فیلم و موزیک

باشگاه لاکچری در شمال تهران ؛ باشگاه بدنسازی خیابان فرشته پلمپ می شود؟

رئیس اداره اماکن و فضاهای ورزشی اداره کل ورزش استان تهران اعلام کرد: کلوپ مجلل در شمال تهران بسته شد.

دعوت از ستاره های ورزش جهان افتتاح باشگاه ورزشی اگرچه این اتفاق رخ داد اما به گفته سرپرست گروه اماکن ورزشی تهران، این باشگاه هنوز مجوز فعالیت دریافت نکرده است. از ستارگان ورزش جهان برای افتتاحیه دعوت کنید باشگاه ورزشی شمال تهران در همین حال خبر رسید که باید سالانه 320 میلیون تومان برای استفاده از این مجموعه بپردازند.

کلوپ مجلل در شمال تهران

آیا سالن ورزشی خیابان فرشته تعطیل می شود؟

کلوپ مجلل در شمال تهران
کلوپ مجلل در شمال تهران

بیشتر بخوانید:

رضا خرم گفت: با یادآوری مدیریت این موسسه ورزشی باشگاه مبنی بر اینکه برای هر گونه فعالیت قانونی باید مجوزهای لازم را اخذ کند، باشگاه در حال حاضر تا پایان شرایط قانونی هر فعالیتی به این موسسه ورزشی متعهد است. وجود نخواهد داشت.

در پاسخ به این سوال که آیا بعد از اخذ مجوز قانونی تمرینات این باشگاه مجلل چند صد میلیونی خواهد بود یا خیر؟ گفت:

این میزان آموزش به هیچ وجه صحیح نیست، اما باید ابتدا تایید ارگان های مربوطه را بگیرید و سپس با تشکیل پرونده در این دپارتمان مجوز فعالیت بگیرید. با جزئیات خبری کلوپ مجلل در شمال تهران با مجله خبری آرادهمراه باشید.

بیشتر بخوانید:

رئیس اداره اماکن و فضاهای ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران گفت:

پیش بینی می شود در صورت طرح شکایت، مراحل و مجوزهای لازم برای این باشگاه تا حدود 10 روز دیگر انجام شود. مجموعه‌های ورزشی بر اساس مجوزهای قانونی فعالیت می‌کنند، زیرا مجوزها بر اساس ماده‌ای برای کمیسیون صادر می‌شود. 5 اداره کل.

با توجه به مفاد اجرایی قانون اجازه تأسیس باشگاه‌ها و ورزشگاه‌های ورزشی توسط مردم مصوب ۱۳۷۰ مجلس شورای اسلامی و بر اساس تبصره ماده ۳.

اشخاص حقیقی و حقوقی داوطلبان تاسیس باشگاه ورزشی می بایست درخواست خود را به همراه مدارک مربوطه ارسال و فرم درخواست را به اداره کل تربیت بدنی استان تکمیل و رسید دریافت نمایند. با جزئیات خبری کلوپ مجلل در شمال تهران با مجله خبری آرادهمراه باشید.

بیشتر بخوانید:

همچنین طبق ماده 4 این قانون؛ ادارات کل ورزش و جوانان استانها موظفند حداکثر ظرف مدت دو هفته از تاریخ ارائه درخواست

بررسی و بازرسی تسهیلات وارد شده توسط متقاضی و ارسال گزارش تفصیلی در مورد املاک و امکانات آن به درخواست متقاضی جهت بررسی و اظهار نظر به شورا طبق ماده 1. (5) این آیین نامه.

هورام تاکید کرد: در حال حاضر باشگاه های ورزشی استان تهران بر اساس رتبه بندی به چهار دسته شامل یک، 2، 3 و ویژه تقسیم می شوند و تعرفه هر باشگاه 20 درصد با یکدیگر متفاوت خواهد بود. باشگاه لوکس با توجه به امکانات و شرایط تعرفه خود را تا 60 درصد افزایش می دهد.

بیشتر بخوانید:

طبق طبقه بندی اماکن ورزشی، کف قیمت باشگاه های درجه سه می باشد و سپس با کلاس 2 اول و ویژه قیمت ها نسبت به کلاس قبلی 20 درصد افزایش می یابد.

خرم گفت: میزان تعرفه قانونی باشگاه های ورزشی بر اساس رتبه بندی نمایندگان اداره کل ورزش استان تهران، تعزیرات، سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و سازمان صمت هر ساله اعمال می شود و قیمت های ارائه شده در سایر صفحات مجازی الزامی نیست. ارزش .

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله افتتاح باشگاه بدنسازی متافیتنس ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا