فیلم و موزیک

اپلیکیشن چسباندن عکس و متن روی فیلم؛ معرفی برنامه های اضافه كردن متن به ویدیو

افزودن متن و عکس به ویدیو یکی از مهم ترین بخش های فرآیند ویرایش ویدیو است. پیدا کردن یک ویدیوی با کیفیت بالا و ویرایش شده که یک زیرنویس نداشته باشد، سخت است. به همین دلیل بهترین انتخاب است برنامه ای برای قرار دادن عکس و متن روی ویدیو بسیار مهم است در آینده با معرفی برنامه هایی برای افزودن عکس و فیلم با هم همراه آرادباشید.

برنامه عکس روی ویدیو با موزیک به شما این امکان را می دهد تا با افزودن متن و عکس به همراه موسیقی، کیفیت ویدیوی خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشید. هرچه کیفیت ویدیوی شما بالاتر باشد و از عناصر مختلف بیشتری استفاده شود، شانس موفقیت بیشتری خواهد داشت.

در ادامه خواهید خواند:

برنامه ای برای افزودن متن و عکس به فیلم برای کامپیوتر

اپلیکیشن های زیادی وجود ندارد که بتوانیم به عنوان برنامه ای برای افزودن متن و عکس به فیلم اشاره کنیم که منحصراً به این کار اختصاص دارد. به همین دلیل، برنامه ای برای افزودن متن و عکس به یک فیلم برای ویندوز بیشتر به عنوان یک برنامه ویرایش ویدیو در نظر گرفته می شود که امکان درج متن و عکس را در میان سایر ویژگی ها ارائه می دهد.

1. Adobe Premiere Pro

برنامه افزودن متن و عکس به ویدیو / برنامه کنار هم قرار دادن عکس و فیلم

اولین وصال عکس و ویدیویی که قصد معرفی آن را داریم، یکی از مواردی است که احتمالا قبلاً بارها نام آن را شنیده اید. Adobe Premiere Pro بهترین برنامه ویرایش ویدیو و اولین و آخرین انتخاب بسیاری از ویرایشگران است. در این برنامه می توانید گرافیک های متحرک، انتقال و انواع دیگر جلوه های بصری ایجاد کنید و البته متنی را به ویدیوی خود اضافه کنید.

برای این کار کافیست بر روی ابزار Text در پنل سمت چپ کلیک کنید و محل متن را در ویدیو مشخص کنید. سپس می توانید مدت زمان نمایش متن در ویدیو را نیز مشخص کنید. همچنین می توانید نحوه نمایش متن را تعریف کنید و افکت های مختلفی به آن اضافه کنید.

2. Adobe After Effects. برنامه ای برای افزودن حرفه ای عکس به ویدیو

برنامه هایی برای افزودن متن و عکس به ویدیو / برنامه افزودن متن و عکس به فیلم ها برای ویندوز

یکی دیگر از برنامه های ادوبی که طرفداران زیادی در بین ادیتورهای حرفه ای دارد، After Effects است. این برنامه همانطور که از نامش پیداست برای افزودن افکت در مرحله پس از تولید فیلم ها استفاده می شود و در مقایسه با سایر برنامه های ویرایش ویدئو در افزودن متن حرف های زیادی برای گفتن دارد.

همچنین بخوانید:

می توان گفت این برنامه نسبت به پریمیر پرو برای افزودن متن انتخاب بهتری است زیرا تعداد افکت ها و انیمیشن های متن از هر برنامه دیگری بیشتر است. علاوه بر اضافه کردن متن، می توانید جلوه های ویدیویی را نیز به ویدیوی خود اضافه کنید. البته شاید در روزهای اول کار با این برنامه پیچیده و گیج کننده به نظر برسد اما از نظر کارکردی می توان گفت رقیب دیگری ندارد.

3. نرم افزار Camtasia

برنامه هایی برای چسباندن متن و عکس به ویدیو / برنامه برای قرار دادن عکس ها و فیلم ها در کنار هم

یکی دیگر از برنامه هایی که می توان آن را در زمره بهترین برنامه ها برای افزودن عکس و متن به ویدئو قرار داد برنامه Kamatasia است. این ابزار همچنین دارای انیمیشن ها و افکت های متنوعی است که می توانید با استفاده از آن ها ویدیوی خود را به سطح بالاتری برسانید. از همه مهمتر، فرآیند افزودن متن بسیار ساده است و حتی اگر قبلاً این کار را انجام نداده اید، می توانید به راحتی متن خود را در چند مرحله به ویدیو اضافه کنید. یکی از ویژگی های مهم Kamatasia امکان تبدیل صدا به متن است که باعث صرفه جویی در تایپ می شود.

4. نرم افزار ویرایشگر ویدیوی رایگان VSDC

برنامه افزودن متن و عکس به فیلم / برنامه های درج متن و عکس به فیلم

VSDC یک نرم افزار ویرایش ویدیو رایگان است که به کاربران اجازه می دهد متن را به ویدیو اضافه کنند. در این برنامه می توانید متن را نیز وارد کرده و سپس در محل مورد نظر در ویدیو پیست کنید. همچنین می توانید یک فایل زیرنویس به ویدیو اضافه کنید و متن را با فیلترها و انیمیشن های مختلف در ویدیو نمایش دهید.

بهترین برنامه ها برای قرار دادن عکس و متن بر روی ویدیوها برای اندروید و iOS

برنامه های قرار دادن متن و عکس روی ویدیو فقط مخصوص کامپیوتر نیست و در دنیای اندروید و iOS ابزارهای زیادی برای این کار در اختیار کاربران این دو سیستم عامل قرار دارد. اما کدام انتخاب بهتر است؟

1. اپلیکیشن Inshot

برنامه قرار دادن عکس و فیلم در کنار هم / برنامه هایی برای قرار دادن متن و عکس در فیلم

تمامی نرم افزارهای فوق مخصوص کامپیوتر هستند اما از این قسمت به برنامه های درج و افزودن متن و عکس به فیلم های اندروید و آیفون می پردازیم. برنامه اول inshot است. اپلیکیشنی که تقریبا هر کاربری که در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام فعال است با آن آشنایی دارد.

همچنین بخوانید:

یک برنامه ویرایش ویدیو که تمام ویژگی های مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد. از قابلیت برش و ترکیب برای تغییر سرعت پخش و افزودن افکت و متن به فیلم ها. برای دانلود لینک مستقیم عکس Inshot به ابزار پیوست ویدیو به لینک های زیر مراجعه کنید.

دانلود اپلیکیشن Inshot برای: اندروید iOS

2. متن در برنامه ویرایشگر ویدیو و ویدیو. برنامه ای برای افزودن متن و عکس به فیلم برای آیفون و اندروید

برنامه افزودن متن و عکس به ویدیو / برنامه کنار هم قرار دادن عکس و فیلم

برنامه دیگری برای افزودن متن و عکس به ویدیو، Text on Video & Video Editor است. اپلیکیشنی که بیشتر بر روی افزودن متن با فونت ها و افکت های مختلف به ویدیو تمرکز دارد. به غیر از افزودن متن، می‌توانید ویدیوها را برش دهید، تصاویر را ویرایش کنید، نسبت تصویر را تغییر دهید و فیلترهای مختلفی را به آنها اضافه کنید. این برنامه بیش از 600 فونت مختلف دارد و حتی به شما امکان اضافه کردن فونت را می دهد.

  • برنامه Text on Video & Video Editor را برای: اندروید دانلود کنید

3. برنامه Vont; برنامه ای برای چسباندن عکس و فیلم به هم

نرم افزار قرار دادن عکس و متن روی ویدیو / برنامه برای افزودن متن و عکس به ویدیو

یکی از بهترین برنامه ها برای افزودن متن به فیلم ها، بر خلاف سایر اپلیکیشن ها، برای تایپوگرافی است. این برنامه بیش از 200 فونت مختلف دارد و به شما امکان نصب فونت های اضافی را می دهد. شما می توانید اندازه متن، رنگ، سایه، چرخش و پس زمینه فونت را به دلخواه تغییر دهید. هیچ ویژگی اضافی برای گیج کردن شما ندارد و تنها تمرکز آن تایپ متن در فیلم است.

4. برنامه YouCut. برنامه ای برای افزودن متن و عکس به فیلم برای اندروید و آیفون

اپلیکیشن قرار دادن عکس و متن روی ویدئو / برنامه های قرار دادن متن و عکس روی ویدئو

Yokat یکی دیگر از ویرایشگرهای ویدیویی برای اندروید و آیفون است. این اپلیکیشن بیش از 100 میلیون بار در گوگل پلی دانلود شده است و یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های این دسته به حساب می آید. Yokat بیشتر یک ویرایشگر ویدئو مانند Inshot است و امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین بخوانید:

از ویژگی های آن می توان به ترکیب فیلم ها، برش، تنظیم سرعت پخش، افزودن موسیقی، فیلترها و جلوه های بصری و تنظیم نسبت تصویر و رنگ فیلم ها اشاره کرد. مهمتر از آن، به شما امکان می دهد متنی با فونت ها و برچسب های مختلف اضافه کنید.

5. برنامه برای قرار دادن عکس و متن در ویدیو Splice

اپلیکیشن قرار دادن عکس و متن روی ویدئو / برنامه های قرار دادن متن و عکس روی ویدئو

یکی دیگر از برنامه هایی که برای افزودن متن و عکس به فیلم خود پیشنهاد می کنیم Splice است. این برنامه همچنین یک برنامه ویرایش ویدیویی با ویژگی های غنی است که تمام ویژگی هایی را که از چنین برنامه ای انتظار دارید را در اختیار شما قرار می دهد. در این برنامه علاوه بر قابلیت افزودن متن، می توانید ویدیوها را با هم ترکیب و برش دهید و بیش از 400 موسیقی مختلف را به آنها اضافه کنید.

6. برنامه VivaVideo; برنامه ای برای چسباندن عکس و فیلم به هم

برنامه افزودن متن و عکس به ویدیو / برنامه کنار هم قرار دادن عکس و فیلم

VivaVideo یک برنامه محبوب برای ویرایش فیلم ها و افزودن افکت های مختلف به آنها است که امکان درج متن را نیز به کاربران می دهد. از ویژگی های این برنامه می توان به امکان ساخت موزیک ویدیوهای کوتاه 10 ثانیه ای، برش، ترکیب، تقسیم و کپی ویدیوها، تغییر سرعت پخش و افزودن موسیقی و استیکرهای مختلف اشاره کرد. مهم ترین ویژگی آن امکان افزودن متن با افکت های مختلف به تصویر است.

شما نیز ممکن است این مطالب را دوست داشته باشید

آخرین کلمه

برای دانلود اپلیکیشن قرار دادن عکس و متن بر روی ویدئو چه در ویندوز و چه در گوشی گزینه های زیادی پیش روی شماست که اکثر آنها از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند. مخصوصا برنامه های بالا که جزو معروف ترین و محبوب ترین ابزارهای ویرایش فیلم و افزودن متن هستند، به نظر شما بهترین برنامه ها برای کنار هم قرار دادن متن، عکس و فیلم کدامند؟ نظرات خود را با ما و سایر کاربران آراددر قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

بند 30 گروه هارون
توسط کاربران انتخاب شده است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا