فیلم و موزیک

بازی Disney Illusion Island برای نینتندو سوییچ معرفی شد

در بازی Disney Illusion Island، بازیکنان از طریق دونالد داک، میکی و مینی ماوس و گوفی وارد جزیره جدیدی برای ماجراجویی می شوند.

دیشب نمایشگاه دیزنی و مارول گیمز در نمایشگاه D23 برگزار شد و در جریان آن شاهد ارائه بازی های مختلف بودیم. Disney Illusion Island نام یکی از بازی های ارائه شده در این ویترین است که در تاریخ نامعلومی در سال 2023 به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

در طول تریلر پخش شده، شاهد شخصیت های دونالد داک، میکی و مینی ماوس و گوفی هستیم که باید جلوی یک تهدید جدی را بگیرند. بنابراین آنها به جزیره توهم می روند تا کتاب معرفت را پیدا کنید. از نظر گیم پلی، با یک محصول پلتفرمر دو بعدی روبرو هستیم که کاربران می توانند در یک بازی Co-op با حداکثر چهار بازیکن به طور همزمان آن را تجربه کنند.

در این میان باید به این نکته اشاره کنم که معماهای مختلفی در طول مراحل برای بازیکنان وجود دارد که باید آن ها را حل کنند و هر یک از چهار شخصیت بازی مهارت های خاص خود را دارند. به عنوان مثال، مینی ماوس می تواند از یک قلاب دست و پاگیر استفاده کند یا اردک دونالد می تواند زیر آب شنا کند. در ادامه می توانید تریلر منتشر شده بازی Disney Illusion Island را در آراد نیوز ببینید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو آپارات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا