تکنولوژی

بررسی الگوریتم های تیک تاک توسط اوراکل برای کشف هر نوع ابزار جاسوسی!

اوراکل شروع به کار کرد مروری بر الگوریتم های تیک توک تا اطمینان حاصل شود که این الگوریتم ها به نفع مقامات دولت چین دستکاری نمی شوند.

نوامبر تتر

به گفته وب سایت Axios، شرکت Oracle، غول دامنه پردازش ابری در ایالات متحده، آنها شروع به بررسی الگوریتم‌های Tik Tok و الگوهای تعدیل محتوا کردند شبکه اجتماعی برای رفع نگرانی هایی که همیشه در مورد احتمال تبانی بین ByteDance (صاحب Tik Tok) و دولت چین وجود داشته است.

بررسی الگوریتم های تیک توک در حالی صورت می گیرد که تیک توک اخیراً داده های کاربران آمریکایی را به سرورهای متعلق به اوراکل منتقل کرده است تا نگرانی های موجود در مورد امکان جاسوسی و دستکاری را کاهش دهد.

مطالعه و بررسی دقیق الگوریتم های تیک توک

یکی از بلندگوهای تیک توک Axios اعلام کرد که “این مشارکت جدید به اوراکل اجازه می‌دهد تا به طور منظم مدل‌های توصیه و تعدیل محتوای Tik Tok را بررسی و تایید کند.”». گزارش‌های قبلی ادعا می‌کردند که تیک توک برخی ویدیوهای حاوی انتقاد از دولت چین و ویدیوهایی را که به موضوعاتی مانند استقلال تایوان یا کشتار میدان تیان آن من سانسور شده است.

بررسی الگوریتم های تیک تاک توسط اوراکل برای کشف هر نوع ابزار جاسوسی!

امکان پذیر ساختن آن بررسی الگوریتم های تیک تاک یعنی اکنون اوراکل می‌تواند نحوه اولویت‌بندی محتوا برای نمایش را از طریق الگوریتم‌های تیک توک ارزیابی کند، بنابراین، همانطور که سخنگوی این شرکت می‌گوید، «اطمینان حاصل شود که نتایج این الگوریتم‌ها مطابق با انتظارات است و در هیچ کدام دستکاری نشده‌اند. مسیر.”

ارائه این قابلیت نظارت برای Oracle “تضمین می‌کند که محتوا مطابق دستورالعمل‌های انجمن ما رفتار می‌شود.”

این اقدام آخرین تلاش Tik Tok برای اطمینان دادن به دولت ایالات متحده در مورد دستکاری و استفاده از داده های کاربران است.

دولت ترامپ موضع سختی علیه TikTok و ByteDance اتخاذ کرده است و در سال 2020 دستوری از سوی یک پنل امنیت ملی ایالات متحده صادر شد که در آن شرکت باید فعالیت خود را در ایالات متحده متوقف کند و ادعا می کرد که ممکن است داده های کاربران آمریکایی را با دولت چین به اشتراک گذاشته باشد.

اما دولت بایدن به دنبال همکاری با آن شرکت و پروژه تگزاس این برنامه با همان هدف راه اندازی شد که به قانونگذاران ایالات متحده اطمینان دهد که داده های کاربران ایمن هستند.

تیک توک علاوه بر انتقال داده های کاربران آمریکایی به سازمان اوراکل، در راستای پروژه تگزاس، قابلیت های باطن مربوط به آمریکا و کدهای این شبکه اجتماعی را جدا کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد بررسی اوراکل از الگوریتم های تیک توک چیست؟ نظرات خود را با سایت خبری آراددر بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

منبع: techradar

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا