تکنولوژی

باگ دوربین آیفون 14 پرو برای اپل دردسرساز شد؛ راهکار رفع باگ در راه است

پس از گزارش های منتشر شده در باگ دوربین آیفون 14 پرو الکس کرشنر، سخنگوی اپل در ایمیلی به The Verge گفت که اپل از این مشکل آگاه است و هفته آینده اصلاحیه ای را منتشر خواهد کرد.

مدتی پیش اپل نرم افزار خود را برای آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس منتشر شده. اکنون مشخص شده است که دوربین این گوشی ها در برنامه هایی مانند اسنپ چت، اینستاگرام یا تیک توک دارای لرزش تصویر و صداهای خراش یا وزوز ناشی از ضربه دوربین است.

گروه ها آرون

بیشتر بخوانید:

اپل باگ دوربین آیفون 14 پرو را تایید کرده است

وقتی گزارش‌هایی مبنی بر باگ دوربین آیفون 14 پرو منتشر شد، مشخص نشد که این مشکل مربوط به خود برنامه‌های شخص ثالث است یا iOS 16، در حالی که دوربین‌ها در برنامه خود اپل به خوبی کار می‌کردند. با این حال، با توجه به اینکه اپل قصد دارد آپدیت جدیدی را برای رفع مشکل دوربین منتشر کند، به نظر می رسد که این مشکل مربوط به نرم افزار و API آیفون باشد و نه برنامه های دیگری مانند اسنپ چت، اینستاگرام و تیک تاک.

باگ دوربین آیفون 14

بیانیه اپل دقیقاً دلیل این مشکل را بیان نکرده است. گمانه زنی ها حاکی از آن است که باگ دوربین آیفون 14 پرو مربوط به سیستم لرزشگیر اپتیکال این گوشی است. باید بگوییم با توجه به اینکه وظیفه این سیستم جابه جایی قسمت هایی از دوربین است، به نظر می رسد این فرضیه تا حدودی درست باشد. بر اساس بخشی دیگر از گزارش های سایت اپل، تنها آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس به دلیل وجود نسل دوم سیستم لرزشگیر اپتیکال از این مشکل بهره مند هستند و این مشکل در نسخه استاندارد آیفون 14

در نهایت باید بگوییم که پس از عرضه iOS 16.0.1 در هفته گذشته برای رفع تغییر حالت عکس هنگام زوم، این دومین آپدیت است که برای رفع باگ دوربین آیفون 14 پرو منتشر می شود.

بیشتر بخوانید:

آیا فکر می کنید این آخرین باگ دوربین در نسخه آیفون 14 پرو خواهد بود؟ نظرات خود را در بخش نظرات و جدیدترین ها به اشتراک بگذارید اخبار فناوری موارد تکراری را پیگیری کنید.

منبع: theverge

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا