فیلم و موزیک

ایکس باکس گیم پس احتمالاً سال آینده به تلویزیون‌ های هوشمند می‌آید

به نظر می رسد مایکروسافت تا سال آینده آماده استریم بازی های Xbox Game در سال آینده بر روی تلویزیون ها و سایر دستگاه های خاص خواهد بود.

بر اساس گزارش جدید وب سایت GamesBeat، مایکروسافت قصد دارد تا 12 ماه آینده دستگاهی مشابه Amazon Fire Stick را روانه بازار کند. یا برای پخش جریانی بازی ها، Roku را راه اندازی کنید. علاوه بر این، اپلیکیشن ویژه ای برای تلویزیون های هوشمند سامسونگ در حال توسعه است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به هیچ وسیله ای، بازی ها را مستقیماً از فضای ابری به تلویزیون های هوشمند استریم کنید. این برنامه ها به وضوح بخشی از برنامه Xbox Everywhere هستند مایکروسافت متعهد به ارائه تجربه بازی ایکس باکس در هر کجا و برای همه مخاطبان است.

برای اولین بار تابستان گذشته، مایکروسافت در مورد ارائه بازی های ابری برای تلویزیون های اینترنتی صحبت کرد. این شرکت در ژوئن 2021 تأیید کرد که با سازندگان جهانی تلویزیون های هوشمند همکاری کرده است تا تجربه بازی ایکس باکس آسان را در تلویزیون های متصل به اینترنت و دستگاه های پخش ویژه خود فراهم کند.

بازی های ایکس باکس در دستگاه های مختلف

لیز هرمان، مدیر پلتفرم‌ها و تجارب ایکس‌باکس، می‌گوید: «فناوری ابری نقشی کلیدی در ادامه سفر ما در سخت‌افزار و بازی ایفا می‌کند، اما به هیچ وجه سرعت سفر مهندسی اصلی ما را کاهش نمی‌دهد. ایکس باکس رهبری نخواهد کرد. در واقع، ما از این طریق به سرعت بخشیدن به آن کمک خواهیم کرد.»

ما در حال حاضر سخت کار می‌کنیم تا پلتفرم‌ها و سخت‌افزار جدید خود را توسعه دهیم، که برخی از آنها تا سال‌های آینده برای عموم آشکار نخواهد شد. اما همانطور که آینده را شکل می‌دهیم، سعی می‌کنیم تجربه Xbox را به دستگاه‌های بیشتری گسترش دهیم تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنیم.

در نهایت، نظرات خود را با آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا