تکنولوژی

ایلان ماسک منچستر یونایتد را می‌خرد [+عکس]

ایلان ماسک گفته است که می خواهد منچستریونایتد را بخرد. این سرمایه دار متولد آفریقای جنوبی دوباره به اخبار بازگشته است. تا پایان این مقاله با سایت خبری آرادهمراه باشید.

الون ماسک ثروتمندترین مرد جهان که به ثروت و همچنین توئیت های جنجالی اش شهرت دارد، با توئیت هایی مبنی بر احتمال خرید منچستریونایتد خبرساز شده است. او در یک جمله کوتاه نوشت: «دارم منچستر یونایتد ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان که سابقه انتشار توییت های جنجالی زیادی را دارد، امروز در توییتر خود اعلام کرد که در حال خرید منچستریونایتد است.

نوامبر تتر

ایلان ماسک منچستریونایتد را خرید [+عکس]

چهار ماه پیش، ماسک تصمیم به خرید توییتر گرفت. اما اکنون او در تلاش است تا از قرارداد خرید این شرکت به مبلغ 44 میلیارد دلار خارج شود که حتی او را به دادگاه کشاند.

توئیت های جدید ماسک در حالی منتشر می شود که منچستریونایتد، یکی از مشهورترین باشگاه های فوتبال جهان، این روزها بحرانی را پشت سر می گذارد و شکست در دو بازی اخیر خود در فصل جدید لیگ برتر انگلیس باعث عصبانیت هواداران این تیم شده است. بارها صاحبان فعلی خود را که اعضای خانواده هستند جایگزین کنند.آمریکایی ها گلیزر هستند و 99 درصد سهام او را در اختیار دارند و می خواهند مالکیت این باشگاه را منتقل کنند.

واقعا داستان چیست؟

این خبر در نهایت با توییت دیگری از ایلان ماسک خنثی شد. او نوشت که این یک شوخی کامل بوده و قصد خرید هیچ تیم ورزشی را نداشته است.

ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان ساعاتی پس از اینکه در توییتی مبنی بر خرید باشگاه فوتبال منچستریونایتد منتشر کرد، گفت که شوخی می کند و قصد خرید یک باشگاه ورزشی را ندارد. دقایقی بعد، ایلان ماسک در کامنتی زیر همین پست در پاسخ به سوال شرکت تسلا که پرسیده بود آیا این موضوع را جدی می‌گیرد، نوشت: «نه، این یک شوخی طولانی مدت در توییتر است. هیچ وسیله ورزشی نمیخرم.

اخبار بیشتر:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا