فیلم و موزیک

بازی Star Wars Jedi: Survivor تجربه‌ای تاریک‌ و جدی خواهد بود

کارگردان خلاق Star Wars Jedi: Survivor در مصاحبه‌ای جدید اعلام کرد که این اثر داستانی تاریک‌تر و جدی‌تر از قسمت اول را روایت می‌کند.

به تازگی و در جریان آخرین اخبار از بازی، استیگ اوسمسن، کارگردان خلاق Star Wars Jedi: Survivor در مصاحبه ای جدید اعلام کرد که تاریخچه و فضای این اثر کاملا جدی تر و تاریک تر از Star Wars Jedi: Fallen Order خواهد بود. شب گذشته، استودیو الکترونیک آرتز و پاسخ به طور رسمی از دنباله فیلم Star Wars Jedi: Fallen Order رونمایی کردند.

این رونمایی با انتشار یک تریلر سینمایی جذاب انجام شد که در آن کال کاستیس (شخصیت اصلی سریال) پنج سال پس از اولین ماجراجویی اش در داستانی جدید و تلخ به نمایش درآمد. اسموزون که روی بازی هایی مانند God of War 3 و Star Wars Jedi: Fallen Order کار کرده است، در پاسخ به این سوال که آیا دنباله داستانی تاریک را روایت می کند، گفت:

“آره؛ شما به نقطه! دلیل اصلی تاریک تر و جدی تر شدن فضای بازی، هیجان زده کردن گیمر و ایجاد سوالات مختلف در ذهن اوست. [اتفاقات] این بازی همه چیز در مورد بقا است. از این رو نام جدی: بازمانده. بیا دیگه [جدای‌ها] آنها در عصری تاریک هستند و کال و تیمش باید هر کاری که ممکن است برای زنده ماندن انجام دهند. به همین دلیل مجبور می شوند با افرادی که ارتباط با آنها در دوره های دیگر ناخوشایند به نظر می رسید، ارتباط برقرار کنند. برخی از این جزئیات در تریلر نمایش داده شده است و یک بار دیگر باید بگویم که اصلاً نمی خواهم هیچ یک از این جزئیات داستان را فاش کنم. شرمنده، اما من اصلا دوست ندارم داستان را خراب کنم!

بازی Star Wars Jedi: Survivor در تاریخ نامشخصی از سال 2023 برای Xbox X Series | سری های ایکس باکس اس، پلی استیشن 5 و رایانه شخصی منتشر خواهند شد. شما چی فکر میکنید؟ دوست دارید چه تغییراتی در بازی و تاریخچه این نسخه جدید مشاهده کنید؟ نظر خود را در مورد آراد نیوز بنویسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا