فیلم و موزیک

انتشار نسخه Early Access بازی Dune: Spice Wars در استیم

استودیو Shiro Games و Funcom تریلری از نسخه دسترسی اولیه بازی Dune: Spice Wars در استیم منتشر کردند.

دسامبر گذشته در جریان The Game Awards، Funcom به عنوان ناشر و Shiro Games Studios به عنوان توسعه دهنده از بازی استراتژی ترکیبی Dune: Spice Wars رونمایی کردند که توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب کرد. اگرچه موفقیت سری Dune در سینما به نمایان شدن بازی کمک کرد، اما گیم پلی و دنیای Dune: Spice Wars نیز بسیار جذاب بود. حالا به نظر می رسد که بازیکنان پس از مدت ها انتظار می توانند این بازی را تجربه کنند.

استودیوی Shiro Games اخیراً تریلری منتشر کرد که در آن اعلام کرد بازی Dune: Spice Wars به ​​عنوان دسترسی اولیه بر روی پلتفرم Steam منتشر شده است. طبق گزارش ها، چهار حالت House Harkonnens، House Atreides، Fremen و Smugglers ممکن است در نسخه دسترسی اولیه Dune: Spice Wars بازی شود. همچنین سه سیستم بازی سیاست، جاسوسی و جنگ به همراه سه شرط برنده شدن در نسخه دسترسی زودهنگام وجود دارد.

دانلود از آپارات

استودیو Shiro Games قصد دارد محتوای جدیدی مانند بخش چند نفره، گیم پلی پنجم و ویژگی های جدید گیم پلی را در طول انتشار اولیه Dune: Spice Wars منتشر کند که احتمالاً بیش از یک سال طول می کشد. علاوه بر این، ایجاد برخی تغییرات برای ایجاد تعادل در بازی و بهبود مواردی که از بازخورد بازیکنان ناشی می شود، در برنامه استودیوی توسعه برای سال آینده است.

شما می توانید نظر خود را در مورد این خبر با آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا