فیلم و موزیک

بازی تاتنهام و ستارگان لیگ کره جنوبی ؛ برد تاتنهام در دیداری دوستانه مقابل حریفش

دیدار تاتنهام و ستارگان لیگ کره جنوبی . آتش بازی ستاره های تاتنهام در سئول. ادامه مطلب ستاره های لیگ کره جنوبی و تاتنهام با مجله خبری آرادهمراه باشید.

تاتنهام در دیداری بسیار پرگل و دیدنی در سئول موفق شد ستاره های لیگ کره جنوبی را با نتیجه 6 بر 3 شکست دهد.

دیدار تاتنهام و ستارگان لیگ کره جنوبی

تاتنهام در دیداری دوستانه مقابل حریف خود پیروز شد

ستاره های لیگ کره جنوبی و تاتنهام، کره جنوبی تاتنهام
ستاره های لیگ کره جنوبی و تاتنهام، کره جنوبی تاتنهام

تاتنهام در دیداری دوستانه در سئول به مصاف ستارگان قهرمانی کره جنوبی رفت و در نهایت با نتیجه 6 بر 3 عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. اریک دایر، کیم (گل به خودی)، هری کین و سون هیونگ مین هر کدام دو گل برای تاتنهام در این دیدار به ثمر رساندند. ابتدا تاتنهام در دقیقه 30 توسط اریک دایر، مدافع انگلیسی خود گل اول را به ثمر رساند. اما در لحظات پایانی نیمه اول سانگ بازی را به تساوی کشاند و دو تیم با تساوی یک بر یک به رختکن رفتند.

بیشتر بخوانید:

دیدار تاتنهام و ستارگان لیگ کره جنوبی

ستاره های لیگ کره جنوبی و تاتنهام، کره جنوبی تاتنهام
ستاره های لیگ کره جنوبی و تاتنهام، کره جنوبی تاتنهام

در دقیقه 47 هیوک کیم به طور تصادفی دروازه تیم ستارگان لیگ کره جنوبی را باز کرد و اسپرز از حریف خود پیش افتاد. اما پنج دقیقه بعد، لارس ولدویک موفق شد گل تساوی را وارد دروازه تاتنهام کند. در دقیقه 54 هری کین ستاره انگلیسی تاتنهام موفق به ثبت نام شد و در دقیقه 68 سون هیون مین از روی یک پنالتی بازی را 2 بر 4 به سود تاتنهام کرد. در دقیقه 71 آمانو نتیجه را به حداقل رساند اما هری کین و سون هیونگ مین در 15 دقیقه پایانی دو گل به ثمر رساندند تا اسپرز در این دیدار دیدنی با نتیجه 3-6 به پیروزی عجیبی دست پیدا کند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله دیدار تاتنهام و ستارگان لیگ کره جنوبی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا