فیلم و موزیک

بابک برزویه عکاس مطبوعاتی و سینما درگذشت [+عکس و بیوگرافی]

بابک برزویه درگذشت این عکاس هنرمند مطبوعات و سینما روز سه شنبه 4 مرداد ماه درگذشت. اخبار را ادامه دهید مرگ بابک برزویه با مجله خبری آرادهمراه باشید.

بابک برزویه یکی از عکاسانی است که نه تنها در عرصه سینما، بلکه در زمینه عکاسی مطبوعاتی و همکاری با رسانه های مختلف از جمله خبرگزاری ها نیز تجربه زیادی دارد. خبر به کما رفتن این هنرمند در 17 دی ماه 1400 منتشر شد.

بابک برزویه درگذشت

مرگ بابک برزویه

بابک برزویه درگذشت
مرگ بابک برزویه عکاس مرگ بابک برزویه مرگ بابک برزویه

درگذشت بابک برزویه عکاس

کمال الدین شاهرخ، یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن ملی عکاسان ایران، در متنی پیشتر، جزئیات آخرین وضعیت جسمانی این هنرمند را اینگونه تشریح کرده بود: «خونریزی در ناحیه مرکزی مغز هیپوتالاموس باعث شد تا این هنرمند دچار خونریزی شود. از دست دادن هوشیاری و توانایی جراحی مستلزم خطرات زیادی است و صدمات بیشتری را به همراه دارد.”

بابک برزویه درگذشت
مرگ بابک برزویه عکاس مرگ بابک برزویه مرگ بابک برزویه

امروز اما مهدی نورعلیشاهی، روابط عمومی وزیر فرهنگ و رهبری با انتشار متنی در اینستاگرام از درگذشت این هنرمند خبر داد. حیدر رضایی که عکاس و دوست این هنرمند است خبر درگذشت وی را تایید کرد. این هنرمند در گفتگویی گفت: بابک برزوی ظهر امروز درگذشت و خانواده وی همچنان در شوک به سر می برند. نعمت بزرگ و خاطره بزرگ

اخبار بیشتر:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بابک برزویه درگذشت ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا