تکنولوژی

این ارز دیجیتال آماده جهش 6 برابری است

این استراتژیست ارز دیجیتال می گوید که بیت کوین (BTC) و XRP برای یک روند صعودی آماده هستند و یک آلتکوین دیگر برای یک جهش 6 برابری آماده است. برای جزئیات بیشتر این خبر با سایت خبری آرادهمراه باشید.

خرید زمین در گلبهار مشهد

یک استراتژیست ارز دیجیتال که از نزدیک روندهای بازار را دنبال می کند معتقد است که بیت کوین (بیت کوین) XRP و یک آلتکوین دیگر احتمالاً با وجود برخی آشفتگی‌های بازار در آخر هفته، روند صعودی خود را حفظ خواهد کرد.

آلت کوین به شکل یک جهش 6 برابری مانند زیل

این استراتژیست / معامله گر با نام مستعار Credible به 320000 دنبال کننده خود در توییتر گفت که بیت کوین قبل از از سرگیری روند صعودی خود به 42000 دلار می رسد.

6 بار پرش
نمودار پیش بینی قیمت بیت کوین

با بسته شدن آخرین شمع هفتگی، سطح بسیار قابل توجهی را دوباره به دست آوردیم. چهار بار آخر که بالا یا پایین تر از این سطح بسته بودیم، در عرض چند هفته در جهت مخالف حرکت کردیم. این بار هم همین انتظار را داریم، آزمایش مجدد با 40 هزار دلار و شروع دوباره رشد بیت کوین.

با نگاهی به نمودار Credible، استراتژیست ارزهای دیجیتال پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین پس از پایان عقب نشینی کوتاه مدت، به بالای 50000 دلار خواهد رسید.

مطالب بیشتر:

یکی دیگر از سکه‌های موجود در لیست فروشندگان XRP است که به گفته او پس از افزایش قیمت کریپتو، هشتمین دارایی بزرگ، بیش از 1.00 دلار در حال تولید است.

کمی بیشتر از حد انتظار طول می کشد، اما هنوز در راه است. به یک طبقه بالاتر بروید و آماده شوید. ممکن است در طول زمان شاهد نوسانات کمتری باشیم، اما فکر می‌کنم که پایین‌ترین سطح خود را حفظ کرده و ادامه خواهیم داد. XRP

او پیش بینی می کند که XRP ابتدا به 1.01 دلار و سپس به 1.50 دلار افزایش می یابد.

آخرین سکه موجود در رادار معتبر، ارز Litecoin (LTC) است، یک ارز دیجیتال که برای پرداخت ایجاد شده است. طبق Credible، نمودار لایت کوین مشابه ساختار بازار Zilliqa (ZIL) است. آلت کوین با سرمایه کم که در مدت زمان کوتاهی بیش از ۶۰۰ درصد جهش کرد.

“ZIL در دو هفته تقریباً شش برابر خواهد شد و به نظر می رسد LTC از نظر فنی در همین مسیر است. مرحله بعدی سرگرم کننده خواهد بود.”

بیشتر بخوانید:

منبع: dailyhodl

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا