فیلم و موزیک

اولین رقص احسان علیخانی و سیروس میمنت در آنتن زنده تلویزیون! + فیلم

فیلم اولین رقص احسان علیخانی و سیروس ممنت دوباره به بهانه فینال سریال جوکر به یکی از پربیننده ترین ویدیوهای ویژه برنامه سال نو تبدیل شد.

حسن علیخانی مجری برنامه عصر نو و تهیه کننده برنامه جوکر به همراه سیروس ممنت به صورت زنده به اجرای رقص کردی روی آنتن این برنامه پرداخت که مورد تشویق حاضران قرار گرفت. اخبار را ادامه دهید رقص احسان علیخانی در عصر جدید با مجله خبری آرادهمراه باشید.

اولین رقص احسان علیخانی

رقص احسان علیخانی

اولین رقص احسان علیخانی
اولین فیلم رقص احسان علیخانی رقص احسان علیخانی

رقص احسان علیخانی و سیروس میمنت

این کلیپ رقص کردی مربوط به برنامه تحویل 1401 شبکه سه است و حالا با توجه به فینالیست شدن کوروش ممننت در سریال جوکر و حضور احسان علیخانی در آخرین قسمت این برنامه دوباره داغ شده است.

عصر نو یک برنامه استعدادیابی تلویزیونی است که توسط صدا و سیما تولید و پخش می شود. این برنامه به تهیه کنندگی و مجری گری احسان علیخانی است و پخش فصل اول آن از 7 بهمن 1396 از شبکه سه آغاز شد.

اولین فیلم رقص احسان علیخانی

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله اولین رقص احسان علیخانی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا