خودرو

با ۷۷۰ میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟

چری آریزو 5 و احترام هر دو در بازه قیمتی 770 میلیون تومان در نمایندگی هستند، برتری در خرید با توجه به خدمات پس از فروش با چری است، اما اگر به سراغ محصولی با ظاهر جدید رفتید، Respect اولین انتخاب است.

بازار خودروی ایران به دلیل تمایل مشتریان به فناوری جدید، طراحی مدرن و کیفیت بالا به بستری برای رشد محصولات چینی تبدیل شده است. در سال های اخیر بیشتر توجه شرکت های مونتاژ کننده محصولات چینی به کلاس خودروهای کراس اوور و پیکاپ تراک معطوف شده است.

اخبار گروه بهمن، محصولات جدید گروه بهمن، شرکت بهمن موتور، قیمت خودرو، قیمت فیدلیتی، قیمت کرامت، قیمت احترام، خودروهای جدید در ایران، جدیدترین خودروهای وارداتی

شاید کمتر از تعداد انگشت شماری خودروی چینی در کلاس سدان در بازار داخلی وجود داشته باشد، کلاسی که اکثر مشتریان بازار به آن نیاز دارند. اگر یک شرکت مونتاژ خودرو بتواند یک کلاس سدان ارزان قیمت را در بازار داخلی عرضه کند، قطعا بیشترین فروش را خواهد داشت. البته این به شرطی است که تداخل سگمنت با محصولات خودروسازان دولتی کشور وجود نداشته باشد.

به تازگی یک سدان جدید چینی با نام “Respect” مونتاژ شده توسط گروه بهمن وارد بازار کشور شده است که این محصول از نظر شاخص های فنی و قیمتی رقیب آریزو 5 گروه صنایع خودروسازی مدیران خودرو می باشد. در این گزارش نگاهی به قیمت این دو محصول در نمایندگی و مقایسه فنی آنها خواهیم داشت:

احترام در کیفش چیست؟

قیمت احترام، مشخصات احترام، خودروهای جدید ایران، محصولات جدید گروه بهمن، جدیدترین خودروهای وارداتی، جدیدترین خودروهای چینی در ایران، دنیای خودرو، مجله خودرو، مجله خودرو

خودرو ریسپکت یکی از محصولات جدید بازار خودرو ایران است که بر اساس پلت فرم مشترک با آریزو 5 طراحی و تولید شده است. شرکت‌های خودروسازی در دهه گذشته با به کارگیری طراحان مشهور جهانی گامی در جهت طراحی بالغ محصولات خود برداشته‌اند. در نمای جلوی خودرو، کاپوت استخوانی و گلگیرها، سپر کهکشانی، چراغ های کشیده با گرافیک دندانه دار مشابه محصولات فرانسوی را می بینیم. در نمای جانبی ابعاد و تناسبات این خودرو با پژو 301 یکسان است، در نمای عقب چراغ های مستطیلی، سپر و صندوق عقب ساده را می بینیم.

قیمت احترام، مشخصات احترام، خودروهای جدید ایران، محصولات جدید گروه بهمن، جدیدترین خودروهای وارداتی، جدیدترین خودروهای چینی در ایران، دنیای خودرو، مجله خودرو، مجله خودرو

طراحی کابین این خودرو مشابه دیگر خودروهای چینی است و در نگاه اول کنسول میانی متمایل به سمت راننده و مجهز به صفحه نمایش بزرگ جلب توجه می کند. در این خودرو سوپاپ های سیستم تهویه مطبوع مرکزی در وسط داشبورد قرار گرفته اند و می توانند گردش مناسبی را برای کولر ایجاد کنند. سپس کلیدهای پیانو، فرمان مجهز به کلید و خوشه دیجیتال می تواند رضایت مشتریان محلی را جلب کند.

فروش چری پی آف، نمایندگی چری، اخبار مدیر خودرو، شرایط فروش پی آف آریزو 5، شرایط فروش پی آف تیگو 5، فروش بازده خودرو

شما زیباتر هستید؟

آریزو 5 در سال 1394 وارد بازار کشور شد، این خودرو توانسته جایگاه مناسبی را برای خود در بازار کشور ایجاد کند. این خودرو با توجه به شرایط آب و هوایی کشور کیفیت و توانایی های فنی خود را نشان داده است. چری سعی کرد با الگوبرداری از محصولات کره ای، طراحی جدید، ساده اما مدرن را برای Arizo 5 ایجاد کند. در این گزارش نگاهی خواهیم داشت به نسل سوم آریزو 5 که سال گذشته وارد بازار و خیابان های کشور شد. این نسل از نظر طراحی بیرونی و داخلی دارای تغییراتی است به عنوان مثال چراغ های گرافیکی، کهکشان شیلد و چراغ های LED به این محصول اضافه شده است. ارتفاع خودرو نیز برای بهبود سواری و البته کاهش میرایی کمی تغییر کرده است.

ظاهر کابین این خودرو نیز شبیه تیگو 8، هوشمندتر از نسل قبل، ارگونومی، بهبود کیفیت و افزایش راحتی از اهداف اصلی طراحی داخلی این محصول است. چری سعی کرده است فناوری های جدیدتری را در کابین این خودرو طراحی کند تا رضایت مشتریان داخلی را افزایش دهد.

Respect به یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژ مجهز است که می تواند 154 مجله خبری آرادقدرت و 210 نیوتن متر گشتاور تولید کند. موتور نصب شده روی Respect دستخوش تغییرات نرم افزاری موتور شده است و قدرت آن 7 مجله خبری آراداز چری آریزو 5 قوی تر است.

قابلیت های فنی Respect چیست؟

با ۷۷۰ میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟

همانطور که گفته شد پلت فرم Respect با آریزو 5 مشترک است بنابراین قابلیت های فنی این خودرو از جمله موتور و گیربکس با نسخه نصب شده در چری آریزو 5 مشترک است.Respect به موتور 1.5 لیتری توربوشارژ مجهز شده است. که می تواند 154 مجله خبری آرادقدرت و 210 نیوتن متر گشتاور تولید کند. موتور تعبیه شده در Respect دستخوش تغییر نرم افزاری موتور شده است که باعث شده 7 مجله خبری آرادقدرت بیشتری نسبت به چری آریزو 5 داشته باشد. گیربکس نصب شده در Respect یک گیربکس 9 سرعته CVT است که نیروی تولید شده توسط موتور را به چرخ های جلو

چری آریزو 5 به موتور 1.5 لیتری توربوشارژ مجهز است، این موتور می تواند 147 مجله خبری آرادقدرت و 210 نیوتن متر گشتاور تولید کند. چری طی شش سال گذشته بیشترین زمان را برای تطبیق شرایط آب و هوایی و سوخت کشور با قابلیت های فنی این محصول ایجاد کرده است.

موتور آریزو 5 با مصرف کمتر؟

با ۷۷۰ میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟

چری آریزو 5 به موتور 1.5 لیتری توربوشارژ مجهز است، این موتور می تواند 147 مجله خبری آرادقدرت و 210 نیوتن متر گشتاور تولید کند. چری طی شش سال گذشته بیشترین زمان را برای تطبیق شرایط آب و هوایی و سوخت کشور با قابلیت های فنی این محصول ایجاد کرده است. شاید این خودرو یکی از محصولات باکیفیت چینی در کلاس سدان ها باشد که مشخصات فنی آن مشتریان داخلی هیچ چالشی ندارند. گیربکس نصب شده در آریزو 5 یک گیربکس 9 سرعته اتوماتیک است که می تواند نیروی تولید شده توسط موتور را به چرخ های جلو منتقل کند. با وجود CVT بودن گیربکس این محصول، عملکرد آن به گونه ای است که باعث ایجاد حس رضایت برای مشتریان داخلی می شود.

قیمت چری آریزو 5، مشخصات چری آریزو 5، معایب چری آریزو 5، شرایط فروش چری آریزو 5، قیمت محصولات چری، مشخصات فنی آریزو 5 توربو، مجله خودرو، ارائه خودرو آریزو 5، باید خرید یا نخرید شتاب آریزو 5 توربو، نمایندگی چری در ایران

کدام بازار بهتر است؟

با توجه به حضور شش ساله چری آریزو 5 در بازار داخلی، اطمینان مشتریان برای خرید و دریافت خدمات پس از فروش و یا تحویل آسان قطعات یدکی این محصول بیشتر می شود. این در حالی است که Respect یک محصول جدید است و مشتریان ممکن است در خرید آن تردید داشته باشند زیرا شبکه خدمات پس از فروش گروه بهمن نسبت به مدیران خودرو کوچکتر است و تعالی خدمات پس از فروش با مدیران خودرو است. از طرفی محصول گروه بهمن از طراحی بدنه جدیدتری نسبت به چری آریزو 5 برخوردار است.همانطور که گفته شد قابلیت های فنی و گیربکس این دو محصول یکسان است، بنابراین مشتریان محترم می توانند از قطعات مشترک با چری آریزو 5 برای تحویل استفاده کنند. قطعات یدکی موتور و گیربکس. اکثر محصولات گروه بهمن از دید نیروهای فنی عمومی و مشابه محصولات مدیران خودرو می باشد.

مزیت خرید در نظر گرفتن شبکه گسترده خدمات پس از فروش و البته حضور طولانی مدت با چری آریزو 5 است اما در صورت انتخاب محصول جدید در بازار کشور بهتر است با احترام خرید کنید.

کدام را بخریم؟

با ۷۷۰ میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟

با توجه به اینکه هر دو خودرو در بازه قیمتی 730 تا 770 میلیون تومان در نمایندگی های خودروسازان عرضه می شوند، مزیت آن هنگام خرید، در نظر گرفتن شبکه گسترده خدمات پس از فروش و البته حضور طولانی مدت با چری آریزو 5 است. اما در مورد انتخاب محصول جدید در بازار داخلی بهتر است با احترام خرید کنید، هر دو سدان مذکور از نظر کیفیت موتور و گیربکس، فناوری های راحتی و ایمنی علاوه بر طراحی بدنه در یک سطح هستند. آنها را از یکدیگر متمایز می کند

منبع: بازار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا