فیلم و موزیک

بازداشت مدیر منابع طبیعی گالیکش ؛ علت برکناری صفر سیجانی چیست؟

گالیکش صفر سیجانی مدیر منابع طبیعی به دلیل قصور در انجام وظیفه بازداشت و از کار برکنار شد. با جزئیات خبری دستگیری فرماندار منابع طبیعی گالیسیا با مجله خبری آرادهمراه باشید.

به گفته رئیس قاضی استان گلستان، دوستت دارمرئیس اداره منابع طبیعی و مدیریت آب شهرستان گالیکش در رابطه با پرونده قطع درختان جنگل لوه به اتهام …تخریب محیط زیست و منابع طبیعی“او دستگیر شد.

دستگیری فرماندار منابع طبیعی گالیسیا

دلیل اخراج صفر چیست؟

دستگیری فرماندار منابع طبیعی گالیسیا
دستگیری فرماندار منابع طبیعی گالیسیا

بیشتر بخوانید:

حیدر آسیا در گفت وگو با ایسنا، یکم فروردین ماه در گفت وگو با ایسنا از بازداشت صفر سیجانی، رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان گالیچ خبر داد.

وی گفت: این دستگیری پس از آن صورت گرفت که در روزهای اخیر اخباری مبنی بر قطع 300 درخت جنگلی در جاده لوه به کندسکوه منتشر شد.

دادستان کل استان گلستان با اشاره به دستگیری رئیس منابع طبیعی گالیکش گفت: در بررسی های اولیه مشخص شد «این درختان بدون تشریفات قانونی قطع شده اند». وی در این گفت و گو توضیحی نداد که مراحل قانونی قطع درختان جنگلی چگونه است.

بیشتر بخوانید:

این مقام قضایی گلستان افزود: رئیس منابع طبیعی گالیکش پس از تفهیم اتهام با قرار وثیقه آزاد شد. وی این مرد را به “تخریب محیط زیست و منابع طبیعی” متهم کرد.

حیدر آسیایی افزود: تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و به زودی افراد دیگری نیز دستگیر و تفهیم اتهام خواهند شد.

منابع طبیعی بخشداری گلستان: منابع طبیعی درختان را قطع نکرده است

پیش از این خبر، مدیرکل منابع طبیعی و مدیریت آبخیزداری استان گلستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از قطع 250 اصله درخت جنگلی خبر داد.

بیشتر بخوانید:

عبدالرحیم لطفی گفت: عاملان این جنایت اهالی منطقه هستند و منابع طبیعی هیچ درختی را قطع نکرده است. وی افزود: فرماندار خاطی به دلیل سهل انگاری در انجام وظایف خود برکنار شده است.

علت تفاوت آمار ارائه شده برای درختان قطع شده توسط این مدیر منابع طبیعی و رئیس کل دادگستری دادگستری گلستان مشخص نیست.

عبدالرحیم لطفی ادامه داد: در این داستان 250 اصله نهال، درختچه و درخت از جمله شمع، سنبل الطیب، بلوط و افرا در دو مرحله قطع شد. به گفته وی، قطع این درختان در پاییز سال گذشته و در نوروز امسال غیرقانونی بوده است.

به گفته وی، آثار و پیامدهای جنگل زدایی در منابع طبیعی گالیکش بررسی شده، تعدادی از اهالی منطقه اقدام به جنگل زدایی کرده اند و رئیس منابع طبیعی شهرستان نیز در برخورد با آن ها «بی توجهی» کرده است. .

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله دستگیری فرماندار منابع طبیعی گالیسیا ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا