فیلم و موزیک

انتشار رایگان بازی بتل رویال Bloodhunt برای پلی استیشن 5 و PC

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt منتشر شده است و اکنون بازیکنان روی پلتفرم های رایانه شخصی و پلی استیشن 5 می توانند آن را به صورت رایگان امتحان کنند.

ماه ها بود که واکنش های اولیه Vampire: The Masquerade – Bloodhunt به گونه ای بود که انتظار داشتیم یک محصول آنلاین هیجان انگیز و گیرا را ببینیم. در واقع Vampire: The Masquerade – Bloodhunt یک بازی Battle Royale است که در پاراگوئه جریان دارد و در طی آن شما به عنوان خون آشام هایی ظاهر می شوید که برای زنده ماندن باید بازیکنان دیگر را نابود کنند. اکنون این بازی رایگان جالب فقط برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی در دسترس است.

یکی از نکات بازی این است که در این مدت به مرور زمان خون از دست می دهید و برای اینکه خون خود را دوباره پر کنید باید شهروندان را از بین ببرید. در عین حال خوردن خون شهروندان باعث می شود بازیکنان نزدیک شما حضور شما را روی نقشه ببینند و سعی کنند شما را تعقیب کنند. Yesterday Vampire: The Masquerade – Bloodhunt رسما برای کنسول های PC و PS5 منتشر شد و تمامی کاربران این دو پلتفرم می توانند به صورت رایگان خون شما را آزمایش کنند. در زیر می توانید تریلر بازی Vampire: The Masquerade – Bloodhunt را تماشا کنید و نظر خود را با آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دانلود از آپارات

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt یک کنسول جاودانه انحصاری سونی پلی استیشن 5 است و حداقل تا 5 اکتبر 1402 (27 اکتبر 2023) روی هیچ کنسول دیگری در دسترس نخواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا