تکنولوژی

با سوپر اپلیکیشن تاپ کم‌تر به بانک و دفاتر اداری مراجعه کنید!

آیا تا به حال به زمان مرده خود فکر کرده اید؟ ممکن است بگویید که زمان مرده یا تلف شده ای ندارید و از تمام لحظات خود به نحو مطلوب استفاده کنید. در این بخش چند مثال کوتاه ارائه می کنیم تا به شما در درک معنای عبارت «زمان مرده» کمک کند.

  • زمانی که برای امضای فرم به دفاتری مانند پلیس +10 یا باجه های دولتی مراجعه می کنید.
  • زمانی که مدت زیادی در صف خودپرداز بیرون بانک منظر منتظر دریافت کارت معمولی هستید.
  • وقتی برای نقد کردن چک و غیره به بانک مراجعه می کنید

همه موارد بالا را کنار بگذارید، ساعت 8 صبح به بانک می رسید، متوجه می شوید که شماره صف شما 165 است و عدد روی تابلو 121 است. این مورد و همه موارد بالا نشان دهنده زمان تلف شده و دم انتظار است.

آیا راه حلی برای جلوگیری از اتلاف وقت وجود دارد؟ آیا می توان از زمان، این دارایی مهم، استفاده بهینه کرد؟ در پاسخ به این سؤالات باید بگوییم که با توجه به پیشرفت علم و فناوری، تمام جنبه های مختلف زندگی به آن مربوط می شود.

فناوری و کاربردهای عملی مختلف تا حد زیادی از اتلاف وقت جلوگیری می کند. به عنوان مثال، بخشی در Top Super Application مانند چک ماهیگیر وجود دارد که می تواند تعداد دفعات مراجعه به بانک را کاهش دهد. در زیر توضیحات زیادی برای این موضوع ارائه می کنیم.

انجام امور بانکی در منزل

همانطور که توضیح دادیم، بسیاری از امور بانکی مانند اخذ موجودی، کارت به کارت، پرداخت قبض و خدمات مربوط به چک بیشتر از سایر امور وقت گیر هستند. در این قسمت راه حلی برای برخی از آنها ذکر می کنیم.

خدمات کارت به کارت برتر

کارت به کارت با برنامه Super Top تبدیل به یک چیز سریع و آسان شده است. دیگر نیازی نیست به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بروید و وقت خود را در صف گرفتن کارت پشت کارت بگذرانید. Top از 30 بانک به عنوان منبع پشتیبانی می کند، بنابراین اگر کارت بانکی شما متعلق به یکی از این بانک ها باشد، می توانید به راحتی در کسری از دقیقه وجوه را انتقال دهید.

مجموعه تاپ زیر نظر بانک پارسیان، بانک مرکزی، پلیس فتا و سایر نهادهای قانونگذاری کشور می باشد و می تواند بستری امن و مطمئن را برای کاربران خود فراهم کند. شما می توانید در مدت 24 ساعت از این خدمات استفاده کنید و تنها مبلغی که از شما دریافت می شود، هزینه انتقال معادل هزینه انتقال خودپرداز است که به شبکه پرداخت و بانکی کشور واریز می شود.

مراحل کارت به کارت در بالا

  • ابتدا سرویس کارت به کارت را در برنامه Super Top باز کنید.
  • شماره کارت خود را وارد کنید؛
  • سپس شماره کارت مقصد را در این قسمت وارد کنید (در این قسمت می توانید کارت های مقصد را ذخیره کنید تا دفعه بعد به راحتی کارت مورد نظر را از لیست کارت پیدا کنید)؛
  • سپس نوبت به وارد کردن مبلغ و اطلاعات کارت می رسد. در این مرحله باید رمز دوم را به عنوان رمز عبور پویا ارسال کنید، دریافت پیامک حاوی رمز عبور کمتر از چند ثانیه طول می کشد.
  • در نهایت با قابلیت وارد کردن خودکار رمز داینامیک می توانید در عرض چند ثانیه وجوه را انتقال دهید.

با سوپر اپلیکیشن تاپ کم‌تر به بانک و دفاتر اداری مراجعه کنید!

برترین برنامه چک کردن فوق العاده بد

در دنیای تجارت، چک یکی از پرکاربردترین اقلامی است که برای معاملات مورد استفاده قرار می گیرد. در سال های اخیر به دلیل بروز برخی مشکلات در چک، بانک مرکزی قانون جدیدی برای صدور چک وضع کرد. نام این سرویس جدید سرویس Fisherman’s Check است که از هرگونه کلاهبرداری و مشکلات احتمالی جلوگیری می کند.

برای این منظور برای استفاده راحت تر و بهتر از خدمات نوین بانکی، تاپ سوپر اپلیکشن بخشی را به عنوان سرویس چک صیاد تعریف می کند. در این قسمت می توانید چک صادره را ثبت و در صورت نیاز چک را به نام شخص دیگری انتقال دهید، اعتبار صادر کننده چک را بررسی کنید و همچنین از وضعیت چک مطلع شوید. این خدمات در تاپ موجود است و دیگر نیازی به مراجعه مکرر به بانک برای نقد کردن چک یا صدور چک ندارید.

با سوپر اپلیکیشن تاپ کم‌تر به بانک و دفاتر اداری مراجعه کنید!

معرفی اپلیکیشن فوق العاده برتر

اپلیکیشن Top Super شامل 70 سرویس و خدمات جدید در بخش های مختلف پرداخت، مسافرت و سرگرمی، خودرو، مالی و اعتباری و غیره است. این مجموعه زیر نظر بانک پارسیان، بانک مرکزی، شاپرک، پلیس فتا و سایر نهادهای قانونگذاری فعالیت می کند و بستری امن و مطمئن را در اختیار شما قرار می دهد. می‌توانید از این برنامه فوق‌العاده برای آسان‌تر و سریع‌تر کردن بسیاری از کارهای روزانه خود مانند خرید شارژ، پرداخت قبوض، برداشت موجودی، کارت به کارت و غیره استفاده کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت استفاده از Super Application Top این است که از پر شدن فضای گوشی با اپلیکیشن‌های خدماتی جلوگیری می‌کند، زیرا بیش از 70 سرویس در این مجموعه وجود دارد که شما را از هر برنامه دیگری بی نیاز می‌کند.

آخرین کلمه

یکی از مواردی که مردم زمان زیادی را صرف آن می کنند، امور بانکی است. در این مقاله دو مورد از رایج ترین مشکلات را بررسی کرده و راه حل استفاده از Top Super Application را به شما معرفی کرده ایم. برای استفاده از این خدمات می توانید اپلیکیشن Top Super را بر روی گوشی خود نصب کنید و از خدمات فراوان آن در بخش های مختلف زندگی خود استفاده کنید.

منبع خبر با برترین ابر اپلیکیشن کمتر به بانک ها و ادارات اداری راه بروید! پایگاه خبری آراد نیوزدر آراد نیوزمی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا