فیلم و موزیک

بازگشایی مرز مهران پس از یک سال ؛ بدون ویزا به مرز مهران نروید!

بازگشایی مرز مهران در یک سال فرماندار مهران گفت: مرز مهران همچنان برای کسانی که از عراق روادید ندارند بسته است.

مرز مهران در حال حاضر باز است و برای تردد از این مرز نیاز به ویزا است. اخبار خوب را ادامه دهید مرز مهران دوباره باز شد با مجله خبری آرادهمراه باشید.

بازگشایی مرز مهران در یک سال

باز شدن مرز مهران

بازگشایی مرز مهران در یک سال
مرز مهران باز شد، مرز مهران باز بود

مرز مهران باز بود

علی عباس شفیعی فرماندار مهران گفت: کسانی که می خواهند از مرز مهران وارد کشور عراق شوند برای عبور از مرز مهران علاوه بر گذرنامه باید ویزای عراق نیز داشته باشند و گذرنامه به تنهایی برای عبور کافی نیست. آن خط.”

فرماندار مهران در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر آخرین آمار تردد در پایانه بین المللی شهید سلیمانی مهران گفت: از ابتدای امسال تا پایان 29 فروردین 1400 حدود 40 هزار نفر وارد کشور شده اند. از مرز مهران که 30761 نفر ایرانی و 9267 نفر غیر ایرانی هستند.

مرز مهران بیش از یک سال است که به روی زائران ایرانی بسته است اما زائران عتبات عالیات از این پس می توانند با ویزا و گذرنامه به کشور عاشقان سفر کنند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بازگشایی مرز مهران در یک سال ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد سریالی ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا