فیلم و موزیک

بازی The Callisto Protocol ؛ هر آنچه که از کالیستو پروتکل می دانیم

پروتکل کالیستو این بازی سوم شخص در سبک Survival horror می باشد که برای عرضه در سال 2022 برنامه ریزی شده است. کسی که قبلا سریال Dead Space را ساخته بود. پروتکل Callisto در همان دنیای روایی PUBG: Battlegrounds اتفاق می افتد، اما چند قرن آینده را به تصویر می کشد. با معرفی بازی Callisto Protocol با میدان باشید.

این روزها همه در مورد پروتکل Calisto فکر می کنند. پروتکل Callisto که به دلیل شباهت سازنده های مشترک، جانشین معنوی Dead Space به حساب می آید، تمام چیزی است که طرفداران Dead Space می خواهند. تریلر ترسناک بازی به ما نشان داد که باید از The Callisto Protocol چه انتظاری داشته باشیم، اما از زمان عرضه بازی در اواخر سال 2020، چیز زیادی ندیده ایم. می دانیم که گلن شوفیلد می خواهد یکی از ترسناک ترین بازی های خود را برای کنسول های “نسل نهم” بسازد. «- پلی استیشن 5، سری ایکس باکس ایکس و البته رایانه شخصی. از طرفی این را هم می دانیم که وقایع بازی در قمر مشتری اتفاق می افتد. همچنین، به اندازه کافی عجیب، دنیای بازی پروتکل Callisto با بازی معروف پابجی مشترک است!

اگرچه اطلاعات زیادی از بازی به طور کلی منتشر نشده است، اما سعی کرده ایم تمام اطلاعات و حقایقی که از The Callisto Protocol به بیرون درز کرده است را در این مقاله جمع آوری کنیم. پس تا پایان این پست با ما همراه باشید.

آنچه در زیر می خوانید:

داستان بازی Callisto Protocol

ابتدا به بررسی تاریخچه بازی از تریلر منتشر شده و مصاحبه با سازندگان می پردازیم.

بازی Callisto Protocol

در تیزر خیره کننده ای که توسط بازی منتشر شده است، یک زندانی عصبی را می بینیم که در حال بررسی صداهای مشکوک در اطراف یک زندان کم نور است. ناگفته نماند که اوضاع برای محکوم ناشناس ما خوب پیش نمی رود. همانطور که نورهای بیرون قفس او سوسو می زند و ترس او شروع به افزایش می کند، یک موجود فضایی وحشتناک سلول خواب او را می گیرد و قهرمان ناشناس ما را به طرز وحشتناکی می بلعد.

همانطور که اشاره کردیم، داستان ترسناک این بازی بقای بین کهکشانی طی 300 سال آینده اتفاق خواهد افتاد. این ماجراجویی در قمر مشتری در سال 2320 اتفاق می‌افتد که انسان هرگز پا به آن نگذاشته است. این ماه کالیستو نام دارد. بازی حول محور موجودات وحشتناک و توطئه ای می چرخد ​​که در زندان تاریک و خطرناک Black Iron Calisto در ماه مشتری رخ می دهد. تنها با یک تیزر و چند مصاحبه جزئیات ماجرا تا اینجا مشخص شده است. با این حال، چیزی که می دانیم این است که بازی سوم شخص و داستان محور خواهد بود.

این بازی با همراهی Glenn Schofield و 25 عضو Dead Space و Sledgehammer Games، تیمی با تجربه و حرفه ای دارد که ما را به آینده امیدوار می کند. سوال اینجاست که بازی Callisto Protocol کی عرضه خواهد شد؟ هدف این بازی با ترکیبی از ترس، اکشن و داستان سرایی همه کاره، ایجاد سطح جدیدی از عناوین ترسناک در زمینه سرگرمی است.

همچنین بخوانید:

تریلر بازی Callisto Protocol

در این بخش می توانید تریلری که قبلا در مورد آن صحبت کردیم را با زیرنویس فارسی تیم آرادتماشا کنید.

گیم پلی با پروتکل Callisto

بازیکن نقش یک زندانی را بر عهده می گیرد که در آهن سیاه نگهداری می شود و خود را در میان یک حمله فضایی می بیند که به نظر می رسد توسط رئیس زندان طراحی شده است.

اسکافیلد گفت: در مصاحبه ای با GamesRadar.

Mysteries بخش بزرگی از بازی Callisto Protocol است. در آن گوشه چیست؟ پشت آن چه خواهید گفت؟ به نظر من این تریلر ترکیب خوبی از نمایش اطلاعات کافی و پنهان کردن جزئیاتی مانند داستان، شخصیت ها و بازی است. بسیاری از قسمت‌های داستان هنوز پنهان هستند، بنابراین می‌توانیم قسمت‌هایی از بازی را در حین باز شدن به شما بگوییم. باید قسمت هایی از این پازل را دست نخورده بگذاریم تا مخاطب خودش متوجه شود.

زمان انتشار بازی Callisto Protocol

اگرچه اطلاعات کمی در مورد اینکه واقعاً چه کسی را بازی خواهیم کرد وجود دارد، اسکافیلد فاش کرد که قهرمان داستان هنوز شناسایی نشده است و در زندان آهن سیاه زندانی شده است:

بازی بازیکنان را به چالش می کشد تا از زندان گارد آهن سیاه فرار کنند و اسرار ترسناک آن را فاش کنند.

در خبری که طرفداران فضای مرده را خوشحال می کند، به نظر می رسد که پروتکل Callisto در حال بازگرداندن HUD نوآورانه به فضای مرده است. این بدان معناست که سلامت شخصیت شما و سایر اطلاعات مهم از طریق آواتار شخصیت اصلی، از طریق لباس، از طریق نمایش اسلحه و … نشان داده می شود. نمونه ای از این HUD را در تریلر گردن زندانی مشاهده می کنید.

یکی دیگر از شخصیت های پروتکل Callisto که در تیزر بالا دیده می شود، یک شخصیت مرموز است که دوربین های امنیتی زندان را تماشا می کند. اگرچه مشخص نیست که این مرد رئیس زندان است یا مسئول انتشار این موجودات وحشتناک است، اما مطمئناً در زمان مناسب اطلاعات بیشتری از این قهرمان پنهان خواهیم داشت. آخرین تکه پازل داستانی در مورد کشتی به نام «چارون» است. اگرچه ما اطلاعات کمی در مورد اینکه چه کسی در کشتی است، داریم، اما مردی مرموز را می بینیم که در کشتی اعلام می کند که محل فرود پاک شده است.

همچنین بخوانید:

پروتکل Callisto بخشی از PUBG جهانی است

بله شما آن را درست خواندید! در یکی از اخبار جالب و شگفت انگیز بازی Callisto Protocol، مدیرعامل Striking Distance Glenn Schofield تایید کرد که این بازی در همان دنیای خیالی PUBG اتفاق می افتد. دلیل این امر انتشار Callisto Protocol توسط شرکتی است که در بازی Battle Royale Pabji نیز حضور دارد. با وجود سفر وحشتناک به مشتری در 300 سال آینده، شوفیلد به Gamesradar گفت که ارتباط کمی بین این دو بازی وجود خواهد داشت که پس از انتشار بازی منطقی تر خواهد بود. ما هم امیدواریم.

اسکافیلد در مصاحبه با GamesRadar توضیح داد:

ما در حال حاضر به PUBG Corp کمک می کنیم. به عنوان تیمی از نویسندگان که بر روی تاریخچه PUBG و دنیای آن کار می کنند. آنها یک جدول زمانی دارند و ما اکنون در آن جدول زمانی هستیم. هیچ ارتباط عمیقی بین آنها وجود نخواهد داشت، اما یک ارتباط کوچک وجود خواهد داشت.

همچنین بخوانید:

زمان انتشار بازی Callisto Protocol

اگرچه تاریخ دقیقی برای این عنوان ترسناک و بقا تایید نشده است، اما تاریخ انتشار آن سال 2022 خواهد بود.

زمان انتشار پروتکل Callisto است

پلتفرم های این بازی که تاکنون معرفی شده اند PS5، Xbox Series و PC هستند. با این حال، با راه اندازی PUBG برای استادیوم گوگل، این امکان وجود دارد که پروتکل Callisto به سرویس استریم گوگل راه پیدا کند.

مهم نیست این بازی چه زمانی منتشر می شود، به نظر می رسد که کاربران اولیه کنسول های نسل بعدی برای تجربه این بازی ترسناک باید صبورانه منتظر بمانند. خبر خوب این است که این به ما زمان بیشتری می‌دهد تا عمیق‌تر در اسطوره‌های اسرارآمیز پشت این دنیای جدید وحشتناک کاوش کنیم.

همچنین بخوانید:

سیستم پروتکل Callisto مورد نیاز است

اگرچه هنوز سیستم مورد نیاز برای پخش پروتکل Callisto به صورت رسمی منتشر نشده است، اما می توان پیش بینی هایی را در این زمینه انجام داد. این قسمت نیز با اعلام مشخصات رسمی به روز خواهد شد.

کمترین سیستم مورد نیاز

  • سیستم عامل: ویندوز 10 و ویندوز 11 (64 بیت)
  • پردازنده: Intel Core i7-1250U یا AMD Ryzen 5800X
  • رم: 12 گیگابایت
  • گرافیک: Nvidia GeForce 2060 TI یا AMD Radeon RX 5700 XT
  • فضای مورد نیاز: نامشخص

سیستم توصیه شده

  • سیستم عامل: ویندوز 10 و ویندوز 11 (64 بیت)
  • پردازنده: Intel Core i9-12900 یا AMD Ryzen 9 5950X
  • رم: 16 گیگابایت
  • گرافیک: Nvidia GeForce 3060 TI یا AMD RX 6700 XT
  • فضای مورد نیاز: نامشخص

پس از راه اندازی، لینک دانلود The Callisto Protocol برای کامپیوتر در این قسمت قرار خواهد گرفت.

همچنین بخوانید:

نتایجی که اظهار شده

به طور کلی در این مقاله سعی شده است تا بازی The Callisto Protocol و اطلاعات منتشر شده آن مانند داستان، تریلر، بازی و سیستم لازم را ارائه دهیم. Callisto Protocol برای پلتفرم PC و کنسول های Xbox X/S و PlayStation 5 منتشر خواهد شد.پس از انتشار به بررسی بازی The Callisto Protocol و نقدها و نتایج منتشر شده توسط آن خواهیم پرداخت.

گلن شوفیلد در تلاش است تا یکی از ترسناک ترین بازی های ویدیویی کنسولی این نسل را بسازد. دقیقا همان کاری که او با بازی محبوب Deas Space برای پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 انجام داد. او گفت که این بازی از تکنیک های نورپردازی جدید و سیستم های صوتی سه بعدی ارائه شده توسط کنسول های نسل نهم و همچنین بازخورد لمسی استفاده می کند. ارائه شده توسط کنترلر PlayStation 5 DualSense تا بازیکن در بازی غوطه ور شود. این بازی در تاریخ نامعلومی در سال 2022 منتشر خواهد شد.

بازی The Callisto Protocol ؛ هر آنچه که از کالیستو پروتکل می دانیم

نظر شما در مورد پروتکل Calisto چیست؟ آیا این بازی را از دید یک فضای مرده دیگر تماشا می کنید؟ نظرات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

کاربران منتخب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا