فیلم و موزیک

برداشت محصول اورگانیک خانم بازیگر ؛ ماجرای عکس سیب زمینی بی رگ چیست؟ [+عکس]

بازیگر زن کتایون ریاحی این زن ایرانی عکسی از محصول خانگی خود را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. کتایون ریاحی (زاده ۱۹ دی ۱۳۴۰) بازیگر ایرانی است.

کتایون ریاحی تصاویری از محصول خانگی خود را در فضای مجازی منتشر کرد. اخبار را ادامه دهید عکس سیب زمینی کتایون ریاحی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

بازیگر زن کتایون ریاحی

سیب زمینی کتایون ریاحی

بازیگر زن کتایون ریاحی
Ketaion Riahi and Potatoes, Ketaion Riahi Potatoes

کتایون ریاحی و سیب زمینی

کتایون ریاحی بازیگر کشورمان عکسی از سیب زمینی هایی که کاشته بود را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. و نوشت:

سیب زمینی هایی که کاشتم رشد کردند

بازیگر زن کتایون ریاحی

بیوگرافی کتایون ریاحی

کتایون ریاحی خواهر علیرضا ریاحی از دیگر بازیگران ایران است. کتایون ریاحی در خانواده ای فرهیخته بزرگ شد. پدر کتایون ریاحی، اردشیر ریاحی، پزشک ارتوپد و مادرش گیثی ریاحی، طراح لباس است. کتایون ریاحی کارشناس ادبیات و مردم شناسی است. کتایون ریاحی او به تازگی عکس هایی از خود با تغییر چهره در فضای مجازی منتشر می کند.

اخبار بیشتر:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بازیگر زن کتایون ریاحی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا