموزش تعویض کربن استارت، آموزش مکانیک و برق خودرو، استارت نشدن سمند، عیب یابی استارت خودرو، تعمیر استارت شارژ سمند
در مرحله دوم عیب یابی پمپ باید بررسی شود. اما این شکست را فراموش نکنید اورینگ داخل پمپ نیز می تواند باعث این مشکل شود. بنابراین برای رفع صدا بهتر است با مراجعه به کارگاه و بازدید کامل توسط مکانیک اورینگ داخلی پمپ را تعویض کنید.
نباید فراموش کرد که روغن هیدرولیک خودرو بعد از 25000 کیلومتر باید تعویض شود. بنابراین برای عملکرد بهتر و جلوگیری از آسیب بیشتر، روغن هیدرولیک فرمان خودروی خود را در زمان مشخصی تعویض کنید./اخبار خودرو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا