تکنولوژی

انتشار قابلیت‌های جدید پیکسل 7 برای پیکسل‌های قدیمی‌تر با اعلام گوگل

مطابق با گوگل برخی از ویژگی های جدید پیکسل 7 به گوشی های قدیمی این شرکت اضافه شده است. برای اطلاع از جزئیات این خبر با ما همراه باشید.

گروه ها آرون

گوگل اعلام کرد که برخی از ویژگی های جدید پیکسل 7 که در انحصار این گوشی بودند به مدل های قدیمی اضافه می شوند. طبق اطلاعات منتشر شده توسط سایت PhoneArena سری پیکسل 6 اولین سری مجهز به این ویژگی هاست.

بیشتر بخوانید: سری گوشی های پیکسل 7 (پیکسل 7) به طور رسمی توسط گوگل معرفی شد

ویژگی‌های جدید Pixel 7 برای تلفن‌های قدیمی‌تر

گوگل در این سایت اعلام کرد که مدل های پیکسل دارای تراشه تانسور هستند، یعنی سری پیکسل 7 و پیکسل 6 در آذرماه (آذر) تا ویژگی تماس را پاک کنید یا تماس شفاف مجهز شده اند. این ویژگی باعث کاهش صدای پس زمینه در هنگام تماس تلفنی می شود.

ویژگی های جدید پیکسل 7

در همان زمان، ویژگی جدید دستیار هوشمند به Pixel 7 و Pixel 6 اضافه خواهد شد تا کاربران بتوانند تماس های دریافتی را با استفاده از دستورات صوتی بی صدا کنند. این گزینه قبلا در پیش نمایش اپلیکیشن گوگل دیده شده بود و فرض بر این است که به گزینه هایی مانند Stop، Snooze، Answer و Decline که در سری پیکسل 6 کار می کنند اضافه شود.

پیکسل های مجهز به تراشه تانسور عملکرد قاب هدایت شده gets با استفاده از این گزینه، کاربران کم بینا می توانند گوشی را با دستورات صوتی تنظیم کنند و با قاب مناسب عکس سلفی بگیرند. تغییرات ارائه شده برای گوشی های جدید پیکسل در قسمت Real Tone نیز به گوشی های سال گذشته اضافه می شود و در حالت های پرتره و دید در شب ادغام می شود.

همچنین قرار است پشتیبانی صوتی فضایی که در Pixel Buds Pro وجود داشت را به Pixel 6 و Pixel 6 Pro اضافه کند. این ویژگی صدای فراگیر سه بعدی را برای بهبود تجربه کاربر ایجاد می کند.

گفته می شود که قرار است ویجت در یک نگاه هر دو اطلاعات جدیدی درباره همه مدل‌های پیکسل و عملکرد نشان می‌دهند یک پیام صوتی بنویسید به تمام مدل‌های Pixel 4a و جدیدتر اضافه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد این راه حل گوگل است چیست؟ نظرات خود را با سایت خبری آراددر بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

منبع: androidauthority

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا